Kim Kardashian ve Pete Davidson Hala Birbirleriyle ve Çok Daha Fazlasıyla Çıkıyor mu?

Melek Ozcelik
  kim kardashian ve pete davidson

Kim Kardashian ve Pete Davidson'ın yeni aşk hayatlarını takip etmenin zamanı geldi. İkiliye yakın kişilere göre Pete Davidson ve The Kardashians yıldızı ayrıldı ve arkadaş kalmayı kabul etti. İçeridekilere göre, ayrılık bu hafta gerçekleşti, çiftin 'birbirlerine çok fazla saygı ve sevgi göstermesine' rağmen, uzun mesafe dinamiğinin ve yoğun programlarının 'devam etmeyi inanılmaz derecede imkansız hale getirdiğini keşfettiler. bir ilişki. ”Pete, Wizards'a ateş ediyor! Yazın bir kısmı için Avustralya'da film. Eski kocasıyla Kanye Batı , Kim dört çocuğunu, North, Psalm, Chicago ve Saint'i büyütmeye devam ediyor.Başarılı bir şekilde birlikte ebeveynlik yapıyorlar, ancak E ile konuşan başka bir içeriden bilgiye göre Kanye ile boşanma sürüyor! Haberler. Kaynak, Pete'e başka kimseyi görmek istemediğini söyledi. 'Bazı insanlara son derece ciddi olmadıklarını söylüyor ama başka kimseyle görüşmüyor.' Pete ve Kim ilişkilerini ilk kez Kasım ayında açıklamıştı. En iyi çabalarına rağmen, ona derinden ilgi duyuyor.  kim kardashian ve pete davidson

Kim başkanlık yaptığında Cumartesi gecesi canlı Ekim ayında ikisi bir öpücük paylaştı ve sonraki yıllarda ilişkileri büyüdü. Kim, Nisan ayında Not Skinny But Not Fat podcast'i hakkında, 'Bu bir sahne öpücüğüydü, ama yine de biraz uğultu vardı' dedi. Süper çılgın bir duyguya yakın hiçbir şey tarif edilemez. Birkaç gün sonra, 'Hmm, bazı BDE eylemi var' diye düşündü ama sonra Pete'in parti sonrası SNL'sini küçümsediğini hatırladı. Daha sonra bunun üzerine düşündüm ve “Eh, gelmeyen tek kişi o” diye düşündüm.

Daha: Tim Tebow'un Karısı Demi Leigh ve Çok Daha Fazlasıyla Evli Hayatı Nasıl?Bir çift olduktan sonra, çocuklarını tanımak için zaman harcadı ve hatta Hulu dizisi The Kardashians'ta kısa bir görünüm yaptı. Birlikte banyo yapmalarını ima eden bir fragmana göre, Pete muhtemelen bu sonbaharda gösterime girdiğinde ikinci sezonda yer alacak. Çift, dövme saygılarından Met Gala'daki kombine bir görünüme kadar geçen dokuz ay boyunca PDA'yı sergilemekten bile geri durmadı. Khloe Kardashian , Kim'in kız kardeşi, Haziran ayında ikisinin “LOOOOOOOVVVEEEE” olduğunu iddia edecek kadar ileri gitti.

Pete, geçen ay Hart to Hart'ta çocuk sahibi olmak 'benim hayalim' dedi ve gelecekte yerleşmek istediğini açıkça belirtti. 'Şu an için gerçekten hazırladığım şey bu, bir insan kadar büyük olmak ve gelişmek ve güçlenmek istiyor, bu yüzden bu gerçekleştiğinde, sadece kolay.'

Daha: Frank Lampard, Karısını Uzak Mesafeye ve Daha Fazlasına Rağmen SeviyorYakın zamanda bir kaynak, Pete'in Avustralya'da çekim yaparken çiftin uzun mesafe çalışmakta zorlandığını açıkladı. İçeriden biri, ayrıyken bile sık sık iletişim kurduklarını iddia etti. Kim her zaman ne kadar komik olduğuna ve onunla konuşmanın gününü nasıl aydınlattığına bayılıyor. Artık Kete dönemi bittiğine göre, bu tartışmalar bitmiş olabilir.

Ayrılıktan Sonra Bile Pete Davidson Kim Kardashian'ı Destekliyor

Ayrılıktan Sonra bile Kim Kardashian ve Pete Davidson birbirleri için. Geçmişe dönüş Kanye West'in son Instagram saldırılarından sonra Pete Davidson, Kim Kardashian için çok kötü hissediyor. Staten Island Kralı aktörünün DONDA sanatçısının Kardashianlara yönelik son saldırısına tepkisi kendisine yakın bir kaynak tarafından ortaya çıktı.

9 Eylül 2022'de bir kaynak Hollywood Life'a Pete'in Kim'deki son patlaması hakkında ne düşündüğünü doğruladı. Pete, Kanye'nin kendisine yönelik saldırılarını sınırladığı için kısmen mutlu olsa da, içeriden biri Pete'in hala Kim için kötü hissettiğini çünkü onun çevrimiçi saldırılarının ana hedefi olduğunu iddia etti. Ek olarak, Pete'in her durumda onun yanında olacağını açıkladılar.Daha: Alexa Bliss Kiminle Evlendi, Düğünü Nasıldı ve Çok Daha Fazlası

Kim, Kanye birlikteyken bu patlamaları yaşarken, onun yanında olması için Pete'e büyük ölçüde bağlıydı, dedi kişi. Şu anda birçok aile üyesiyle çevrili olduğunu kabul ediyor, ancak bir arkadaşının orada olmasını ve anlamasını isterse, yine de onun için orada olacağını bilmesini istiyor. Kanye, kendisinin ve Kim'in çocuklarının gitmesi gereken okullar konusundaki fikir ayrılıkları nedeniyle geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından Kardashian ailesine bir saldırı başlattı. Kim ve kız kardeşi Kylie'yi Playboy'a poz verdikleri için eleştirerek saldırılar başladı.

  kim kardashian ve pete davidson

Kanye, Kylie Jenner'ın eski asistanı Victoria Villarroel'e gönderilen silinmiş bir mesajda söyledi. Kim ve Kylie, ikisi de 2007 ve 2019'da dergi için poz verdiklerinde, büyücü Kris Jenner'ı ön plana çıkarmış gibi görünüyorlardı. 'Hollywood devasa bir genelevdir Pornografi ailemi mahvetti Bağımlılıkla başa çıkıyorum Instagram bunun olmasını teşvik ediyor Bunun olmasına izin vermeyeceğim Kuzey ve Chicago'ya,' diye devam etti.

İnsanlar Nasıl Tepki Verdi?

Twitter kullanıcıları öncelikle Davidson-Kardashian söylentileriyle eğlenmiş görünüyor. Bir kullanıcı, 'Kim Kardashian ve Pete Davidson'ın benzersiz zamanlarda birlikte yaşama potansiyeli' diye tweet atarken, bir başkası, 'Pete Davidson'la çıkmayı ikna etmede etkili, yıldızlar için jüri hizmeti gibidir ve çoğu kişiden en azından bunu yapması istenecek. Bir kez.” Yörüngenizdeyse Pete Davidson'la çıkmaktan kaçınmak belki de imkansız, diye önerdi bir başkası.

Paylaş: