Doktor Kim Tom Holland April Fools: Peki Bu Şaka Ne İzliyor?

Melek Ozcelik
  doktor kim tom holland nisan aptalları

Onun Nisan ikinci ve önceki Doktor Kim Tom Holland April Fools İnternet kullanıcılarını aldatmaya devam edin.Numaralar günü iyi ve gerçekten bitmiş olabilir, ancak inanılmaz akrobasi hareketlerinin önemli bir kısmı henüz sanal eğlencenin etrafında dönüyor.Deliveroo, tüm ananaslı pizzaları kısıtladığını bildirdi ve yürüyüşçüler 'Sandwich Crisps' adlı bozulmamış bir eşyayı ortaya çıkardı, ancak hepsi bu kadar değil.

Dedikodu interneti sular altında bırakmaya başladı Doktor Kim Tom Holland April Fools, yine de hayranlarda derin bir başarısızlık duygusuna neden oldu, korkunç bir 1 Nisan'dı…

İçindekilerTom Holland Yeni Örümcek Adam Olacak mı?

İlk Nisan'da haberler yağmaya başladı Örümcek Adam'ı oynayan Tom Holland'ın Twitter hesabı , yeni Doctor Who olacak.

Her şey, adlı bir sitenin yayınladığı sahte bir makale sayesinde başladı. DoktorWhoTV İngiliz Bilimkurgu şovu hakkında haberler yayınlayan.

'25 yaşındaki Tom Holland, Doctor'u oynayacak, bugün BBC, Sony Pictures ve Bad Wolf tarafından açıklandı. ”dedi yazı.  doktor kim tom holland nisan aptalları

Son derece ikna edici hikaye, aktörü bir “son derece yeni ve güncel metodoloji ' için “yeni başlangıç ​​yeniden başlatma” gösterinin.

“Hollanda, 60. anma şenliklerinin bir özelliği olarak 2023'te yayınlanacak birkaç özel bölümün ardından sunumunu yapacak. ” diyerek devam etti.Bu Sahte Röportajlar Onu Ele Veriyor

En yüksek noktada ortaya çıkan makale, Google ve inanılmaz derecede otantik görünüyordu, son derece inandırıcıydı… ta ki siz okuyana kadar.

Her şeyin bir 1 Nisan şakası olduğunu henüz fark etmediyseniz, o sahte röportajlar kesinlikle ondan ayrıldı.

DoctorWhoTV tarafından belirtildiği gibi, Tom Holland şunları söyledi: 'Ağ sapanlarımı kapatıp sonik aldığım için çok mutluyum. Gerçeğin içinden geçen bu heyecan verici gezide yepyeni bir çağa girmeye zar zor dayanabiliyorum. yakında işlerle ilgileneceğim !”

Webslinger'lar mı? Sonik almak mı? İşle ilgilenmek? Tom, bir otorite beyanı röportajında ​​kelimeler üzerinde bu dağınık oyunları olumlu bir şekilde kullanmaz.

Görünüşe göre David Tennant ayrıca şunları söyledi: Tamam, geçerli. Masalların dediği gibi, bu son yolculuk için gerçekten geri döndüm!” Andrew Garfield şunları ekledi: “Yüzde 100 arkadaşımı oynamıyorum.

Her şey saçma sapan, yine de tartışmasız bir şekilde bir ton sanal eğlence kullanıcısını kandırdı, bunların önemli bir kısmı Tom Hollanda gerçekten aşağıdaki Doctor Who'ydu.

April Fool'un Şakası Doctor Who Hayranlarını Hayal kırıklığına uğrattı!

Doktor Kim bir İngiliz bilimkurgu televizyonu üzerinde görüntülenen program BBC 1963'te başlıyor. İnsan olmanın tüm özelliklerine sahip bir dünya dışı yaratık olan Doktor, Zaman Yolcusu istismarları dizilerde devam ediyor.

Jodie Whittaker ana kadına dönüştü 2017'de TV'de Doktor ve o zamandan beri işi üstlenecek on üç eğlenceden biri William Hartnell sunumunu yaptı. Programın hikayesi, aktörler için başka bir şekle yeniden dirilme olasılığı açısından bir değişikliği hatırlatıyor.

  doktor kim tom holland nisan aptalları

Stüdyonun gösteriyi restore etmek istediği iddia ediliyor ve Tom Hollanda DoctorWhotv tarafından belirtildiği gibi, The Doctor oynamak için en iyi seçimleri. Stüdyodan bir yetkili basın açıklamasıyla site, kediyi çantadan çıkardı.

Yeni Doktor Kim: Tom Holland

Aldatma döneminin üzerinden çok uzun zaman geçmesine rağmen, en ünlü şakaların önemli bir kısmı web tabanlı eğlence aracılığıyla paylaşılıyor.

Walkers'ın yeni ' sandviç cips” Öğe ve Deliveroo'nun tüm ananaslı pizzaların kısıtlanacağına dair beyanı, başka geç beyanlar da var.

Birçoğunun başarısızlığına rağmen, Tom Holland'ın düzenlemesinin korkunç bir 1 Nisan'ın yalanı olan yeni Doktor olarak belirtildiği bulundu.

Spider-Man'i oynayan aktör Tom Holland'ın 1 Nisan'da yeni Doctor Who olacağı bildirildi.

Her şey DoctorWhoTV sitesinde yayınlanan sahte bir raporla başladı. İngiliz bilim kurgu programı.

O Sahte Röportajlarda Veriliyor.

Hikaye gerçekten sağlam görünüyordu ve Google'ın en yüksek noktası , ve çok çekiciydi. okumadan önce.

Tüm durumun bir hile olduğunu zaten fark etmediyseniz, sahte röportajlar kesinlikle bir hediyeydi.

Tom Holland, sözde ağ atıcılarımı kapatıp sonik almak için heyecanlı olduğumu söyledi. DoktorWhoTV . Gerçekliğin ötesindeki bu büyüleyici gezide tamamen yeni bir çağa öncülük etmek için kendimi zor tutuyorum. Çok geçmeden işimi halledeceğim!

Webslinger'lar mı? sonik seçmek? Zorla hareket etmek mi? Büyük haberler için bir röportajda, Tom kesinlikle bu sevimsiz esprileri yapmazdı.

Aynı şekilde David Tennant'ın yanıtladığı da ortaya çıkıyor: 'Aslında geçerli. Benzer şekilde, raporların önerdiği gibi, bu son hurra için takılıyorum. “Hiçbir şekilde dostumu oynamıyorum, Andrew Garfield daha fazla açıkladı.

Her ne kadar her şey açıkça yanlış olsa da, çok sayıda çevrimiçi eğlence kullanıcısını kandırma konusunda galip geldi, çok sayıda Tom Holland'ı kabul edenlerin çoğu, devam eden Doctor Who'nun yerini alacaktı.

  doktor kim tom holland nisan aptalları

O Sahte Röportajlar Hiçbir Şeyi Saklamıyor

Tom Holland iddiaya göre, ' Web sapanlarımı kapattığım ve sonik aldığım için çok mutluyum. ”, DoctorWhoTV tarafından duyurulduğu gibi. Evrendeki bu akıllara durgunluk veren deneyimle başka bir çağı tanımak için kendimi zor tutuyorum. “Göz açıp kapayıncaya kadar sonuna kadar gitmeye hazır olacağım!

Webslinger'lar mı? Sonik almayı düşünüyor musunuz? Ritmi ilerletmek ? Tom uygun bir beyan için bir röportajda asla böyle sıradan bir şaka yapamazdı.

David Tennant'tan karşılaştırmalı bir iddia, “Gerçekten de geçerli. Gerçekten de, duymuş olabileceğiniz her şeye rağmen, şüphesiz son bir gösteri için geri dönüyorum.

Ayrıca, Andrew Garfield çaldı, “Yüzde 100 dostumu oynamıyorum ” Kuşkusuz, her şey bir saçmalık yığını, yine de birçok kişiyi web tabanlı eğlence yoluyla nasıl kandıracağını buldu, çoğu kişi gizlice Tom Holland'ın bir sonraki Doctor Who olacağına güveniyor.

Hayranlardan Doctor Who Tom Holland April Fools'a Tepkiler

Her şey bir Doctor Who Tom Holland April Fools olduğu için, birkaç hayran korkunç hayal kırıklıklarını filmde dile getirdiler. heyecan .

Zeki 1 Nisan Şakası Hayranları Numaraları

'25 yaşındaki Tom Holland, Doktor'u oynayacak. BBC , Sony Resimleri ve Kötü Kurt bugün ”dedi yazı.

Oyuncu, “son derece yeni ve günümüz yaklaşımı” olarak tasvir edildi. 'yeni başlangıç ​​yeniden başlatma' için son derece ikna edici hikayede gösterinin.

  doktor kim tom holland nisan aptalları

“Hollanda, 60. anma şenliklerinin bir parçası olarak 2023'te yayınlanacak birkaç özel bölümün ardından sunumunu yapacak, ” iddiası devam etti.

Çözüm

Tom Holland ve bu haberler bundan kısa bir süre sonra web tabanlı eğlence aracılığıyla hareket etmeye başladı. Haberin çıktığı noktada, hayranlar çok sevindi çünkü sonunda izleyeceklerdi. Doctor Who'da 1 numaralı oyuncu.

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve ziyaret etmeyi unutmayın. trend haber vızıltı daha akıllara durgunluk veren güncellemeler için.

Paylaş: