DC’nin mavi böceği nihayet tiyatroda yayınlanıyor, çıkış tarihine göz atın

Melek Ozcelik
 Mavi Böcek

DC'nin muhteşem bir süper kahraman, film ve dizi koleksiyonu var ve eğlence platformu ikonik filmlerden bazılarını ekrana getiriyor. Son zamanlarda platform zaten onaylandı. En çok beklenen filmlerden bazıları önümüzdeki yıllarda vizyona gireceği açıklandı. Bununla birlikte, içinde Mavi Böceğin de yer aldığı yeni filmle ilgili bazı beklenmedik haberler de yayınladılar.Mavi böceğin haberi duyulur duyulmaz onu merak etmeye başladılar. Yeni DC süper kahraman filmi yeni süper kahramanlarla ekrana geliyor.Şu ana kadar süper kahraman filmi için resmi bir fragmana sahip olmamış olmalısınız. Bu yazıda bu konuyla ilgili her şeyi ayrıntılı olarak okuyacağım. Film hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, filmle ilgili her şeyi öğrenmek istiyorsanız, makaleyi sonuna kadar okumaya devam edin.

İçindekiler

Blue Beetle Çıkış Tarihi: Ne Zaman Çıkacak?Peki mavi böcek ne zaman serbest bırakılacak? Çoğunun aklında bu sorunun olduğunu biliyorum ve eğer siz de bu insanlardan biriyseniz bu bölüm size bu konuda yardımcı olacaktır.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Star Wars: The Bad Batch 3. Sezon Yayın Tarihi: Bu Oyuncular Büyük ihtimalle Geri Dönecek!

Mavi böcek üretimi nihayet sona erdi. Film geçen yıl mayıs ve temmuz ayları arasında gerçekleşti. Filmin çekim yerleri arasında Atlanta, Georgia, El Paso, Teksas ve Porto Riko yer alıyor. Şu an itibariyle yaklaşan filmin çekimleri sürüyor. DC filmi nihayet sonuçlandı ve buradan ortaya çıkan en büyük soru, ne zaman yayınlanacağıdır.Filmin ilk olarak Aralık 2021'de vizyona girmesi planlanmıştı ancak bazı nedenlerden dolayı yetkililer tarafından ertelendi. Bu yazının yazıldığı sırada dizinin çıkış tarihiyle ilgili birçok haber vardı. Ancak endişelenmemize gerek yok çünkü bunu yetkililerle teyit ettik.

Warner Bros, Blue Beetle'ın 18 Ağustos 2023'te vizyona gireceğini doğruladı. Filmin vizyon tarihi nihayet doğrulandı. Seyirci telefonunu çıkarıp takvimine tarihi işaretleyebilir.

Blue Beetle Oyuncusu: İçinde Kim Olacak?Dizinin hayranlarının en çok dikkat ettiği şeylerden biri de dizinin karakterleri. Hayranlar şimdiden dizinin geleceğini merak etmeye başladı. Böylece, yakında çıkacak süper kahraman filminin kadrosu resmi olarak açıklandı.

Yetkililere göre Cobra Kai oyuncusu Xolo Maridueña, Mavi Böcek olarak da bilinen Jaime Reyes rolünü üstlendi. Filmde süper kahraman kostümü giyen oyuncuya ait ilk poster daha önce paylaşılmıştı.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Absürt Becerimle Başka Bir Dünyada Kamp Ateşinde Yemek Pişirme Sezon 2: Başka Bir Sezon Olacak mı?

“Başlangıçta biraz sahtekarlık sendromu vardı. 'Aman Tanrım, nereden biliyorlar? Senaryonun tek kelimesini bile okumadım! Nasıl bu kadar emin olabiliyorlar?' Herkes çok misafirperverdi ve filmin çekimleri sırasında bana çok fazla güven aşıladı.”

Filmde orada olacak tek kişi Maridueña değil. Onunla birlikte birden fazla karakter olacak.

 • Raoul Max Trujillo, Yıkılmaz Adam Carapax rolünde
  • Rudy Reyes Amca rolünde George Lopez
  • Jaime'nin annesi Rocio Reyes rolünde Elpidia Carrillo
  • Damian Alcazar, Jaime'nin babası Alberto Reyes rolünde
  • Belissa Escobedo, Jaime'nin kız kardeşi Milagros Reyes rolünde
  • Adriana Barraza, Jaime'nin büyükannesi Nana rolünde
  • Bruna Marquezine, Jaime'nin sevgilisi Jenny Kord rolünde
  • Victoria Kord rolünde Susan Sarandon
  • Harvey Guillén Dr. Sanchez

Şu an itibariyle yetkililer yalnızca bu oyuncu kadrosunu onayladı ve bunun serinin son kadrosuna gideceğini düşünüyoruz. Oyuncu kadrosuyla ilgili daha fazla ayrıntı olursa sizi bilgilendireceğiz. DC filmi izlemeyi seviyorsanız izlemiş olmalısınız yarasa Adam .

Mavi Böcek Konusu: Ne Hakkında Olacak?

Şimdi gösterinin konusuyla ilgili en önemli şeye geri dönelim. Yetkililer yaklaşan DC süper kahraman filminin fragmanını zaten yayınladığından, serinin konusu hakkında bazı yüksek spekülasyonlar vardı.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Marie Antoinette'in 2. Sezonu Resmen Başlıyor! Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin konusu muhtemelen karakterler hakkında pek çok şeyi ortaya koyacak. Filmin resmi sinapsları yetkililer tarafından zaten doğrulandı ve 6 yazıyor

“Üniversiteden yeni mezun olan Jaime Reyes, evine geleceğine dair umutlarla dolu olarak döner, ancak evinin pek de bıraktığı gibi olmadığını görür. Dünyadaki amacını bulmaya çalışırken, Jaime beklenmedik bir şekilde kendisini uzaylı biyoteknolojisinin kadim bir kalıntısının, Bokböceğinin elinde bulduğunda kader müdahale eder.

“Bokböceği aniden Jaime'yi simbiyotik ev sahibi olarak seçtiğinde, ona olağanüstü ve öngörülemeyen güçlere sahip inanılmaz bir zırh takımı bahşedilir ve süper kahraman Mavi Böcek haline gelirken kaderini sonsuza kadar değiştirir.”

Dizinin konusu hakkında daha fazla detay bulunmuyor. Konuyla ilgili her türlü güncelleme olacaktır. Bu makale aracılığıyla sizi bilgilendireceğimizden emin olacağız. Bir ekip şu anda konuyu araştırıyor ve gösterinin geleceği üzerinde çalışıyor. Gelecekteki ayrıntıları almak için bu sayfayı yer imlerinize ekleyin.

Herkesin aklındaki sorulardan biri ' DC'nin en güçlü karakteri kim? ‘ Bu makaleye göz atın ve onunla ilgili her şeyi öğrenin.

Mavi Böcek Resmi Fragmanı

Şimdiye kadar. hakkında zaten konuşmuştum mavi böceğin resmi fragmanı . Fragmanı merak ediyor olmalısınız ve eğer ses çıkarmamız gerekmiyorsa, yeni filmi izlemek istiyor olmalısınız. İşte Blue Beetle'ın resmi fragmanı.

Nerede İzlenir?

Filmin resmi olarak Ekim ayında vizyona girmesi planlanıyor ve hayranlar platformu merak ediyor. Filmin dünya çapında izlenebilecek şekilde Theater'da izlenebileceği açıklandı. İlgilenen herkes filmi izlemek için yakındaki tiyatroya gidebilir.

Yayın platformundan bahsetmişken, kısa bir süre sonra blue battle'ın OTT Platformunda da kullanıma sunulacağını biliyoruz. Ancak şu an için platformla ilgili herhangi bir onay bulunmuyor. Konuyla ilgili herhangi bir ayrıntı olursa sizi mutlaka bilgilendireceğiz.

Çözüm

DC'nin süper kahraman filmi Blue Beetle'ın vizyona gireceği yetkililer tarafından resmen onaylandı. Filmin daha önce Aralık 2021'de vizyona gireceği yetkililer tarafından duyurulmuştu ancak covid-19 nedeniyle yetkililer filmin ertelendiğini açıklayarak erteledi. Yukarıdaki yazımızda filme dair tüm önemli detaylara değindik ve yazımızı en son haberlerle güncelledik. Herhangi bir öneriye veya güncellemeye ihtiyacınız varsa bu sayfayı yer imlerinize ekleyin.

DC hayranıysanız ve gelecek filmleriyle ilgili düzenli güncellemeler almak istiyorsanız bu tür filmleri daha fazla izlemek ister misiniz? Web sitemiz, bu site , size birçok ayrıntıyla yardımcı olacak. Web sitemdeki makaleleri okumaya devam edin ve gelecek filmler veya şovlarla ilgili tüm özel haberleri alın.

Paylaş: