Mağazanızı Tatil Sezonuna Nasıl Hazırlarsınız?

Melek Ozcelik
Ev

T-ROC, perakendecilere personel ve marka elçisi hazırlıklarında yardımcı olabilirYaz azalmaya başlarken, perakendeciler hızla yaklaşan tatil sezonu için şimdiden hızlanıyor olmalı. Etkili bir personel Şimdi plan yapmak, tatil telaşına hazırlanmanıza ve yıl için gelir hedeflerinizi karşılamanıza yardımcı olacaktır. Bu, bilgili ve güler yüzlü personele ve markanız için tatil amigoları görevi gören marka elçilerine sahip olmak anlamına gelir.Yoğun alışveriş sezonu genellikle Şükran Günü ve Kara Cuma civarında başlayıp yeni yıla kadar sürekli satışlarla başlasa da, insanların 2022'de alışverişe normalden daha erken başlaması bekleniyor. Salesforce tarafından yayınlanan yeni bir rapor, alışveriş yapanların fırsatlara ve değerlere daha fazla odaklanacağını tahmin ediyor. ve enflasyona bağlı fiyat artışlarını yenmek için normalden daha erken bir başlangıç ​​yapmak istediklerini söylediler. Ayrıca, alışveriş yapanların geçen sezona benzer şekilde, öncelikle sadece çevrimiçi alışveriş yapmak yerine mağazalara akın edeceğini tahmin ediyor. Mevcut modeller, alışveriş yapanların çevrimiçi alışverişle karışık bir yüz yüze deneyim istediğini ve hala çevrimiçi satın alma ve mağazadan teslim alma gibi seçeneklerin yanı sıra kaldırımdan teslim alma kolaylığı gibi seçenekleri tercih ettiğini gösteriyor.Bu perakendeciler için ne anlama geliyor? Mağazaların talebi karşılamak için uygun personele sahip olması ve daha da önemlisi, ne sattıklarını kendinden emin bir şekilde bilen ve markayı somutlaştıran uygun kişilerle donatılması gerekir. Perakendeciler, mağaza çalışanlarını ürün bilgisi ile donatmalı ve müşteriler için samimi ve sıcak bir ortama güçlü bir önem vermelidir. Ayrıca, siparişleri hızlı bir şekilde yerine getirebilecek ve mağazada veya kaldırım kenarında ürün teslim alma konusunda yardımcı olabilecek perakende personeline de ihtiyaçları var. Sorun? Hâlâ bir işgücü sıkıntısı yaşıyoruz ve iyi yetenekleri bulmak ve eğitmek zor olabilir.

T-ROC olarak, hayatı kolaylaştıran ve nihayetinde perakendeciler için daha karlı hale getiren insan çözümlerine aşırı derecede odaklanıyoruz. İşe alma, inceleme ve en iyi yetenekleri eğitme dahil olmak üzere perakendeciler için her şeyi yapan uzman ekiplerimiz var. Ardından, perakendecinin doğru ihtiyaçlarını karşılamak için personeli doğru pozisyonlara yerleştiririz. Genellikle tümü benzersiz beceriler, farklı geçmişler ve yeni bakış açıları ile donatılmış perakende mağaza koleksiyonumuzdan ulusal bir yetenek havuzuna nasıl dalacağımızı biliyoruz.

En iyi yanı: konum, zaman veya işlerle sınırlı değiliz. T-ROC'yi isteğe bağlı hizmetiniz olarak düşünün. Sezonluk, yarı zamanlı, tam zamanlı ve hatta pop-up'lar ve bir günlük veya hafta sonu indirimleri gibi özel etkinlikler için belirli roller için gereken personeli bulabilir, eğitebilir ve işe alabiliriz. Bir mağaza veya bin için personel olabilir. T-ROC, mağazaların tatil ihtiyaçları için geleceğe bakmalarını sağlayan çözümlere bile sahiptir. VIBA mükemmel bir örnek! VIBA, müşterilerin bir marka elçisi ile anında bağlantı kurması için tamamen sanal bir seçenek sunar. Mağaza sahipleri, Valerie adlı canlı bir kişinin veya otomatik bir botun soruları yanıtlamak, video gösterileri göstermek ve müşterilere tüm alışveriş deneyimi boyunca yol göstermek için anında hazır olduğunu bilerek, personel konusunda daha az stres yaşayabilir.Ayrıca, mağazanızı bir gecede dönüştürebilecek, göz alıcı yeni ürün teşhirleri ve düzenleri oluşturabilecek rock yıldızı sıfırlama ekiplerimiz gibi farklı uzmanlıklar da söz konusudur; veya müşterilerin en son ürünü kapma, sosyal medya fotoğraflarını çekme ve tüm arkadaşlarıyla paylaşma isteği uyandıracak şenlikli, tatil temalı süslemeler.

T-ROC ayrıca bir marka elçisi programı özel eğitimli elçilerin yaşadığı ve markanızı soluduğu yer. Marka elçilerinin yüksek enerjilerini ve bilgilerini müşterilerle paylaştığı, onların ihtiyaçlarına uygun ürünler ve tamamlayıcı ürünler satın almalarına yardımcı olduğu bir tatil sezonu hayal edin. Marka elçiliği, alıcıların davranışlarını etkilemek ve tatil bittikten çok sonra markanızla uzun süreli bağlantılar kurmak için büyük bir fırsattır. Bu elçiler, yerinde satışlarda, yeni ürünlerin piyasaya sürülmesinde veya özel promosyonlar, mağaza içinde mağaza ve tatillerde oldukça etkili olan açılır pencereler konusunda yardımcı olabilir. T-ROC'nin pop-up planları var ve seyahat edecek, böylece perakendeciler yeni kitlelere ve yeni müşterilere ulaşabilir.

Tatil telaşının göz ardı edilemeyecek bir diğer önemli kısmı da montajdır. T-ROC, ülkenin her yerinde bisiklet ve oyuncaklardan dış mekan mobilyalarına ve masalarına ve fitness ekipmanlarına kadar her şeyi yapabilen yüksek eğitimli montaj gurularına sahiptir. Bu aynı zamanda yedek parça temini ve tedarikçilerle yakın çalışma açısından da geçerlidir. İster tatillerde fazladan ellere ihtiyacınız olsun, ister en sıcak hediyeleri fırlatın, bu montaj yetkilileri tüm hediyelerin uygun şekilde bir araya getirilerek ve zamanında ulaşmasını sağlayabilir.Tüm bunlar, perakendeciler için bu tatil sezonunda en iyi hediye ile sonuçlanıyor: yeni yıla giren ve mali hedefleri aşan müşteri sadakati.

Paylaş: