En Güzel Öğretmenler Günü Mesajları

Melek Ozcelik

En güzel öğretmenler günü mesajını nerede bulabilirim sorusunu soran öğrenciler ve değerli velilerin doğru adreste olduklarını bilmeleri bizim için önemlidir dünyanın en değerli öğretmenleri için en güzel öğretmenler günü kutlama mesajları,en anlamlı 24 kasım mesajları,öğretmenler için söylenmiş özel sözler,dünya tarihine yön vermiş değerli insanların öğretmenler muallimler hakkında söylediği sözler ve dünyaya verdiği mesajlar, Atatürk Başöğretmenin öğretmenler hakkında mesajı, en güzel 24 kasım öğretmenler günü mesajı...

En güzel öğretmenler günü mesajı, en anlamlı 24 kasım mesajları, Atatürk'ün öğretmenler için söylediği mesajlar,

Öğretmenler Günü İle İlgili En Güzel Mesajlar:

Öğrencilerine okuma isteği aşılamayan bir öğretmen havada soğuk demir dövüyor demektir.

Çocuklarımızın yetişmesinde buyuk rol oynayan, her turlu fedakârlığı gösteren sizlere cok borçluyuz. Öğretmenler gününüz kutlu olsun.

Öğretmenlere o kadar şey borçluyuz ki bunu asla ve asla kimse ödeyemez.çünkü onlar bizi bu yaşa kadar getirdiler.bütün öğretmenler öğretmenler gününüz kutlu olsunÖğretmen olmak emek ister…En önemlisi cahilliği yenip zafere ulaşmayı ister….Ona sevgi verip geri ödemeyi ister!!

Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum derler. Ben sizin kırk yıl değil ölünceye kadar köleniz olurum öğretmenim.

Senin sana rağmen bir yüzün var herkesin ilk aşkına benzeyen baktıkça büyüyen sen benim hayatımın en büyük parçasısın öğretmenim

Öğretmenler, altın kanatlı kelebeklerdir. Çiçeklerin arasından hiç yorulmadan, devamlı uçarlar. Çiçeklerine toz kondurmamaya çalışırlar.

Öğretmen, bir bahçıvandır. En guzel güllerı o yetiştirir. Hiç yorulmadan, bıkmadan, usanmadan bahçesindeki güllere su verir ve onların bakımını titizlikle yapar.