Maskenin Ardındaki Marvel: Bu Belgesel Dizisi Hakkında Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey?

Melek Ozcelik
  maskenin arkasındaki harikalar

Marvel's Behind the Mask, Michael Jacobs tarafından yönetilen ve şu anda yayında olan bir Amerikan 2021 belgesel filmidir. Disney+ . Seri, özel keşifler olan Tarmac Creative ile Marvel New media tarafından üretildi. Marvel Comic'ten birkaç karakterin arkasındaki yazarları ve sanatçıları içeriyor.Bu belgesel film ilk olarak Ocak 2021'de duyurulmuştu. Marvel's Behind the Mask 12'de vizyona girdi. inci Şubat 2021. Film, karakterleri ve yorumları hakkında gerçekten bilgilendirici olan tartışması için olumlu eleştiriler aldı.  Maskenin Arkasındaki Marvel

Dizi ayrıca, reklamı yapılan konudan uzaklaşması ve belirli yarışlarla ilgili tartışmaların uzunluğunun kısa olması nedeniyle eleştirildi.

Ayrıca Okuyun – Süpermen ve Lois Sezon 2 | Çıkış Tarihi | Oyuncular | Plotline Ve Daha FazlasıMarvel, “Marvel's Behind The Mask” adlı yepyeni bir belgesel şovunu duyurdu. Gösteri 12 Şubat'ta yalnızca Disney+'ta başlayacak!

Maskenin Arkasındaki Marvel bugün tanıdığımız ve sevdiğimiz dünyanın en ikonik süper kahramanlarının arkasındaki kimliğin gücünü keşfedecek.

Çizgi romanların başlangıcından beri, gizli kimlikler hem süper kahramanların hem de “normal” hayatlar süren kötü adamların ayrılmaz bir parçası olmuştur. Ancak nesiller boyu hayranlarımızın içinde yankılanan, alttaki karakterlerdir.1960'ların başında Marvel Age of Comics'in ortaya çıkışından beri. Marvel yazarları ve sanatçıları, gelişen eşit haklar kavramını incelemek için kimlik kavramını kullandılar.

Bu efsanevi Marvel kreasyonları ve hikayeleri yalnızca penceremizin dışındaki dünyayı yansıtmakla kalmadı, aynı zamanda kendi kimliklerimizin ve gerçekte kim olduğumuzun bir yansıması haline geldi.

Dizinin Oyuncusu ve Konuğu Kim Olacak?

  Maskenin Arkasındaki MarvelMaskenin Arkasındaki Marvel Marvel'in 80 yıllık mirasının dört bir yanından konukları ağırlayacak. Black Panther, Miles Morales, Ms. Marvel, Luke Cage, X-Men, Captain Marvel ve Marvel Evrenindeki diğer birçok karakter gibi karakterlerin yükselişinin arkasındaki yazarlar ve sanatçılar, Marvel'in pop kültürü ve medya üzerindeki etkisini vurgulamaktadır. .

Ayrıca Okuyun – Karınca Adam ve Yaban Arısı Quantumania: Marvel Süper Kahramanının Üçlemesini Ne Zaman Görebiliriz!

Disney+'ın Marvels Behind the Mask'in Resmi Özeti Nedir?

Ayrıca Okuyun – Kraven the Hunter Filmi: Marvel Villain Sinemalara Ne Zaman Geliyor?

“Marvel's Behind the Mask”, arkasındaki kimliğin gücünü araştıran özel bir belgeseldir. Bugün tanıdığımız ve sevdiğimiz ikonik Süper Kahramanlar. Çizgi romanların başlangıcından beri, gizli kimlikler hem Süper Kahramanların hem de “normal” hayatlar süren kötülerin ayrılmaz bir parçası olmuştur. Ancak nesiller boyu hayranlarımızın içinde yankılanan, alttaki karakterlerdir. 1960'ların başında Marvel Age of Comics'in ortaya çıkışından beri. Marvel yazarları ve sanatçıları, gelişen eşit haklar kavramını incelemek için kimlik kavramını kullandılar. Bu efsanevi Marvel kreasyonları. Ve hikayeler sadece penceremizin dışındaki dünyayı yansıtmakla kalmadı. Kendi kimliklerimizin ve gerçekte kim olduğumuzun bir yansıması haline geldiler.

Ayrıca Okuyun – Marvel Aşama 4 Gecikmesi MCU'daki Savunucuları İçin İyi Bir Haber Olabilir

Tanıtım videosu -

Aşağıdaki videoda Marvel's Behind the Mask'in fragmanının keyfini çıkarın.

Paylaş: