Matteo Berrettini Bekar mı yoksa Biriyle Çıkıyor mu?

Melek Ozcelik
  matteo berrettini flört

Dünyanın dokuzuncu tenisçisi İtalyan Matteo Berrettini (Haziran 2021). 2019'da Rafael Nadal'a düz setlerde düşmeden önce ABD Açık yarı finaline yükselirken hayatının en iyi grand slam sonucunu elde etti. İtalyan da 2021'de müthiş bir formda; Stefanos Tsitsipas ile karşılaşmadan önce, sakatlığı nedeniyle çekilmek zorunda kalmadan önce Avustralya Açık'ta dördüncü tura yükseldi. Bir ay sonra, dört sette kaybetmeden önce Novak Djokovic ile savaştığı Fransız Açık'ın çeyrek finallerine gitti. Dünyanın bir numarası Djokovic'in galibiyetin ardından mutluluktan bağırdığı görüldü.İçindekilerAjla Tomljanovic kimdir?

7 Mayıs 1993'te Tomljanovic, Hırvatistan'ın başkentinde doğdu. Zagreb . Grand Slam'in ikinci turunu ancak 2021'den önce, 2014 Fransa Açık'ta ilerlemişti. Başlangıçta çiftlerde daha başarılı olmasına rağmen, sonunda Nisan 2019'da 39'luk profesyonel bir yüksek sıralamaya yükseldi. Tomljanovic WTA'da dört final devre, ancak henüz bir zafer iddiasında bulunmadı.

  matteo berrettini flört

Şubat ayında kaybetti Dayana Yastremska Tayland'daki Hua Hin Şampiyonasında. 2014 ABD Açık'ta Avustralya için oynamaya başladığında, tenis profesyoneli üyeliğini Hırvatistan'dan Avustralya'ya değiştirdi. Tam Avustralya vatandaşlığı aldığı Ocak 2018'e kadar ikamet statüsüne sahip olmasına rağmen, Grand Slam dışı yarışmalarda Hırvatistan'ı temsil etmekle görevlendirildi.Matteo Berrettini ve Ajla Tomljanovic Çıkıyor muydu?

Avusturya'da alışveriş yaparken kendilerini fotoğrafladıktan sonra çiftin oldukça yakınlaştığı söylendi. Tomljanovic'in WTA sezonu sona ermişti, Berrettini ise bir yarışma için Viyana'daydı. Ayrıca tenisçi arkadaşı Maria Sakkari Instagram gönderisine bir dizi romantik emoji ile yorum yaparak herkesin haberdar olmasını sağladı. İki sporcu, ilişkileri resmen tanındığı için sık sık birbirlerinin turnuvalarında ortaklarına tezahürat yaparken görülebilir.

Berrettini'nin dediği gibi, 'Onun maçını izlerken, maçımı yaparken duyduğumdan on kat daha fazla endişeleniyorum. Bu nedenle, aynı anda oynadığımızda bundan zevk alıyorum. İlk bitiren ben oldum, yaklaşık beş dakika. Beşin en iyisini oynadığım için sonuçları göstermiyorlardı, bu yüzden maçı kazanıp kazanmadığından emin değildim. Ben de düşündüm ki, “Belki benden önce bitirmiştir; belki buraya geliyordur.' Sonra senaryolar hayal etmeye başladım: belki kaybetmişti, belki üzülmüştü. Antrenörüm sahadan ayrıldığımda skoru bana bildirdi: 5-1. 15 ile 40 arasında olduğunu fark ettiğimde “Oh hayır” diye düşündüm. Maçını izlemek yerine oynamayı tercih ederdim.

Ajla Tomljanovic ve Nick Kyrgios Birlikte miydi?

2017'deki dağılmalarından önce Tomljanovic, iki yıl boyunca tenisçi ve diğer Avustralyalı Nick Kyrgios ile çıkmıştı. Tenisin kötü çocuğu olarak bilinen Kyrgios, korttaki birçok sinir krizi için sık sık kendisinin ve Tomljanovic'in yan yana, ister seyahat ediyor ister birlikte oynuyorlar fotoğraflarını yükledi.Matteo Berrettini Bekar mı?

Avustralyalı tenisçi Ajla Tomljanovic ve İtalyan tenisçi Matteo Berrettini gerçekten ayrıldı. İki yıldan fazla süren bir ilişkinin ardından Mart ayında Berrettini ve Tomljanovic'in ayrıldığına dair söylentiler çıkmıştı. Berrettini ve Tomljanovic 2019'da ilişkilerini kamuoyuna açıkladı.

  matteo berrettini flört

26 yaşındaki Berrettini şu anda bir kez daha bekar ve yeni bir kız arkadaş aramaya hevesli olmadığını iddia ediyor. Berrettini, evli olmadığı süre boyunca ekibi ve ailesi ile daha fazla etkileşime giriyor. “Evet, bekarım ama aktif olarak baktığım söylenemez; Her sabah aşkı bulmam gerektiğini düşünerek uyanmıyorum.Daha: Ramona Agruma Flört: Onun İçin İdeal Eş Kim?

Berrettini, “Bu sadece olan bir şey ve benim için harika olsa da, işe yaramazsa başka bir gün gelecek. Bununla birlikte, yaralanırken ailemle oldukça fazla zaman geçirdim ve tamamen yeni bir yaşam türü deneyimledim.”

Berrettini Harika Bir Çim Sezonu Geçiriyor

Berrettini, Stuttgart'ta yılın ilk çim yarışmasını kazandıktan sonra Kraliçe'nin Kulübü'nün finallerine yükseldi. Berrettini Pazar günü Kraliçe'nin finalini yenerek kazandı Filip Krajinoviç 7-5, 6-4.” Ameliyattan sonra en önemli yarışmalarımızdan birinde şampiyonluğunu savunmak onun için hoş bir sürpriz oldu.

Daha: Kaley Cuoco Flört: Sonunda Sözde “İlk Görüşte Aşk” İle İlişkiye Girdi!

ağlamayacağım. Onlar, ekibim ve ailem işin çoğundan sorumlu. Buna inanamıyorum.” Berrettini bu sezon çimlerde 9-0. Berrettini geçen sene çim sezonunu 11-1'lik bir rekorla bitirdi.

Daha: Ramona Agruma Flört: Onun İçin İdeal Eş Kim?

Berrettini, Queen'in geçen yılını talep etti ve ardından Wimbledon'da ikinci oldu. Berrettini şimdi harika bir çim sezonu için çabalıyor ve Wimbledon'da ilk Grand Slam galibiyetini alıyor.

Paylaş: