Demon Slayer 3. Sezon: Çıkış Tarihi, Oyuncular, Resmi Fragman ve Şimdiye Kadar Bildiğimiz Daha Pek Çok Şey?

Melek Ozcelik

Demon Slayer 3. sezon aka Kimetsu no Yaiba, Koyoharu Gotouge'nin aynı adlı manga serisine dayanan ve aynı zamanda yazıp çizdiği bir Japon anime televizyon dizisidir. 4'te inci Haziran 2018, Ufotable'ın anime serisi uyarlaması Weekly Shnen Jump'da açıklandı.

Bu dizi 6'dan Tokyo MX, GTV, GYT ve BS11'de yayınlanacak. inci 28 Nisan inci Eylül 2019. Dizinin yönetmenliğini Haruo Sotozaki, ortak yönetmenliğini ise karakter tasarımını da yapan Akira Matsushima üstleniyor.Serinin yapımı Hikaru Kondo tarafından yapıldı ve birçok Ufotable çalışanı tarafından kaleme alındı. Serinin ses kompozisyonu Yuki Kajiura ve Go Shiina tarafından yapıldı. Şu an itibariyle Demon Slayer 3. sezonun resmi çıkış tarihi henüz onaylanmadı ancak üretim 13'ten başladı. inci Şubat 2022.  İblis Avcısı Sezon 3

Bu yazıda Demon Slayer Sezon 3 çıkış tarihi, resmi fragman, bölümler ve daha pek çok şey hakkında tartışacağız. Umarız bu yazıda diziyle ilgili tüm çözümleri bulursunuz.Serinin hakları kendisine aittir. Amerika Aniplex ve Crunchyroll, Hulu ve FunimationNow'da izlenebilir. Avustralya ve Yeni Zelanda'da anime AnimeLab tarafından yayınlanmaktadır.

Bu manga, 26 bölümlük bu dizinin ilk cildinin başlangıcından yedinci bölümünün ilk bölümlerine uyarlanmıştır. Gösterimden önce, animenin ilk beş bölümü Japonya'da yaklaşık iki hafta boyunca 29 Ekim'de sinemalarda gösterildi. inci Mart 2019.

Ayrıca Okuyun – The Crown 5. Sezon Çıkış Tarihi: Kraliyet Ailesinin Tekrar Hükümdar Olmasını Ne Zaman Bekleyebiliriz?İçindekiler

Bazı Bilgileri Kontrol Edin –

31'de Aziz Mart 2019, Aniplex of America filmi Los Angeles'taki Aratani Tiyatrosu'nda gösterdi. Seçilen Avustralya tiyatrolarında anime, Madman Entertainment'ın AnimeLab tarafından 2'de yayınlandı. nd Nisan 2019.

Temmuz 2019'da filmin İngilizce dublajı yayınlandı. Gösteri, 13'te Adult Swim'in Toonami programlama bloğunda gösterildi. inci Ekim 2019.16'da inci Ekim 2020, bir devam filmi olan Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba –The Movie : Mugen Train vizyona girdi ve aynı oyuncu kadrosu ve ekibi yer aldı.

14 Şubat 2021'de, önceki sezondan personel ve aktörler ve filmin geri döndüğü “Entertainment District” hikayesini kapsayan ikinci bir sezon duyuruldu.

Haruo Sotozaki, Akira Matsushima'nın karakter tasarımları ve Ufotable'ın animasyonunun yanı sıra yönetmen olarak geri dönüyor. Eylül 2021'de, ikinci sezonun Sonbahar ve Kış olmak üzere iki sezonda devam edeceği açıklandı.

Mugen Treni filminin 25 Eylül'de Fuji TV'de gösterilmesinin ardından, 'Eğlence Bölgesi' yayının 5 Aralık 2021'de prömiyer yapacağı ve ardından 'Mugen Treni' yayının bir televizyon dizisinin yeniden derlenmesinin izleyeceği bildirildi. 10 Ekim 2021'de başlayacak.

  İblis Avcısı Sezon 3

“Swordsmith Village” hikayesini kapsayan üçüncü bir sezon, bir televizyon animesine dönüştürülecekti, ikinci sezon finalinin sonunda açıklandı.

En son güncelleme itibariyle, Shueisha, Aniplex, Ufotable veya animenin geliştirilmesinde yer alan diğer herhangi bir işletme, Demon Slayer Sezon 3'ün çıkış tarihini resmi olarak doğrulamadı ve bir çıkış yılı veya zaman çerçevesi ilan edilmedi. Ancak üçüncü sezon 13 Şubat 2022'de üretime başlayacak.

Demon Slayer 3. Sezonunun Çıkış Tarihi Ne Olacak?

Demon Slayer'ın üçüncü sezonu geçtiğimiz günlerde açıklandı. Anime severlerde artık en çok konuşulan konu oldu. Üçüncü sezon, Demon Slayer'ın ikinci sezonunun sonu olacak. Demon Slayer Sezon 3'ün çekimleri şimdiden başladı ve 2023 Baharında vizyona girecek.

Ayrıca Okuyun – Akıllı Telefonumla Başka Bir Dünyada 2. Sezon: Yenilendi mi İptal mi Edildi?

Demon Slayer 3. Sezonun Konusu Ne Olacak?

Demon Slayer'ın 3. Sezonu, daha önce belirtildiği gibi manganın 'Swordsmith Village' hikayesini uyarlayacak. Tanjiro'nun iblislere karşı kullanılabilecek tek silahı olan Nichirin kılıcı, Sezon 2'de Daki ve Gyutaro - Upper Moon 6'yı yendikten sonra ciddi onarımlara ihtiyaç duyuyor.

Sonuç olarak, Tanjiro'nun tüm silahlarını bu noktaya getiren kılıç ustası Hotaru Haganezuka'nın yardımını aramak için Kılıç Ustası Köyü'ne gider. Ancak, her Demon Slayer yayında olduğu gibi, düşmanlar her köşede pusuya yatmış durumda.

  İblis Avcısı Sezon 3

Hashiralar, hikaye geliştikçe, 1. Sezon, Bölüm 21'deki bir toplantıda sadece kısaca görülürken, Tanjiro. Ve arkadaşları yavaş yavaş her birine daha aşina hale gelir.

Hashiraların, 1. Sezonda Giyuu Tomioka, Water Hashira ve Shinobu Kocho, the Insect Hashira'dan Demon Slayer: Mugen Train to Tengen Uzui, the Sound Hashira'daki Kyojuro Rengoku, the Flame Hashira'ya kadar hayranların favorisi olma alışkanlığı vardır. Sezon 2'de.

Üçüncü sezon yaklaşırken. Bir reklam panosu, her birinin parlayacak anları olacak olan Muichiro Tokito, Mist Hashira ve Mitsuri Kanroji, Love Hashira'nın gelişini anlatıyor.

Resmi Demon Slayer İngilizce Twitter hesabına göre Haruo Sotozaki ve Akira Matsushima sırasıyla yönetmen ve karakter tasarımcısı olarak geri dönecekler.

Demon Slayer 3. sezon kadrosu ne olacak?

Şu an için dizinin üçüncü dizisinin oyuncu kadrosuna ilişkin herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Ancak tüm oyuncu kadrosunun birinci ve ikinci sezondan geri dönmesini bekleyebiliriz ve şu şekilde olacak:

  • Natsuki Hanae. Tanjiro Kamado. Ses.
  • Akari Kito. Nezuko Kamado. Ses.
  • Hiro Shimono Zenitsu Agatsuma Ses.
  • Yoshitsugu Matsuoka. Inosuke Hashibira. Ses.
  • Haruo Sotozaki.

Demon Slayer 3. Sezon Fragmanı Yayınlanabilir mi?

Yay! Hayranları için iyi bir haber. Çünkü Demon Slayer Sezon 3'ün resmi fragmanı yapımcılar tarafından yayınlandı. Ve aşağıdaki videoda tadını çıkarabilirsiniz.

Demon Slayer 3. Sezonda Kaç Bölüm Var?

Demon Slayer'ın üçüncü sezonunda manganın kabaca 25 bölümü olacak. Yukarı Ay'ın Muzan Kibutsuji ile uzun zamandır beklenen buluşmasını sergileyecek. Üstelik Demon Slayer'ın üçüncü sezon teaser'ı, Swordsmith Village Arc'ın uyarlanacağını duyurdu.

Ayrıca Okuyun – How I Met Your Father Sezon 2: Merakla Beklenen Dizi Sonunda Geliyor!

Demon Slayer 3. Sezon Nerede İzlenir?

Kuzey Amerika için dizinin yayın hakları henüz onaylanmadı. Ancak gösterinin birinci ve ikinci sezonu Crunchyroll ve Funimation'da yayınlandı. İlk sezon, ikinci sezonun yayınlanmasından kısa bir süre önce Netflix'te güncellendi.

Ayrıca Okuyun – Away 2. Sezon: Netflix Space Show'un Yenilenip İptal Edilmediğini Kontrol Edin!