Ölmemi İsteyenler: Bu Film Hakkında Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey?

Melek Ozcelik
  ölmemi isteyenler

That Who Wish Me Dead bir Amerikan filmidir ve 2021 yılında vizyona girmiştir. Bu, Taylor Sheridan tarafından yönetilen bir aksiyon gerilim filmidir. Filmin senaryosu Michael Koryta, Charles Leavitt ve Sheridan tarafından yapıldı.Koryta'nın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Film, babasının öldürülmesine tanık olan ve Angelina Jolie'nin canlandırdığı bir duman atlatıcısıyla kaçan Finn Little adlı bir çocuk etrafında dönüyor.Filmin yapımcılığını Steven Zaillian, Garrett Basch, Aaron L. Gilbert, Kevin Turen ve Taylor Sheridan üstleniyor.  Ölmemi İsteyenler

Beni Ölmeyi Dilenler 5'te gösterime girdi. inci Mayıs 2021 Güney Kore'de ve Amerika Birleşik Devletleri'nde 14'te piyasaya sürüldü inci Mayıs 2021, Warner Bros. Pictures tarafından New Line Cinema bayrağı altında. Film hem sinemalarda hem de dijital olarak HBO max'ta bir ay süreyle gösterime girdi.Ayrıca film, eleştirmenlerin yanı sıra izleyicilerden de karışık eleştiriler aldı. Film dünya çapında yaklaşık 23 milyon dolar brüt gelir elde etti.

Ayrıca Okuyun – Angelina Jolie: Brad Pitt, Onunla Geceleri Geçirmek İçin Jolie'nin Dairesine 'Gizlice Girerken' Görüldü! Bu Ne Kadar Doğru? Devamını oku…

İçindekilerÖlmemi İsteyenlerin Konusu Ne?

Angelina Jolie, bir duman atlatıcısı olan ve bir orman yangınında üç genç kampçının ve bir duman atlayıcı arkadaşının ölümünü engelleyemediği için mücadele eden Hannah Faber rolünü oynadı. Park Country'de bir yangın gözetleme kulesi olarak bulunur.

Filmde adli muhasebeci olan Owens Casserly, bölge başsavcısı patronunun ve ailesinin bariz bir gaz patlamasında ölümlerini inceliyor.

Ethan, Owen'ın araba enkazını keşfederken, Hannah devriye gezerken Connor'a rastlar. Yardıma başvurmak için onu kuleye geri götürür. Suikastçılar, Connor'ı avlayıp öldürmelerini söyleyen patronlarıyla tanışır. Polisi meşgul etmek için bir oyalama olarak kullanıyorlar işaret fişekleri bir orman yangını başlatmak için. Connor'ı aramak için Ethan'ın evine giderler ve Ethan'ın hamile karısı Allison'ı bulup sorguya çekerler. Onu Ethan'ı aramaya zorladıklarında, ona bir zorlama kodu ; daha sonra suikastçılarla savaşır ve kaçar.  Ölmemi İsteyenler

Hannah, bir yıldırım düşmesinin, gözetleme kulesindeki telsizi devre dışı bıraktığını keşfeder. Connor'ı yürüyerek kasabaya götürmeye çalışır, ancak yangın yollarını kapattığında geri dönmek zorunda kalırlar. Telsiz aramasının ardından Ethan, Allison'ı korumayı amaçlayan Şerif ile eve döner. Ancak suikastçılar onları pusuya düşürür; Şerif'i öldürürler ve Ethan'ı ormanda onlara rehberlik etmesi için zorlarlar.

Bu Filmin Oyuncusu Ne?

Filmin çok popüler ve yetenekli bir yıldız kadrosu var, bunlar şöyle:

  Ölmemi İsteyenler

tanıtım videosu

Aşağıdaki videoda Beni Ölmeyi Dileyenlerin fragmanına göz atın. Bu videoyu izleyerek bu filmi izleyip izlememeye karar verebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ölmemi İsteyenler Nerede Çekildi?

Beni Öldürenler Albuquerque, Bernalillo, Rio Arriba County ve Santa Clara Pueblo'da çekildi.

Ayrıca Okuyun – Omurganıza Soğuk Aldırmak İçin Netflix'teki En İyi 10 Gerilim Filmi!

Ölmemi İsteyenler Filmindeki Küçük Çocuk Kimdir?

Film bir çocuğu takip eder ( Fin Küçük ) babasının öldürülmesine tanık olan ve onu susturmak için kiralanan bir çift suikastçıdan (Nicholas Hoult ve Aidan Gillen) kaçmak için Montana vahşi doğasında bir duman atlatıcısı (Angelina Jolie) ile kaçmaya devam eder. Jon Bernthal, Medina Senghore ve Jake Weber de ortaya çıkıyor.

Ayrıca Okuyun – The Summer I Turned Pretty 2. Sezon: Olası Çıkış Tarihi ve Son Güncellemeler

Çözüm

Eh, film izleyicilerin yanı sıra eleştirmenlerden de karışık eleştiriler aldı. Ama filmin ünlü oyuncu kadrosu ve olay örgüsü nedeniyle bu gerilim İngiliz dramasını kesinlikle izlemelisiniz. Ölmemi İsteyenler 2021'de vizyona girdi ve HBO Max'te izleyebilirsiniz.

Paylaş: