Coming 2 America: Devam Filmini İzlemeyi Daha Eğlenceli Hale Getiren En İyi Karakterler!

Melek Ozcelik
  2 Amerika geliyor

Coming to America'nın izleyicileri, sonunda merakla beklenen devam filminde Akeem ve Semmi'nin yanında Zamunda'yı ziyaret edecekler. 2 Amerika geliyor , hangi çıkış yapıyor 4 Mart 2021 , 30 yılı aşkın bir beklentinin ardından.Dizideki eğlenceli karakterlerin her biri orijinal film , bir grup yeni karakter ve çok sayıda ünlü kamera hücresi yolculuk için mevcut ve gerçekten de aşırı derecede nostaljik.Film, şimdi popüler kültüre giren ve bugün hala referans alınan bir öncekiyle aynı olumlu eleştiriler aldı. Bununla birlikte, devam filmi hem çağdaş olay örgülerine hem de sevgiyle hatırlanan referanslara sahipti.

akeem , bir Afrika kralı, Amerika'da gerçekten de uzun süredir kayıp bir çocuğu olduğunu keşfeder ve bu nedenle onunla tanışmak ve çocuğuyla bir bağ kurmak için oraya gitmesi gerekir.

Belki de Amerikan tarihinin en büyük filmlerinden biri hala klasik Coming to America'dır. Devam filmi, eski dostları geri getiren, yenilikçi olanları başlatan ve bizi güldüren eski zamanların onurlu şakalarını geri getiren mizahi yeni bölüm Coming 2 America ile trendi sürdürdü.İçindekiler

Mary Junson

  2 Amerika geliyor

Kral Akeem'in oğlu olduğu ortaya çıkıyor. lavanta şu anki eşi ve eski kız arkadaşı tarafından tasarlanmamıştı Lisa tarafından oynanan Shari Headley . Akeem bir iş ile meşgul olduğunu öğrenir. Mary Junson ile bir gecelik kaçamak , hem komik hem de sahne hırsızı tarafından canlandırılan Leslie Jones , ama yakın zamana kadar bunun farkında değildi.Ayrıca Okuyun: Kaynama Noktası Filmi: Popüler Restoranın Yoğun Mutfağı Hakkında Bildiğimiz Her Şey!

Tipik olarak canlandıran Leslie Jones gürültülü, komik bir kadın, gelişigüzel kadın kısmını çiviledi Prens Akeem konuşmuştu 30 yıl önce . Hikayesini toplamak ve gitmek için hemen harekete geçti. zamunda Şaka yapmadığını ve ne de olsa gerçekten bir kraliyet, günümüzde bir kral olduğunu anladığında daha fazlasını öğrenmek için.

General İzzi

  2 Amerika geliyorgibi bir şok olmamalı Wesley Keskin Nişancı uzun bir başarı listesine sahip yetenekli bir aktör. Yine de böyle mizahi bir filmde spot ışığını çalabilmesi şok edici. Ama bu kişiyle tam olarak bunu başardı.

Ayrıca Okuyun: Belle Movie: Bilim Kurgu Dünyasını Müziğin Kıvrımıyla Güzel Bir Şekilde Betimleyen Bir Anime!

General Izzi her odaya girdiğinde, herkesin ne kadar muhteşem olduğunu bilmesi için etkileyici bir giriş yaptı her şekilde.

Yakındaki ülkenin hükümdarı olarak makul görünüyordu Nexdoria karşı düşmanlık besleyen Prens Akeem, General'in kız kardeşi Imani ile evlenmediği için hem de bunca yıldır iki ülkesini kaynaştırıyor. Snipes olsa da ilk 1988 filminde değildi , sonunda başka birine giden bir rol için seçmelere katıldı.

Baba

  2 Amerika geliyor

Birçok kişi bunun farkında olmayabilir Arsenio Salonu da bu rolü canlandırdı, yaşlı cadı doktor. hakaret etmekten zevk aldı Hiç bir şey kışkırtıcı Kral Joffer ve Prens Akeem'in bir Amerika'da oğul kimi bulmalı ve bu yüzden bulmalıdır. Sadece 'Thunderbird'ü takip et' yapması gerekiyordu.

Yine de en komik an, Baba'nın Lavelle'i, olmaya hazır olduğuna inandırmasıydı. resmen sünnetli kahkahalara boğulmadan ve her şeyin bir test olduğunu ifşa etmeden önce.

Ek olarak Murphy, Hall ayrıca filmde birkaç diğer karakter olarak görünür, örneğin: Bay Clarence'ın berber dükkanından Rahip Brown, Morris , ayrıca Kral Akeem'e Amerika'da farkında olmadığı bir oğlu olduğunu söyleyen bir şaman olan Baba'nın yanı sıra.

Baba'nın kırışıklıklarından Beyaz saçlarına, Semi'nin harika kurnaz yöntemlerine kadar her karakter, Hall'un aptallık yapma isteğiyle unutulmaz kılındı.

Kral Akeem

  2 Amerika geliyor

Şaşırtıcı bir şekilde, filmin diğer karakterleri biraz gölgede kalan Eddie Murphy , zaten sayısız filmde rol almış, ancak hiç kimse onun ünlü mizahına denk gelemeyen komedinin hüküm süren kralı. Sadece karakteri için birkaç komik repliği vardı.

Ayrıca Okuyun: The Sandman 2. Sezon: Olası Çıkış Tarihi ve En Son Güncellemeler

Prens Akeem sadece bir yeni meshedilmiş kral kendisi için bir itibar inşa etmeye ve ülkesini bunu kazandığına ikna etmeye çalışırken, fıkraların çoğu başkaları tarafından söylendi.

Eddie Murphy'yi kadronun en az komik oyuncularından biri olarak listelemek düşünülemez. Ne yazık ki, konuşma onun hakkını verdi. Bunu söyledikten sonra, farklı biri gibi giyinirken canlandırdığı diğer destekleyici kişiliklerin bazılarının çok komik hatları vardı.

Kral Jaffe Joffer

  2 Amerika geliyor

James Earl Jones ilk birkaçında ortaya çıkmış olsa bile, içinde bulunduğu her anı domine etti. Rağmen Kral Joffer nişanlandı ölüme yakın olmanın yanı sıra, Semmi'nin yanı sıra oğluna bile herkese hakaret etmeye devam etti.

Ayrıca, bir şey almakta ısrar etmesini engellemiş gibi görünmüyordu. abartılı cenaze zaten vefat ettiğinde, onunla dolu bir tabutun içinde oturuyor ve performanslarının tadını çıkarıyor Gladys Knight, Salt-N-Pepa ve En Vogue .

Kral Jaffe bile sahip olmaya karar verir. ölmeden önceki anısına çünkü zamanının az olduğunu biliyor. Jones'u onurlandıran dramatik cenaze sahnesine çok sayıda ekstra ve performans dahildir. Brewer, Jones'u senaryoya eklemenin çok daha zor olmadığını iddia etti.

Coming 2 America'nın Fragmanı!

Bu inanılmaz fragman aracılığıyla, bu en iyi devam filminin mizahını alalım.

SSS

Coming 2 America'nın IMBD derecesi nedir?

Coming 2 America filminin IMBD puanı 5.3/10'dur.

Komedi filminin tahmini süresi nedir?

Coming 2 America filminin tahmini çalışma süresi 1 saat 50 dakikadır.

Filmin yönetmeni kim?

Filmin yönetmeni Craig Brewer'dır.

Çözüm!

Murphy'nin Yahudi bilgesi Saul, Hall ve yaşlı adam makyajı yapan Clint Smith'in hepsi, berber dükkanı B.S. sanatçı Bay Clarence. Hala boks ve hatırlayabildiğin her şey hakkında tartışıyorlar.

'Coming 2 America', tanıdığımız insanlara 2021'e dair tüm bu geçmişe dönüşleri verirken, o zamanlar en iyi ama aynı zamanda en komik olduğu zamandır.

Filmdeki en hareketli sahne, McDowell'ın karakterinden farklı bir karakter sırasında gerçekleşirken, yine John Amos tarafından canlandırılan Akeem ve Cleo, merhum Madge Sinclair'e dokunaklı bir övgü içeren bir sohbete sahipler.

Coming 2 America filmi, yeniden bir araya gelmeye benzer; daha önce çok güzel vakit geçirdiğiniz insanları görmekten memnun kalacaksınız ve geçmişin anılarının çok daha tatmin edici olduğunu da fark edeceksiniz.

Paylaş: