Bhad Bhabie Net Değeri: Gelir Kaynağı Sadece Hayranları mı?

Melek Ozcelik
  bhad bhabie net değer

Danielle Bregoli, AKA Bhad Bhabie, Amerikalı web tabanlı eğlence yıldızı ve rapçidir. Danielle Bregoli'nin net değeri var f20 milyon dolar.O ortaya çıktığında viral bir sansasyona dönüştü” Dr. Uçmak l” 2016'da ve şimdi skandal olan ifadesini kullandı” Para bana ousside nasıl yay dah, ” yılın en büyük görüntülerinden biri olmaya devam etti.Bir şekilde etkili bir rap kariyeri ve çok verimli bir web tabanlı eğlence kariyeri göndermeye devam etti. Danielle, ücretli sosyal desteklerden ve hepsinden önemlisi OnlyFans yardımından milyonlar kazandı. Danielle'in OnlyFans'ta en çok satın alan ünlü kişilerden biri olduğu iddia ediliyor.İçindekiler

Erken dönem

Danielle Peskowitz Bregoli 23 Mart 2003'te Florida, Boynton Beach'te dünyaya getirildi. Ailesi Barbara Ann Bregoli ve Ira Peskowitz, Barbara hamile kaldığında bir yıldır çıkıyorlardı. Yeni doğmuş bir çocukken ayrıldılar. Annesi İtalyan şaküllü ve babası Yahudi.Genelde annesi tarafından ve bir Katolik olarak yetiştirildi. . Babası, Palm Beach County Şerif Ofisi temsilcisidir. Ona yabancılaşmıştır.

  bhad bhabie net değer

Kariyer

“Dr. Phil” 2016 yılında. Bregoli olarak tanındı “Para Ben Ousside Kız 'Dr. Phil” gösterisi.Hemen ardından web tabanlı bir eğlence aldı ve “müzik videosunda” ortaya çıktı. Her şey 1K' Kodak Black tarafından. ' kategorisinde aday gösterildi. Hareketli ” ifadesi için 2017 MTV Film ve TV Ödülleri'nde sınıfında.

Görünüşünden sonra 'Dr. fil” Utah'ta üzgün gençler için bir çiftlikte iyileşmeye enerji yatırdı. Daha sonra, mükemmel hırsızlık, maryjane sahibi olma ve sahte bir polis raporunu belgeleme suçlamalarıyla yakalandı.

Temmuz 2017'de itiraf etti ve beş yıl denetimli serbestlik verildi. Başka bir avukat tuttu ve onu yeniden çalıştı ve Mart 2018'de denetimli serbestlikten çıkarıldı.Bregoli sunum single'ını teslim etti “ Bu Heaux” 2017'de Billboard Hot 100 grafiğinde yer alan en genç kadın rapçi oldu. Atlantic Records'u yöneten bir rekora imza attı.

Aynı şekilde bir realite şovu, bir kozmetik markası, ziyaretleri ve müzik kariyeri var. “15 , ” Bregoli'nin ilk mixtape'i Eylül 2018'de teslim edildi. Single, “ merhaba kaltak “, Hot 100 taslağında yer almak için ikinci single'ına dönüştü.

Bregoli, kendisine gelen her açık kapıdan yararlanarak, kesinlikle onun farklılığından yararlandı. Bu kompozisyon itibariyle 17 milyon takipçisi var. Instagram, Twitter'da 568.000 takipçi, bir ve YouTube'da 7,4 milyon destekçi. Instagram'da ücretli gönderiler ve eşya durumları yapmak için büyük miktarda nakit tazminat alıyor.

En erken ücretli noktalarının bir kısmı Fit Tea ve Postmates içindi. Dahası, durum gerçekten iyi performans gösterdi. Fit Tea videosu 12 milyondan fazla izlendi.

Danielle Bregoli, kuşkusuz, ürün promosyonlarından ayda 300.000 $'a kadar ve tek başına bir gönderi için 100.000 $'a kadar kazanabilir.

  bhad bhabie net değer

Danielle Bregoli Net Değer

Danielle Bregoli, AKA Bhad Bhabie , Amerikalı bir çevrimiçi eğlence yıldızı ve rapçidir. Danielle Bregoli'nin net değeri var 20 milyon dolar.

O ortaya çıktığında viral bir sansasyona dönüştü” Dr.Phil ” 2016'da skandal yaratan “Money me ousside how bow dah” ifadesini kullanarak yılın en iyi görüntülerinden biri olmaya devam etti.

Bir şekilde etkili bir rap kariyeri ve çok verimli bir web tabanlı eğlence kariyeri göndermeye devam etti. Danielle, ücretli sosyal desteklerden ve hepsinden önemlisi OnlyFans yardımından milyonlar kazandı. Danielle, iddiaya göre en çok satın alan ünlü insanlardan biridir. n Sadece Hayranlar.

Sadece Hayran Kazançları

Nisan 2021'de, sadece yarım ay sonra 18 yaşına giriyor, Danielle OnlyFans üyelik aşamasına katıldı. Çok geçmeden, skandal sahnede sadece altı saatte 1 milyon dolar kazandığını açıkça gösteren bir kar raporu ekran görüntüsünü paylaştı. Sözde kâr ' parasız Şovmen Bella Thorne tarafından belirlenen OnlyFans için son bir günlük rekor.

Kâr raporu, üyelik giderlerinden 757.000 $ (her ay 24 $ alıyor), DM taksitleri için 267.000 $ ve bahşişlerden 5.500 $ içeriyordu.

Bireysel Yaşam

Bregoli her türden insanla çıktığını söyledi. Bir süre önceki kız arkadaşıyla yaşadı.

2020'de Bregoli, Disney Channel Star'ı tehlikeye attı Gökyüzü Jackson Bregoli'nin sanal eğlencesinde sunulan bir videoda. Skai, rapçinin hayatını baltalamakla suçlayarak Bregoli'ye karşı sınırlayıcı bir talep aradı.

Jackson, evinden başka kimse olmadan ayrılmaya isteksiz olduğunu ve Danielle kendisine karşı korkutmalar ilettiğinden beri sağlıklı bir şekilde dinlenmediğini iddia ediyor.

  bhad bhabie net değer

Aynı şekilde Bregoli olduğunu düşündüğünü ifade etti. 'bozulmuş.' Jackson, Bregoli'den atanan otorite anlık mesajlarını gösterdi ve burada Jackson'a onunla savaşması gerektiğini söylediğini iddia etti.

Atanan makam kontrol talebini kabul etti ve Bregoli, Jackson'dan, evinden ve çalışma ortamından en az 100 metre uzakta kalmalı. Ayrıca Jackson ile herhangi bir şekilde iletişim kurmak da tabu. Kargaşanın rapçi bir çocuk yüzünden olduğu iddia ediliyor NBA YoungBoy.

İki köpeği ve üç aracı var:

  • Bentley
  • Güçlendirilmiş bir Jeep
  • ve BMW

Emlak

Bhad Bhabie'nin Calabassas, California'da bir evi var.

Ağustos 2021'de Danielle, Variety'ye Florida, Boca Raton'da 4 milyon dolarlık bir ev için nakit ödemeyi düşündüğünü bildirdi. Danielle Boca'da bir ev satın aldı, ancak ödeme yapmadı. 4 milyon dolar. 6 milyon dolar ödedi.

Mart 2022'de Danielle, NFL oyuncusu Jason Pierre-Paul'ün Boca Raton evini 6,1 milyon dolara satın aldı. Aslında, Danielle'in annesi Barbara Bregoli, güven kazanma konusunda yasal yöneticiydi. Jason Pierre-Paul evi 2017 yılında 2,3 milyon dolara satın aldı.

  bhad bhabie net değer

Çözüm

Amerikalı rapçi ve İnternet karakteri Bhad Bhabie, web sitesinde 52 milyon dolar kazandığını garanti etti. Sadece Hayranlar.

Londra merkezli üyelik sitesi, içerik tasarımcılarının içeriklerini satın alan ve ödeyen bireylerden nakit para getirmelerine izin veriyor.

Son zamanlarda, OnlyFans, x-değerli ve kesin özden ayrılamaz hale geldi.

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve ziyaret etmeyi unutmayın. trend haber vızıltı daha akıllara durgunluk veren güncellemeler için.

Paylaş: