Dişi Titan Kimdir? Bilmeniz Gerekenler!

Melek Ozcelik
  dişi titan kim

dünyasında Titan'a Saldırı, insanlık, çeşitli şekil ve büyüklükteki (özellikle Dişi Titan) ve ellerine geçen her insanı yiyip bitiren tek bir şey yapmak isterler.

hiçbir şey bunu neden yaptıklarını, nereden geldiklerini veya bu büyük belaya bir son vermek için herhangi bir somut strateji bilmiyor. Dizinin önemi için' arka plan , şık insanlığın yapabileceği bir dizi yüksek, sağlam duvarın arkasına saklanmaktır.Ancak meta, serinin destekleyicisi savaşta doğal olmayan bir şekilde değişir, Eren Yeager, yanlışlıkla bir şekle dönüşme gücünü keşfeder. titan kendisi, onu 'olarak bilinen şey yapıyor' Titan Shifter.Daha fazla hızla ortaya çıkan şey Titan Değiştiriciler bilinen, dünyanın doğası, fillerin kökenleri ve her şeyi - aslında Duvarların kendilerini - eksiksiz tutan manevi ve politik yapılar hakkında bir komplodur.

Gerçekten hızlı bir şekilde, vardı ve gözlemciler onun etraftaki tek Titan Değiştirici olmadığını öğrenir - ve gerçekten de birçoğu insanlığın yanındadır.Ölümlü formda, bir Titan Kayması Varsayılan olarak, kendilerini iyileştirmek için artan bir güç ve gelişmiş kapasite kazanırlar, ancak gerçek güç, bir ses kesme eylemine bağlanarak bir Titan'a dönüşmelerinden gelir. Bunun ötesinde, formları büyüklük ve güç bakımından telaşlı bir şekilde değişir.

O zaman şimdiye kadar animede ortaya çıkan doğrulanmış Titan Shifters'ın tümü.

  dişi titan kimİçindekiler

Saldırı Titan, aka Eren Yeager

Önceden gerçekten kısa bir geri dönüşte Sezon 1 , görürüz vardı koluna iğne batırmadan önce babasıyla güreşiyor. Sonunda verenin bu olduğuna inanmaya yönlendirildik. Eren onun güçleri , ancak anime bu anlatı çemberini kapatmaya uygun olmadı.

Ailesinin eski bodrum katı ve içinde barındırdığı cevaplar uzak bir şeydir. Noel Baba görünümlü bir adam tarafından sakatlanıp yenildikten sonra Trost Bölgesi Savaşı'nda Titan olan Eren'in öfkesi, ilk Titan metamorfozunu tetikler.Arkadaki metamorfozlarda onu kontrol etmekte güçlük çekmesine rağmen - hatta bazen performans kaygısı nedeniyle sadece şekil değiştirmek için bocalıyor - Wall Rose'daki deliği dev bir kaya ile kapatmaya başarılı bir şekilde uygun ve dişiye hakim olmaya uygun. e Titan, Sezon 1'in en sonunda.

Eren'in fillere yönelik iğrençliği ve önceki öfke hissi, Titan formunu güçlendiriyor ve zaman zaman cildinde parlak enerji çatlaklarına yol açıyor. Titan formu yükselmiş gibi görünüyor diğerlerine kıyasla güç, süreklilik, dayanıklılık ve onarım s. Eren'in Titan'ını bir kaos haline getiriyor, ancak önemli olduğunda işi halleden bir şey.

  dişi titan kim

Dişi Titan, diğer adıyla Annie Leonhart

Rezervasyonlar t Annie Leonhart'ın istasyon ve motifler Attack on Titan'ın 1. Sezonunda oldukça erken başlar, ancak şovun güçlü olduğu varsayılan Titan ile benzer görünen ölümlü meslektaşı arasında görsel bağlantılar kurmaya başlaması, dişi Titan'ın ortaya çıkmasından sonra değildir.

Dişi Titan, İzci Alayı'nın Sur'un ötesindeki 57. geçişi sırasında birdenbire ortaya çıkar ve bu süreçte çok sayıda köpek suratını çabucak kısa sürede bitirir.

Vücudunun belirli bölgelerini elmas benzeri bir zırhla kaplamak veya normalden daha hızlı bir şekilde onarmaya konsantre olmak için zeka ve yetenek gösterir. Ek olarak, nefesi çok sayıda fili kendi pozisyonuna çekebilir ve onları bir tür deliryuma dönüştürebilir.

kereste o f Dev Ağaçlar , dişi Titan, filler tarafından yutulduğu için kapana kısılmış bedenini terk eder, kerestenin yardımıyla ölümlü bir şekilde seyahat eder. Birkaç İzciyi öldürmek ve sonunda kaçmak için 3D manevra kıyafeti.

  dişi titan kim

1. Sezonun en sonunda, Armin şu sonuca varıyor: Annie dişi mi titan ve kendisini ifşa etmeye zorlayan bir tuzak kurar. Bu sonuçta bir kavgaya yol açar. vardı Annie'nin ölümlü vücudunu elmas zırhla kapladıktan sonra tutsak olmasına yol açar. Bu nedenle, servisin onu sorgulaması veya amaçlarını sonuçlandırması neredeyse çözülemez.

Zırhlı Titan, diğer adıyla Reiner Braun

Zırhlı Titan daha önce beş uzun kez görülmedi ren geyiği Sezon 2'de dönüştürülen “ Savaşçı . ” Serinin başlangıcında, Reiner, dizinin bir bölümünden fırladı. Duvar Maria Eren'in annesi de dahil olmak üzere sayısız vatandaşın ölümüne yol açan Zırhlı Titan formunda.

Ayrıca hizmeti ima etmek için beş kez harcadı. 104. Eğitim Kolordusu Bertholdt ve Annie ile yakın bir şekilde birleşirken, herkesin ' büyük aile ” şeklinde bir rakam.

Reiner, Eren'e kendisinin ve Bertholdt'un savaşın ortasında Titan Değiştiriciler olduğunu söyler. 2. Sezon , Sur'a saldırmak için asılır ve Eren onlarla barış içinde villalarına dönmeyi kabul etmezse sert davranır.

Bu, elbette, büyük bir savaşa yol açar. Yine de Reiner Kesin güdüler belirsizliğini koruyor, dişi, Zırhlı ve Devasa filler (birlikte çalışıyorlar) Titan Shifter'ları ellerinden geldiğince yakalamaya çalışıyorlar. sebepsiz yere .

Zırhlı Titan'ın gövdesinin önemli bir kısmı sertleştirilmiş plakalarla kaplanmıştır, bu da onu benzer boyuttaki diğer Titanlardan çok daha ağır ve daha dayanıklı hale getirir.

Artan ağırlık daha düşük dayanıklılık ile sonuçlanır, ancak Zırhlı Titan hala çevik ve büyük bir kışkırtma yaratma yeteneğine sahip - bu yüzden iç kapıdan patlamak uygun oldu. Shiganshina mahallesi. Zırh kaplaması, aynı zamanda, ultra sert kılıç bıçakları da dahil olmak üzere, tipik ölümlü saldırılara karşı büyük bir savunma sağlar.

  dişi titan kim

Titan'a Saldırıda Kadın Titan'ın Tarihi

Dişi Titan, ölümünün ardından bu dünyaya getirilen dokuz filden biriydi. Ymir Fritz . 1700'den sonra zamanlar, karl fritz terk edilmiş Eldia ve Paradis'e taşınmaya karar verdim ve işte o zaman marley sırasında dişi Titan'ın güçlerini almaya karar verdi. Büyük Titan Savaşı.

Annie, son zamanlarda dişinin güçlerini miras almak için arayıcı olarak seçildi. titan . O transfer edildi Cennet ile birlikte saf kahverengi , Bertholdt Toynak r ve Marcel Galliard kurucuyu ele geçirmek için titan .

Annie, 104. Sınıf Pezevenklerin Etrafında Kendini Tutuyor

bu Trost Bölgesi İçin Savaş yay fikrini tanıtır Titan Değiştirenler, Eren Üzerinden Titan'a Saldıracak . Bundan sonra, enayiler kesinlikle 104. pezevenk sınıfının türlerini, ekranda etki bırakan diğer tüm filleri canlandıran karakterleri araştırıyorlar.

Çözüm

Enayileri bağlantı kurmaya yönlendiren en büyük bilgisayar Annie dişi filler için yeni Titan'ın görünüşü buydu. Eren'in metamorfozu, fillerin fiziksel özellikler taşıyabileceğini kanıtladı. Arkalarında Goliath değiştiren.

Dişi Titan'ın kısa altın saçları ölü bir hediyedir ve kanunları çiğneyenleri ikisinden birine indirir. Annie veya Tarih. Bir kere dişi titan Eren'le dövüşecek yerlerin hilesi bitti. Şimdiye kadar sadece bir altın saçlı izci savaşta bu istasyonu ele geçirmişti ve o değildi. Tarih .

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve ziyaret etmeyi unutmayın. trend haber vızıltı daha akıllara durgunluk veren güncellemeler için.