Charli D'Amelio ve Landon Barker Birbirleriyle Çıkıyor!

Melek Ozcelik
  Charlie D'Amelio And Landon Barker

İlk aşk! TikTok Yıldız Charli D'Amelio ve Travis Barker'ın oğlu Landon Barker'ın Z Kuşağının bir sonraki güç çifti olma eşiğinde oldukları söyleniyor.İkisi çıkarken görüldüğünde Landon'ın konseri birlikte 2022 yılının Haziran ayında, iki çekici kişi hakkında çıkma söylentileri dolaşmaya başladı.Aynı ay içinde, içeriden biri Us Weekly'ye iki gencin flört etmesine rağmen filizlenen aşklarını sürdürdüklerini bildirdi. “son derece düşük anahtar” “birbirinizi tanımaya ve eğlenmeye” konsantre olmak için.

İçindekiler

Raporların Her İkisi Hakkında Ne Söylemesi Gerekiyor?

İçeriden biri, çiftin Landon'ın lansman partisini de içeren 'ayrı lansman partilerinde birbirlerini desteklediğini' söyleyerek devam etti. yeni boohooAdam koleksiyonun yanı sıra kız kardeşi Dixie D'Ameilo'nun ilk albümü için lansman partisi. Kaynağa göre, söz konusu hafta içinde, ergenler aynı Los Angeles merkezli sanatçıdan “birlikte dövme yaptılar”.İkili 4 Temmuz 2022'de bir kez daha birlikte gittiklerinde birlikte görüntülendi. Michael Rubin'in A listesi partisi Hamptons'da Dördüncü Temmuz tatilinin şerefine yapıldı.

  Charlie D'Amelio And Landon Barker

Birlikte bir dizi kamuoyu önüne çıktıktan sonra, çift nihayet Temmuz 2022'de sosyal medyadaki romantik katılımlarını kabul etti. D'Amelio bir fotoğraf yükledi İkisi Instagram'da tutkulu bir öpücüğün tadını çıkarıyor.Dansçının siyah bir sweatshirt giydiğini ve California'lının küçük halka küpeli beyaz bir kapüşonlu giydiğini gösteren fotoğraf, deneklerin çoğunun yüzünü gizledi ama Landon'ın ünlü boyun dövmesini bütünüyle görmeyi mümkün kıldı.

Travis Hakkındaki Endişeleri Ne Olacak?

Bir haftadan biraz daha uzun bir süre sonra, pankreatit tedavisi sırasında Travis'e ilgi gösteren sosyal medya fenomeni ona Landon'ın paylaştığı çiçekleri getirdi. Instagram Hikaye.

'Travis, Kourtney [Kardashian] ve ailesi - Hepinizi düşünmek ve hepiniz için korkunç bir deneyim olması gereken şeyin ardından şifa ve pozitif enerjiler göndermek!' bir demet beyaz lalenin yanındaki duvara yapıştırılmış not okundu.Charlie Kiminle Çıktığı Söylentileriydi?

Charli'nin çıktığı söylendi TikTok yıldızı Chase Hudson Kourtney Kardashian'ın üvey oğlu Saint West (aka Lil Huddy) ile olan ilişkisinden önce. Aralık 2019 ve Nisan 2020 ayları arasında çift çıktı.

Charli, o ve o sırada Instagram Hikayesine yazdı. Hype House kurucu ortağı 'Siz benim ve Chase'in ilişkisini başından beri izlediğiniz için artık birlikte olmadığımızı size söylemem gerektiğine karar verdim' diyerek ayrıldı. Bu, ikisinin ilişkilerini sonlandırdığının teyidi olarak hizmet etti. 'Bunu söylemek beni öldürüyor, ancak bunun ikimiz için de en iyi hareket tarzı olduğu sonucuna vardık' dedi.

  Charlie D'Amelio And Landon Barker

Hudson sadece şirketin eski ortağı değil. Hulu kişiliği, ama aynı zamanda Blink 182 davulcunun oğlunun da yakın arkadaşıdır. Aslında Hudson, Mayıs 2022'de Travis'in Poosh kurucusuyla olan düğününü kutlamak için İtalya'da Landon'a katıldı ve etkinliği yakalayan Instagram'da bir atlıkarınca yayınladı.

Ancak, keskin görüşlü bazı hayranlar, şarkıcının “Üzülmeyin” Charli'nin ilişki durumuyla ilgili haberler çıktıktan kısa bir süre sonra, Landon ile paylaştığı özçekim de dahil olmak üzere fotoğrafları hesabından silmiş gibi görünüyordu.

Landon ve Charli'nin ilişkisinin kronolojisi aşağıdakileri kaydırarak bulunabilir:

Haziran 2022

Hayranlar, Charli ve Landon'ın performanstan sonra şarkıcının şovundan birlikte çıkışlarını keskin gözlerle izlediler. Bir haftadan biraz daha uzun bir süre sonra, iki kişi, aynı dövme sanatçısından aldıkları yeni dövmelerin fotoğraflarını Instagram'da paylaştı. Melekler.

İkisi Dixie için albüm lansman partisinde birlikte görüldüğünde ilişki spekülasyonları daha da alevlendi. O sırada, bir kaynak Bize, ikisinin ilişkilerini son derece 'alçakgönüllü' tuttuğunu, ancak 'eğlendiklerini ve birbirlerini tanıdıklarını' doğrulamıştı.

Duruma yakın bir kaynak, 'son haftalarda bireysel lansman kutlamalarında birbirlerine destek olduklarını' da belirtti.

28 Haziran performansında Madison Square Garden'da 'Güven' sanatçısı Machine Gun Kelly, StarDog ve TurboCat oyuncularının da yer aldığı , izleyiciler arasındaydı.

Temmuz 2022

Çift, 4 Temmuz'da Rubin'in Hamptons'ta çok sayıda ünlü kişinin katıldığı partide birlikte görüldü.

Temmuz 2022 Charli ve o aile teslimi rockçı ciddi pankreatitten iyileşirken Barker-Kardashian ailesine bir düzine beyaz lale. Kartın mesaj bölümünde, D'Amelio yıldızı, 'Hepinizin yaşadığı böyle travmatik bir olaydan sonra şifa ve büyük enerjiler gönderiyorum!' yazdı.

  Charlie D'Amelio And Landon Barker

Charli bir anlık görüntü yayınladığında Instagram Hikayesinde öpüşen çift, çiftin daha önce sosyal medyada ima edilmiş olan romantik ilişkisinin halka açık kabulü olarak hizmet etti.

Temmuz 2022'de D'Amelio, Instagram Hikayesinde çiftin sevimli bir banyo özçekimi için poz verirken tutkulu bir PDA'ya girdiğini gösteren bir fotoğraf yayınladı. Barker, fotoğrafı kendi hesabından paylaştı ve ikilinin karanlıkta kucaklaştığı ve sosyal medya yıldızının da yer aldığı ikinci bir selfie paylaştı.

Ağustos 2022

Aşkım, @charlidamelio,' genç adam, sadece 18 yaşında, Instagram Hikayesinde paylaştığı bir özçekimin başlığında, kendisinin ve kız arkadaşının kollarını birbirine dolamış bir fotoğrafının yanında şunları söyledi.

Paylaş: