Bekleyiş Bitti: Black Clover Hayranları Sonunda Netflix'te Sihirbaz Kralın Kılıcını Alabilir

Melek Ozcelik

Japon anime dizilerinin tüm dünyada yaygın bir hayran kitlesi var ve hayranların bu animasyon dizilerinin hikayesine neden bu kadar takıntılı olduklarına şaşmamalı. Şov yapımcıları zaman içinde yeni anime dizileri yayınlamak için ellerinden geleni yapıyorlar ve son birkaç yılda ekranda birçok yeni anime şovu yayınlandı.Böyle bir anime dizisi Black Clover'dır. Black Clover, tüm dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip olan Netflix'teki popüler dizilerden biridir. Anime dizisi şimdiden dört sezonunu yayınladı ve seyirciler beşinci sezonun yenilenmesini bekliyor.Aynı zamanda hayranlar, bir OVA duyurusunu duyunca şok oldular. Kara Yonca: Büyücü Kralın Kılıcı. Bu yazımızda filmle ilgili her şeyi detaylı bir şekilde okuyacağız. Makaleyi okumaya devam edin ve filmle ilgili en son ayrıntıları öğrenin.

İçindekiler

Black Clover: Sword of the Wizard King Onay Haberleri4. sezonun yayınlanmasının ardından black clover hayranları 5. sezonun da yayınlanmasını talep etmeye başladı. Black Lower'ın geniş bir hayran kitlesi olduğundan ve Anime dizisinin hikayesi insanlar üzerinde büyük bir etkiye sahip olduğundan, Netflix'in izleyicileri 5. sezonun olmayacağına ikna etmesi çok zordu.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Netflix, Mindhunter 3. Sezonu İptal Etti: David Fincher'ın 3. Sezonun İptali Hakkındaki Açıklamasını Kontrol Edin!

Netflix'in aboneleri, Netflix'teki hiçbir dizinin 3 veya 4 sezon sonra yenilenmediğine zaten şahit oldu. Herhangi bir dizinin maksimum sınırı 4. sezonun ötesinde değildir ve black clover'da olan da budur.İyi haber şu ki, black clover 5. sezon gerçekleşmiyor olabilir ama yetkililer en büyük filmlerden biri olan Black Clover: Sword of the Wizard King filminin vizyona gireceğini duyurdular.

Black Clover: Sword of the Wizard King Çıkış Tarihi Güncellemeleri

Black Clover'ın yakında vizyona girecek olan filmiyle ilgili en önemli sorulardan biri de vizyon tarihi. Black Clover: Sword of the Wizard King filminin çıkış tarihini resmen açıkladı. Çıkış tarihi için teyit edilen haber yetkililer tarafından açıklandı.

Resmi açıklamaya göre Black Clover: Sword of the Wizard King filminin vizyona gireceği duyuruldu. 31 Mart 2023'te. Filmin belirli bir tarihte vizyona gireceği yetkililer tarafından onaylandı.Şunlar da hoşunuza gidebilir: Chicago PD 11. Sezon Yayın Tarihi: Beklenen Konu Ne Olacak?

Ancak geçtiğimiz günlerde Black Clover: Sword of the Wizard King'in dizinin çıkışını ertelediği açıklandı. Filmin yenileneceği doğrulandı ancak filmin çıkış tarihi ertelendi.

Peki, yeni çıkış tarihi nedir? Black Clover: Sword of the Wizard King'in yeni çıkış tarihi 16 Haziran 2023'e ertelendi. . Filmin çıkış tarihi onaylanmadı ancak yetkililer, filmin vizyona girmesiyle birlikte ilerleyeceğini ve çok yakında vizyona gireceğini duyurdu.

Hatırlanması gereken en önemli noktalardan biri, Black Clover: Sword of the Wizard King'in daha önce bahsedilen tarihte gerçekleşmiyor olmasıdır. Yetkililer, filmin çok yakında vizyona girmesi için ellerinden geleni yapıyorlar. Film için duyuruyu aldığımızda, size bildireceğimizden emin olacağız.

Black Clover: Sword of the Wizard King'in Çıkış Tarihi Neden Ertelendi?

Ertelenen çıkış tarihinin duyurusu halk arasında duyurulurken, hayranlar çıkış tarihinin iptal edilmesinin ardındaki sebebi merak etti. Daha önce filmin mart ayında vizyona gireceği doğrulanmıştı ancak filmin resmi transfer tarihi haziran.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Single Drunk Female 2. Sezonun Nisan 2023'te Yayınlanacağı Açıklandı!

Çıkış tarihinin gecikmesinin ardındaki nedenle ilgili asıl soruya geri dönüyoruz. Resmi duyuruya göre, devam eden covid yönergeleri nedeniyle filmin vizyona girmesinin planlandığı doğrulandı, Film izini kaybetti ve yetkililer çıkış tarihinin Haziran ayında olacağını açıkladı.

Şimdi, henüz onaylanmış bir tarihimiz yok ama şuna göre oyuncu , film 16 Haziran 2023'ten önce vizyona girmeyecek.

Black Clover: Sword of the Wizard King Oyuncu Kadrosu: İçinde kimler olacak?

Bu bölümde, filmde yer alması muhtemel karakterleri okuyacağız.

  • Kalmak Seslendiren: Shun Horie (OVA), Gakuto Kajiwara (Anime) (Japonca); Dallas Reid (İngilizce)
  • Yuno Greenberryall Seslendiren: Sōma Saitō (OVA), Nobunaga Shimazaki (Anime) (Japonca); Micah Solusod (İngilizce)
  • Noelle Silva Seslendiren: Kana Yūki (Japonca); Jill Harris (İngilizce)
  • Aşk Seslendiren: Kenichiro Matsuda (dev form), Nobuhiko Okamoto (gerçek form) (Japonca); Cris George (dev form) Bryce Papenbrook (gerçek form) (İngilizce)
  • Lumiere Silvamillion Yonca Seslendiren: Syu Hikari (Japonca); Chris Burnett (İngilizce)
  • Julius Novachrono Seslendiren: Toshiyuki Morikawa (Japonca); Robert McCollum (İngilizce)
  • Marx François Seslendiren: Yoshitaka Yamaya (Japonca); Aaron Dismuke (İngilizce)

Ek olarak, dizide çok sayıda karakter var ve dizinin çoğunluğunun yer alacağını biliyoruz. Şu an itibariyle diziye hangi ek karakterlerin çekildiğini söyleyemeyiz ama herhangi bir detay olup olmayacağı. Size bildireceğimizden emin olacağız.

Black Clover: Sword of the Wizard King Konu: Hikayeden ne bekleyebiliriz?

Filmin hikayesi muhtemelen orijinal filmle aynı temayı takip edecek. Filmin finalinde yaşanan tüm olayları anlatacağını biliyoruz.

Yetkililer, anime filminin konusu hakkında henüz belirli bir ayrıntı açıklamadı. Konuyla ilgili herhangi bir detay olursa, size bildireceğimizden emin olabilirsiniz.

Black Clover: Sword of the Wizard King Resmi Fragmanı

Filmin resmi fragmanını izlemek ister misiniz? Peki, Netflix resmi olarak animasyon filminin fragmanını yayınladı. Fragmanı izlemeyi kaçırdıysanız, işte burada. Filmin resmi fragmanını izleyin ve en son güncellemeleri alın.

Anime dizisi nereden izlenir?

Black Clover: Sword of the Wizard King, yalnızca şu adreste satışa sunulacak: Netflix . Filmin dev OTT Platformunda yayınlanacağı onaylandı. Bununla birlikte anime dizisinin kalan sezonunu izlemediyseniz platformda izlenebilir durumdalar.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Takip etmek bu site ve yaklaşan etkinliklerle ilgili en son güncellemeleri alın. Bu makaleyi diziyi seven biriyle paylaşın ve onlara haber verin.

Paylaş: