Jesse Palmer Karısı: O ve Emely Fardo Hakkında Her Şey!

Melek Ozcelik
  Jesse Palmer'ın karısı

Bu yazıda, Jesse Palmer Karısı Kimdir gibi konuları tartışacağız. Jesse Palmer ve eşi Emely Fardo hakkında her şey. Bu nedenle, bu merakınızı uyandıran bir şeyse, bizimle kalın.

Jesse James Palmer, 5 Ekim 1978'de Kanada'da doğdu. 2000'lerin başında beş sezon boyunca Ulusal Futbol Ligi'nde (NFL) oynayan bir TV sunucusu, spor yorumcusu, oyuncu ve eski profesyonel oyun kurucu. Palmer üniversitede futbol oynadı. Florida üniversitesi .Bundan sonra, 2006 sezonunun yarısını Kanada Futbol Ligi'nin Montreal Alouettes (CFL) ile geçirmeden önce NFL'nin New York Giants ve San Francisco 49ers için oynadı. Palmer, The Bachelor'un 2004'te yayınlanan beşinci sezonunun bekarı olarak seçildi. Daha sonra Amerika Birleşik Devletleri'nde ESPN/ABC için bir kolej futbolu analisti ve Kanada'da The Sports Network'ün web sitesinde köşe yazarı oldu. Ayrıca ABC'de Günaydın Amerika'ya yardım ediyor.

2018'de ABC dizisi The Proposal'ın ilk bölümünün sunucusuydu. 2017'den beri Food Network'ün Tatil Pişirme Şampiyonası'ndan sorumlu. 2017'den 2020'ye kadar Jesse, DailyMailTV'nin ev sahibiydi. Palmer ve model Emely Fardo, 5 Haziran 2020'de Connecticut'ta yakın bir arkadaşının evinde evlendi. Palmer, 2021'de The Bachelor ve The Bachelorette 2022'nin ev sahibi olarak seçildi.

JESSE PALMER, The Bachelor'a geri döndü, ancak bu sefer aşkı aramıyor.2004'te The Bachelor'dı ve bir yüzük yerine, katılımcı Jessica Bowlin'e bugüne kadar New York'a bir uçak bileti teklif etti, ancak romantizm gösteriden sadece bir ay sonra sona erdi.

  Jesse Palmer'ın karısı

İçindekilerEmely Fardo, Jesse Palmer Karısı Kimdir?

35 yaşındaki Emely Fardo, 43 yaşındaki kocası Jesse Palmer ile sık sık fotoğraf paylaşan Brezilya doğumlu bir model ve fotoğrafçı.

Çift, 2.800'den fazla takipçisi olan kendi Instagram profilinde sansasyon yaratan Aussiedoodle Lou Lou ile birlikte yaşıyor.

Lou Lou'nun Instagram sayfasını işleten insanlar, 2 yaşındaki köpeklerini 'canavarların en kibarı' olarak tanımlıyor.Gönderiler, Lou Lou'nun kürklü ebeveynlerinin resimlerini içeriyor ve 'Anneme çok mutlu bir doğum günü diliyorum!!!!' 6 Aralık'ta Emely ile birlikte yayınlanan bir fotoğrafa eklenmiş.

Jesse Palmer ve Emely Fardo Hangi Yılda Çıkmaya Başladı?

Jesse ve Emely, 2017'de bir boks dersinde tanıştılar ve 2019'da evlenme teklif ettiler.

Jesse, Instagram'da teklifin fotoğraflarına “Evet dedin” yazdı. Sonunda sana nişanlım diyebildiğim için çok mutluyum.

“Hayatıma bir meleğin gönderilmesini istedim…

Bunu yapan sendin.'

Çift, 2020'de Fransa'nın Provence kentinde evlenmeyi planlamıştı ancak salgın onları 2021'e ertelemeye zorladı.

Ancak Jesse ve Emely, düğünlerini erteledikten sonra beklemek istemediler ve bunun yerine Connecticut'ta yakın aile ve arkadaşlarla küçük bir özel tören düzenlediler.

5 Temmuz 2020'de evlendiler, ancak bir yıl sonrasına kadar açıklamadılar.

“Harika bir zaman geçirdik ve yakında ebeveynlerimizle ve birinci dereceden ailemizle olan sevgimizi hep birlikte kutlamayı dört gözle bekliyoruz!” çifti İnsanlara söyledi.

“… Düğün olsun ya da olmasın, birbirimizi keşfettiğimiz için kendimizi çok şanslı ve şanslı hissediyoruz!”

  Jesse Palmer'ın karısı

Emely Fardo Başka Kimlerle Çıktı?

35 yaşındaki model, Jesse ile olan ilişkisinden önce nispeten bilinmediği için, önceki ilişkileri hakkında hiçbir şey bilinmiyor.

22 yaşındaki öğrenci Jesse'nin The Bachelor dizisi için seçtiği Jessica Bowlin'in önemli istisnası dışında, Jesse'nin önceki aşk hayatı hakkında fazla bir şey bilmiyoruz.

Sporcunun şovda Jessica'ya evlenme teklif etmeyi reddetmesi hayranların beklediği gibi uzun sürmedi.

Bunun yerine, ona geri çevirdiği New York'a tek yönlü bir bilet teklif etti.

Çift, uzun mesafeli çalışma yapmayı deneyeceklerini ancak birkaç ay sonra aşklarının sona erdiğini belirtti.

  Jesse Palmer'ın karısı

Jesse Palmer Lisansı Barındırmaya Devam Edecek mi?

Jesse Palmer, realite televizyon programında önceki görünümünden 18 yıl sonra Bachelor'a geri döndü.

Şimdi bir ev sahibi olan Palmer, bekarlığa yardım ederken portföyüne “mentor” ekledi Clayton Echard 31 kadınla flört ederken.

Palmer, Good Morning America'da, 'Clayton'a, 'Sırf 'Lisans' olman, bu kadınların sana aşık olması gerektiği veya aşık olacağı anlamına gelmez' dedim.

'Bu yüzden Clayton'a tavsiyem şuydu: 'Çaba göstermelisin, kasıtlı olmalısın, bu kadınları etkilemek için çabalamalısın ve defnelerine dayanmamalısın ve inanıyorum ki Clayton bunda iyi bir iş çıkardı ve ben Clayton'ın bu konuda iyi bir iş çıkardığını düşünüyorum.'

Palmer, Ocak ayında Variety programına geri dönmekle ilgilendiğini ifade etti, ancak sezon boyunca Echard'ı eğitmeye odaklandığını ve geleceğinden emin olmadığını belirtti.

Gelecek sezona ev sahipliği yapmak için geri dönüp dönmeyeceği sorulduğunda, “Şovun ve franchise'ın muazzam bir hayranıyım ve bu konuşmaları yapmak istiyorlarsa, bunu yapmaya tamamen istekli olurum” dedi.

'Ancak şimdilik, bu bir futbol zihniyeti: bir sonraki maçı oyna, bir ilk galibiyeti daha almaya çalış ve Clayton'a elimden gelen her şekilde yardım et. O yüzden şu anda dikkatim bu noktada.'

Öte yandan ABC, 15 Mart'ta Palmer'ın 19. sezonuna ev sahipliği yapmayı kabul ettiğini bildirdi. bekarlığa veda , Echard'ın sezonundan iki önde gelen bayanın yer alacağı: Gabby Windey ve Rachel Recchia.

Bachelorette, 11 Temmuz'da saat 20:00'de Hulu'da başlayacak. ET ve akış için erişilebilir olacak.

Yani hepsi bu “Jesse Palmer Karısı Kimdir” makalesinde? Bir şeyler öğreneceğinizi umuyoruz. Bu yüzden gözünüzü dört açın ve iletişimde kalın. Bizi takip edin trendingnewsbuzz.com Web'in her yerinden en iyi ve en ilginç içeriği bulmak için.

Paylaş: