Noragami 3. Sezon: Hayranlar Başka Bir Sezon Bekleyebilir mi?

Melek Ozcelik
 3. Sezon

Anime serileri dünya çapında yayılıyor ve neden şaşırtıcı değil. Fandom tarafından yaratılan hype yüzünden birçok insan anime izlemeye başladı. Animenin ilk iki sezonu yayınlandı ve seri şimdiden dünya çapında küresel bir başarı elde etti. Yani seyirci üçüncü sezonu talep ettiğinde yetkililer şaşırmadı. Noragami'nin ikinci sezonunun yayınlanmasından bu yana çok uzun zaman geçti, Noragami Sezon 3 olacak mı?Noragami'nin ilk sezonu 2014 yılında çıkmış ve 12 bölümlük ekrana gelmiştir. İlk sezonun başarısını ikinci bölümün yayınlanması izledi. Stüdyo, diziyi ikinci kez anında yeniledi ve bu kez dizi 13 bölümden oluşuyor. Noragami Sezon 2, ilk sezonun yayınlanmasından bir yıl sonra 2015'te yayınlandı.Hayranlar, gösterinin son zamanlarda nasıl çalıştığını görmek için şimdiden heyecanlandılar. Noragami, Japon dünyasının en popüler hitleri arasındaydı. Gösteri seyircilerden ve eleştirmenlerden olumlu notlar aldı.

Diğer anime serileri gibi Noragami de mangadan uyarlanan diziler arasındaydı. Kodonsha tarafından yazılan Noragami, başından itibaren büyük bir izleyici kitlesi edindi ve geniş beğeni yelpazesiyle takdir topladı. Bu yazımızda dizi ile ilgili her şeyi detaylı olarak paylaşacağız. Her şeyi öğrenmek için makaleyi okumaya devam edin.

İçindekilerNoragami Sezon 3: Başka Sezon Olacak mı?

Animenin yayınlanmasından önce, manga son derece popülerdi. Manga oldukça kalabalıktı ve birçok insanın ilgisini çekti. Çekici teması nedeniyle gösteri her yaştan insan tarafından konuşuldu. Şimdi son soruya gelecek olursak, Noragami Sezon 3 olacak mı?

Dizinin 3. sezonuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Oruçlular, dizinin üçüncü bölümünün olup olmayacağını öğrenmek için uğraşıyor. İkinci sezon yayınlandığından beri diziyle ilgili birçok soru geldi. İkinci sezonun başarısı son derece popüler olup büyük bir başarı yakalarken, dizinin şu anda bile onaylanmadığını öğrendik. Ama bu başka bir sezon olmayacağı anlamına gelmiyor.Anime şovlarının on yıl sonra bile yenilendiğini gördük. Yani Noragami'nin bir sezonu daha olursa şaşırmayacağız. İkinci sezonun sonu zaten büyük sorularla kaldı. Dizinin ikinci sezonunu izleyenler varsa, hikayenin anlatacak daha çok yeri olduğunu teyit ediyoruz.

Noragami 3. Sezon Yayın Tarihi: Ne Zaman Çıkacak?

 3. Sezon Ne yazık ki, üçüncü sezon için resmi bir fragman yok. Bones Studio henüz üçüncü sezonu onaylamadı. Hayranlar dizinin üçüncü sezonuyla ilgili endişeli. Dizinin başka bir sezonunun olup olmayacağı henüz belli değil.

Yazma sırasında, ne Bones ne de yetkililer, onaylanmış çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir şey doğrulamadı. Bone Studio, diğer anime serileri ile şimdiden çalışmaya başladı. Sevilen dizileriyle şimdiden kararlılar. Noragami, stüdyonun merak etmesi gereken en az önemli şey olurdu.Şunlar da hoşunuza gidebilir: 'Eternals 2' Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Anime serisine aşırı ilgi duyanlardan biriyseniz, Bones stüdyosunun zaten çok popüler olan seri ile çalıştığını bilirsiniz. İleride bir çok projeleri var. Stüdyonun küresel temsilleri var ve onlar üzerinde çalışacaklar.

Bones Studio'nun Noragami Sezon 3 için planları olduğunu varsaysak bile, izleyicilerin bunu varsayması için çok zaman kalmış gibi görünüyor. Stüdyonun üçüncü sezonu öğrenmesinin kesinlikle biraz zaman alacağını düşünüyoruz. Bununla birlikte, manga zaten anime'nin hikayesinin önünde ve stüdyo isterse, çalışmak için yeterli kaynağa sahipler.

Yani Noragami önümüzdeki yıllarda yenilenirse animenin çıkış tarihi belli olacak. Noragami Sezon 3'ün 2023 veya 2024'te yayınlanması bekleniyor.

Noragami 3. Sezon Oyuncular: İçinde kimler olacak?

 Noragami 3. Sezon Çıkış Tarihi

Noragami'nin başka bir sezonu olacaksa, tüm orijinal karakterlerin dizide olmasını bekleyebiliriz. Ana başrolün geri gelip gelmeyeceğini merak ediyorsanız endişelenmeyin çünkü dizi tüm ana karakterleri gösteriye dahil edecek.

Şunlar da hoşunuza gidebilir Büyük Haberler! Sen teksin? 9. Sezon: Paramount+ Sonunda Gösteriyi Yeniledi

 • Farklı Hiroshi Kamiya'nın seslendirdiği
 • Maaya Uchida tarafından seslendirilen Hiyori Iki
 • Yukine, Yuki Kaji tarafından seslendirildi
 • Aki Toyosaki tarafından seslendirilen Kofuku
 • Daisuke Ono tarafından seslendirilen Daikoku
 • Bishamonten tarafından seslendirilen Sawashiro Miyuki
 • Kazuma, Jun Fukuyama tarafından seslendirildi.
 • Asami Imai tarafından seslendirilen Tomon
 • Mutsumi, Mikako Komatsu tarafından seslendirildi

Noragami 3. Sezon Konusu: Ondan Ne Bekleyebiliriz?

Noragami Sezon 2 büyük bir uçurumla sona erdi ve üçüncü sezon sondan başlayacak. Bones zaten birçok dizide çalıştı ve aranacak çok sayıda kaynak materyal var. Popüler manga serisinden ilham alan dizinin başlangıç ​​iki sezonu, hafif romanın 10 cildinden ilham alıyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Manifest 4. Sezon: Netflix Yayın Tarihini Açıkladı [Spoiler Uyarısı]

Yine de, ele alınması gereken 13 hafif roman kaldı. Üçüncü sezonda, yetkililerin ışık romanından ilham aldığını göreceğiz. İzleyicilerin Yato'nun karanlık geçmişini görmesi muhtemel ve birçok yeni sır ortaya çıkacak. Anime serisine eklenebilecek daha birçok şey var.

İzlenecek resmi bir fragman var mı?

Şu an itibariyle ne Bones Studio ne de yetkililer üçüncü sezon hakkında hiçbir şey konuşmadı. hayranlar, dizinin yaklaşan geleceğini merak etmeye kararlı. Ancak düşman dizisi hayranların beklediğinden çok daha fazla zaman alacak gibi görünüyor. İzlemeniz için resmi bir fragman yok.

Ne yazık ki Bones Studio, diziyle ilgili bir şey ortaya koymuş değil. Noragami 3. sezonunun çok yakında süper olacağını umuyoruz. Şov yenilenirse, sizi resmi fragmanla ilgili olarak güncelleyeceğiz.

Paylaş: