Godzilla Vs Kong: Çıkış Tarihi Hakkında Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey?

Melek Ozcelik
  Godzilla Kral'a Karşı

Beyler, sinemanın en efsanevi iki canavarının dövüşünü izlemeye hazır olun. Son zamanlarda, Warner Bros, Godzilla Vs Kong'un Birleşik Krallık hayranlarının önümüzdeki ay izlemesi için hazır olacağını doğruladı.Film, 31'de ABD sinemalarında gösterime girecek. Aziz Mart. Ayrıca aynı gün 30 gün boyunca HBO Max gibi akış hizmetlerinde yayın yapacak. Şimdi, bu canavar filmi 1 olan yeni bir çıkış tarihi verdi. Aziz Nisan. Ve bir ev Premium VOD kiralama olarak sunulacak.  Godzilla vs KongGodzilla vs. Kong Adam Wingard tarafından yönetilen 2021 Amerikan canavar filmidir. devamı niteliğindedir. Kong: Kafatası Adası (2017) ve Godzilla: Canavarların Kralı (2019).

Bu dördüncü film Efsanevi Resimler ' MonsterVerse ve 36. film Godzilla franchise, 12. film kral kong franchise ve dördüncü Godzilla Filmin tamamı bir Amerikan film stüdyosu tarafından üretilecek.film yıldızları Alexander skarsgard , Millie Bobby Brown , Rebecca Salonu , Brian Tyree Henry , Shun Oguri , Eiza Gonzalez , Julian Dennison , Lance Reddick , Kyle Chandler , ve Demian Bichir . Filmde, Kongo İnsanlar, Godzilla'nın gizemli saldırılarını durdurmak için gizli bir silahın güç kaynağını almak için maymunu Hollow Earth'e çekerken, Godzilla ile çatışır.

Film, Ekim 2015'te Legendary Pictures'ın Godzilla ve King Kong arasında ortak bir sinema evreni için planlarını açıkladığı zaman duyuruldu. Filmin yazar odası Mart 2017'de toplandı ve Mayıs 2017'de Wingard yönetmen olarak açıklandı.

Ayrıca Okuyun – Örümcek Adam Hakkında Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey: Örümcek Ayetinin Karşısında mı?Büyük çekimler Kasım 2018'de Hawaii, Avustralya ve Hong Kong'da başladı ve çekimler Nisan 2019'da tamamlandı.

İçindekiler

Godzilla Vs Kong'un Özeti Nedir?

Godzilla Vs Kong'un resmi özeti şu şekilde:“Sinematik Monsterverse'deki epik sonraki bölüm, sinema tarihinin en büyük ikonlarından ikisini karşı karşıya getiriyor. Korkunç Godzilla ve güçlü Kong – insanlığın dengede kalmasıyla.”

  Godzilla vs Kong

Filmin yönetmenliğini ise korku filmleri üzerine yaptığı çalışmalarla tanınan Adam Wingard üstleniyor. 2016'da vizyona giren Death Note ve Blair Watch gibi filmleri.

Ayrıca Okuyun – Ölmemi İsteyenler: Bu Film Hakkında Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey?

Godzilla Vs Kong'un Çıkış Tarihi Ne Olacak?

Aralık ayında Warner Bros bunu duyurdu. Tiyatroları patlatacak filmler arasında Dune, Godzilla Vs Kong ve The Matrix 4 yer alıyor. Bu filmler ayrıca HBO Max'te yayınlanacak.

Warner Bro'nun CEO'su Ann Sarnoff, Variety ile yaptığı röportajda şunları söyledi:

'Warner Bros. Pictures Group için bu yeni girişim de dahil olmak üzere yaratıcı çözümler gerektiren benzeri görülmemiş zamanlarda yaşıyoruz'

“Kimse filmlerin beyaz perdeye geri dönmesini bizden daha fazla istemez. Yeni içeriğin tiyatro sergisinin can damarı olduğunu biliyoruz. Ancak bunu ABD'deki çoğu sinemanın 2021 boyunca muhtemelen düşük kapasitede çalışacağı gerçeğiyle dengelememiz gerekiyor.'

COVID-19 salgını nedeniyle Kasım 2020 çıkış tarihinden ertelendikten sonra. Godzilla vs. Kong, uluslararası olarak sinemalarda gösterime girdi. 24 Mart 2021. ve 31 Mart'ta Amerika Birleşik Devletleri'nde, aynı anda HBO Max'te de yayınlandı.

Ayrıca Okuyun – Crisis on Infinite Earths: DC Dünyasını Daha Fantastik Yapan Çapraz Bölümlerin En İyi Karakterleri!

Tanıtım videosu -

Aşağıdaki videoda Godzilla Vs King'in resmi fragmanına göz atın –

Godzilla Vs. Oyuncu kadrosu nedir? Kong?

Sinemanın en efsanevi canavarlarından ikisi, bu megabucks mash-up'ında çatışıyor. Godzilla ve kral kong bayilikler. Başrollerini Millie Bobby Brown, Alexander Skarsgård, Rebecca Hall ve Brian Tyree Henry'nin paylaştığı film.

Ayrıca Okuyun – Warner Bros Yeni Batman, Flash ve Shazam 2 Çıkış Tarihlerini Açıkladı

Paylaş: