Büyük Haberler! Toradora 2. Sezon Netflix'e Geliyor

Melek Ozcelik
  2. Sezon

Dev OTT platformu Netflix, son yıllarda büyük başarılar elde ediyor. Ve evet! Bunun nedeni dizisinden değil, aynı zamanda akış platformunun anime dünyasının mirasını nasıl geri getirdiğinden de kaynaklanıyor. Animenin popülaritesi gizli değil. Herkes Japon anime serisine hayran kaldı ve akış platformu bunun oldukça farkında. Dev platformun inanılmaz Toradora'yı platformlarına yeniden dahil etmesinin nedeni budur.Toradora, popüler rom-com anime serilerinden biridir. Pek çok hayran, bazı anime dizilerini izledikten sonra rom-com kültürü hakkında bilgi edinirken, Japon anime dizilerinin 90'larda bu şekilde tanıtıldığını çok az biliyorlardı.Popüler anime serisinin benimsenmesi ve piyasaya sürülmesi, merakla bekleyen hayranlar arasındaki umudu işaret ediyor. Toradora 2. sezon olacak. Daha önce hayranlar, anime şovlarının ilk ve son sezonunun yayınlandığı 2008'de şovun yayınlanmasına tanık oldu, 2020'de dünyanın rom-com şovunu yeniden öğrenmeye geldiği zamandı. Fandoma izleyici sayısı eklenirken ve stüdyo klasik anime serilerinin mirasını kabul ederken, Toradora Sezon 2'yi geri getirme şansları var mı?

İçindekiler

Toradora 2. Sezon: Başka Sezon Olacak mı?Toradora ilk çıkışını 2008'de yaptı. Diğer anime serileri gibi Toradora da halktan yoğun ilgi gören manga serisinden ilham aldı. Sevilen dizinin zamanla yenilendiği görüldüğü için dizinin uyarlaması pek sürpriz olmadıysa da, hayranlar diziyi öğrenmeye oldukça meraklıydı.

Başlangıçta, dizi sadece Japonya'da yayınlandı ve daha sonra popülaritesi dünyanın diğer bölgelerine ihraç edildi. O zamanlar bile, Toradora'nın popülaritesi gerçeküstüydü ve hayranlar zaten rom-com dramasına bağlanmıştı.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Kung Fu Panda 4: Resmi Duyurusu ve Çıkış Tarihi AçıklandıToradora Netflix'e indiğinde, insanlardan daha fazla ilgi gördü. Yıllar boyunca, OTT platformunun abonesi, platforma gelen birkaç anime dizisi gördü. Çoğunluğun bildiği bir şey Netflix anime serisi onların seçimidir.

Ekip bu harika şovları izledi çünkü izlemedilerse bu şovları getirme şansları yok. Boşver Netflix'e Toradora'yı platformlarında yeniden yayınladıkları için teşekkürler çünkü bu, dizinin daha fazla dikkat çekmesine yardımcı oldu.

Toradora 2. Sezon Oyuncular: İçinde kimler olacak?

  Toradora 2. Sezon HaberleriYetkililer anime serisinin geleceğini henüz açıklamadı. Yazma sırasında, ne Netflix ne de stüdyo gösteri hakkında hiçbir şey açıklamadı, sonunda şov yenilenirse, tüm orijinal karakterlerin geri döndüğünü biliyoruz.

Toradora Sezon 2'de bekleyebilirsiniz Taiga Alsaka'yı Rie Kugimiya, Ryuji Takasu'yu Junji Majima, Minori Kushieda'yı Yui Horie, Yusaku Kitamaru'yu Hirofumi Nojima, Jeremy Blum, Johnny Yong Bosch, Christine Marie Cab Minorie Kushieda, Max'i seslendirdi. Epstein, Janice Kawai ve Esther Kim. 

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Sonunda Baki 4. Sezon Netflix'te! En son güncellemeler

Bununla birlikte Erik Scott Kimerer, Alan Lee, Cassandra Lee Morris, Flor San Roman, Victor Sgroi, Kimlinh Tran, Patricia Walker ve Cedric Williams tarafından canlandırılan Ryuji Takasu olacak.

İki sezonun yayınlanması arasında o kadar uzun bir zaman geçti ki, bu, yaratıcıların diziye ek bir karakter getirip getirmeyecekleri hakkında soruları gündeme getiriyor. Bunun için düzenli güncellemeler almak için bu makaleye bağlı kalmamız gerekiyor.

Toradora 2. Sezon Konusu: Ondan Ne Bekleyebiliriz?

  2. Sezon Toradora, en beklenmedik zamanda karşılaşan ve birçok farklılığa rağmen birbirlerine aşık olan beklenmedik insanlar olan Ryūji ve Taiga'nın hikayesini konu alıyor, hikaye farklı ilgi alanlarına sahip iki kişiyi içeren tipik bir romantik hikaye.

Bu ikisinin hikayesi sonunda lisede sona erdi, ancak hayranların en sevdiği çift, üniversitede ve sonrasında ilişkilerinin nasıl göründüğünü henüz göstermedi. Sınav ve üniversite baskısının çift arasındaki aşkı nasıl öldürdüğünü zaten biliyoruz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Sasaki ve Miyano 2. Sezon: Yenilendi mi İptal mi Edildi?

Ayrıca Hayranlar, daha sonraki yaşamda ikisi arasında yaşananları ve liseden sonra hiçbir şeyin bitmediğini görmekten heyecan duyuyor. Okulda yeni insanların ortaya çıkması için başka bir olasılık daha var, bu da nihayetinde yeni bir drama getiriyor ve ilişkiyi mahvetmeye çalışıyor.

Öte yandan, birçok kişi hikayenin yan karaktere ve onların aşk hikayesine de odaklanmasını istiyor. Bu, içerik oluşturucuların ağlayacağı yeni bir şey olabilir. Ancak ikinci sezon için olası bir plan henüz başlamadı. Muhtemelen hepimiz gösteri için en uygun olanı tahmin ediyoruz.

Toradora 2. Sezon Çıkış Tarihi: Ne Zaman Prömiyer Yapacak?

  2. Sezon

Neredeyse 13 yıl oldu ve anime serisinin hayranları yenilenme durumunu bekliyor. Sıra dışı anime yenilemesi dünya çapında zaten popüler ve hayranlar sadece gösterinin yeniden ortaya çıktığını görmeyi umuyor. Ancak dizinin yayın tarihi konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Netflix'in diziyi platformunda duyurmasıyla birlikte popülerliğe bir nebze de olsa ivme kazandırmış, rapora göre anime dizisine çok sayıda yeni izleyici eklenmiş ve bu da bir yere kadar gidebilir.

Hayranlar diziyi olumlu karşıladı ve dizinin aldığı sevgi ve tanınma koşulsuz olarak çok büyük. İşler ilerlerken ve birçok anime serisinin yenilendiğini ve klasik anime yan ürünlerinin hazırlanmakta olduğunu görüyoruz, bu Toradora Sezon 2'nin gerçekleşmesinin bir yolu olabilir mi?

Şov yenilenirse, Toradora'nın 2. Sezonu çıkış tarihi 2023 veya 2024'e düşecek. Hala resmi duyuruları bekliyoruz ve özel bir şey bulursak sizi bilgilendireceğiz.

İzlenecek resmi bir Fragman var mı?

Yazma sırasında Netflix, dizinin geleceğini henüz açıklamadı ve ne akış platformu ne de stüdyo, dizinin yayın tarihi ile ilgili herhangi bir şey açıklamadı. Şovun yenilenmesine karar verilirse, kısa bir süre sonra fragmanını göreceğiz. O zamana kadar, parmaklar geçti ve dizinin tekrar olmasını ummaya devam edin.

  Toradora 2. Sezon güncellemeleri

Bu makaleyi beğendiniz mi? Resmi web sitemiz bu siteden daha fazlasını okuyun ve yaklaşan etkinlikle ilgili en son güncellemeleri alın. Bu makaleyi rom-com şovlarını seven arkadaşlarınızla paylaşın ve onlara bu harika diziyi hatırlatın.

Paylaş: