Danielle Collins, Kişisel Antrenörü Thomas Couch ve Çok Daha Fazlasıyla Çıkıyor mu?

Melek Ozcelik
  danielle collins geliyor

Kişisel antrenörü Thomas Couch, 2019'dan beri Danielle Collins ile çıkıyor . Bu yılın Ekim ayından beri Danielle ile çalışıyor. Danielle Collin'in ilişkileri ve aşk hayatı hakkında bilinmesi gereken her şeyi keşfedin. Çiftlerde 2019'da çeyrek finale yükseldi. Wimbledon Şampiyonası ve 2020 Fransa Açık. En büyük tenisini 2022 Avustralya Açık finalinde sergiledi. Şu anki aşk ilgisi Danielle Rose'un antrenörü Tom Couch. Tom, antrenörü ve onun sevgi dolu ve arkadaşça bir ilişkisi var.Daha: Larsa Pippen Dating: Hala Eski Sevgilisine Takılı mı ve Yeni İlişkiyi Kıskanıyor mu?Danielle Rose Collins, bir Amerikalı profesyonel tenisçi . 28 Ocak 2019'da teklerde 23, çiftlerde 86. profesyonel yaşam pozisyonuna ulaştı. Çiftlerde hem 2020 Fransa Açık'ta hem de 2019 Wimbledon Şampiyonası'nda çeyrek final yaptı ve bir WTA 125K'sı var. ve onun adına dört ITF single şampiyonluğu. Bugüne kadar elde edebileceği en iyi sonuç, 2022 Avustralya Açık'ta yarı finale çıkmasıdır.

İçindekiler

Danielle Collins'in Erkek Arkadaşı Thomas Couch

Thomas Couch, şu anda TSL North Launceston takımında oynayan Avustralya futbolu oyuncusudur. Üç oyun oynamaya başladı. Avustralya Futbol Ligi (AFL) iki sezon boyunca Melbourne Futbol Kulübü için son anda kara listeye alınmadan önce 2013 sezonundan. Tom Couch, halihazırda Florida'da ikamet eden bir Avustralya Fiziksel Performans Yöneticisidir. Ekim 2019'dan beri Danielle ile işbirliği yapıyor. Fransa Açık 2020'de komik bir olay yaşandı. Roland Garros 2020'de, Sofia Kenin'e karşı ikinci setin ilk aşamalarında Amerikalı erkek arkadaşı Tom Couch'tan oyuncuları bırakmasını istedi. Mahkeme Philippe Chatrier'deki kutu. Collins, ilk seti kazanan 4 numaralı seribaşı Kenin'e karşı iki mola fırsatını kaçırdığı için üzgündü.  danielle collins flört

Collins'in yoğun oyun tarzı ona lakaplar kazandırdı. 'cesaretli' ve 'şiddetli' ” Her iki tarafta da güçlü servis ve olağanüstü forehand ve backhand ile WTA Tour'un en büyük dövüşçülerinden biridir. Oyunu, birçok galibiyet elde etmesine izin veriyor, ancak aynı zamanda birçok özensiz hata yapmasına da izin veriyor. Forehand, kick servisi ve backhand vuruşu en iyi atışları. Voleybolda son derece yetenekli ve sahanın her yerinden gol atabiliyor.Kanepe geçmişte Avustralya futbolunda Kuzey Launceston takımı için oynadı. Sporcu zindeliğine odaklanmadan önce, Avustralya Futbol Ligi'nde Melbourne Futbol Kulübü için oynadı. Tom Couch, Avustralyalı bir yerlidir. Alex de Minaur ve Jordan Thompson gibi tenisçiler, Avustralyalının yıllardır koçluk yaptığı diğer oyuncular arasındaydı. Tom şu anda Collins'in grubu için bir fitness eğitmeni.

Daha: Bobby Flay Kiminle Çıkıyor: İşte Olanların Arkasındaki Gerçek Gerçek!

Çift, 2020 Fransa Açık'ta Collins'in maç sırasında Tom'dan pozisyon değiştirmesini istediğinde dikkatleri üzerine çekti. İlk başta net değildi, ama görünüşe göre Amerikalı öfkesini partnerinden dışarı atıyor gibiydi. Collins daha sonra durumu netleştirdi ve gerçekte ne olduğunu ortaya çıkardı.Danielle Collins Sağlık Sorunları

Danielle Collins geçen yıl sağlık sorunları nedeniyle haber yapmıştı. Danielle Collins Geçen sezon rekabet edemedi Nedeniyle endometriozis . Danielle, endometriozis nedeniyle geçen yıl tenis oynamakta zorlandı. Tenis heyecanı Avustralya Açık tek bayanlar finaline ulaşarak herkesi şaşırtmasına rağmen. Tekler finali Ocak 2022'de gerçekleşti. Hastalığı onu tenis oynamaktan alıkoyamadı. Danielle tenise bayılır, tutkuludur ve kendini tenise adamıştır. Danielle, St. Petersburg, Florida'dan. Antrenörü Nicolas Almagro, antrenmanından sorumlu. Sık sık koçu Nicolas Almagro'ya iltifat ederken görülüyor. Başarısının çoğunun onun sayesinde olduğuna inanıyor. Genel halk ona tapıyor ve hayran.

Thomas ve Danielle Collins Arasındaki Tartışma

Danielle, bir Günaydın Amerika videosunda Thomas'ı 2020 Fransa Açık'ta bir maç sırasında birkaç mola şansını kaçırdıktan sonra yedek kulübesinden çıkardığında bağırdığı duyuldu. 'Başka bir yere oturun' dediği duyuldu. Başka bir yere oturun lütfen! Kafam meşgul,' dedi Thomas odadan çıkarken.

  danielle collins

Maçtan sonra, “Partnerimi farklı bir noktaya getirdim çünkü onun önünde bir şey beni yoldan çıkardı.

Danielle Collins'in Arkadaş Tarihi

en azından o vardı 1 ilişki daha önce . Danielle Collins daha önce nişanlanmadı. Şu anda geçmiş tarihler ve bağlantılarla ilgili ayrıntıları topluyoruz.

Daha: Berrettini Kiminle Çıkıyor: Sadık Kalma Politikasını Benimsedi mi yoksa Hala Aşkı Arıyor mu?

Danielle Collins'in flört geçmişine dair çevrimiçi söylentiler değişebilir. Danielle Collins'le kimin çıktığını bulmak nispeten basit olsa da, tüm flörtlerini, takılmalarını ve ayrılıklarını takip etmek daha zor. Her ünlü flört sayfasını ve ilişki zaman çizelgesini güncel tutmak daha da zor.

Paylaş: