Büyük Haberler! Sen teksin? 9. Sezon: Paramount+ Sonunda Gösteriyi Yeniledi

Melek Ozcelik
  sen teksin

Tonlarca realite şovunu ekrana getiren MTV oldu. Kanal, insanlara büyük bir popülerlik getiren çok çeşitli realite dizileriyle tanınır. Bu programlardan biri, dünya çapında büyük bir popülerlik kazanan “Sen misin?”dir. Gerçek flört serisi insanlar arasında şimdiden büyük bir popülerlik kazandı. Son birkaç yılda, binlerce realite dizisinin öne çıktığını ve büyük hit haline geldiğini gördük.
Sen teksin? Aşklarını bulan genç çiftlerin yer aldığı bir Amerikan realite TV şovudur. Gösteride, bir grup genç erkek ve kadının gösteriye girdiğini ve şovmenler tarafından gizlice eşleştirildiğini görüyoruz. Uyumlulukları bilinmeyen seri, bu temayla ilerliyor.

Gösteri başladığında, yarışmacılar gösterideki mükemmel eşleşmelerini bulmak zorundadır. Yarışmacılar “Mükemmel eşleşmeyi” bulurlarsa “1 Milyon” ödülünü kazanacaklar. Birçok insan mükemmel eşleşmesini bulduğu için dizi ilginç. Yarışmacı ödül için savaştıktan sonra realite TV şovu daha zorlu hale gelir.



İzleyiciler ve eleştirmenler gösteriyi takdir ettiler ve onun hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlandılar. Yıllar geçtikçe, gösteri sekizinci sezonu başarıyla yayınladı ve şimdi hayranlar dokuzuncu sezonun yayınlanmasını bekliyor. Bu yazımızda realite tv programı hakkında her şeyi paylaşacağız. Şov hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, makaleyi sonuna kadar okumaya devam edin.



İçindekiler

Sen teksin? 9. Sezon: Başka Sezon Olacak mı?

  sen teksin? 9. Sezon



Reality TV şovlarına takıntılıysanız, izlemeyi özlemiş olmanıza şaşmamalı. Televizyonda. Dizi ilk kez yayınlandıktan sonra hayranlar mağazaya takıntı haline geldi. Dünyanın diğer bölgelerinde birçok ülke aynı temayı benimsemiş ve realite TV şovlarını yapmıştır. Bu diziler çıktığında, insanların birbirini izleyen sezonlarda daha dikkatli davrandığı her zaman görülür.

Şimdi, şovun yenilenme durumunu merak ediyor musunuz? Dizinin sekizinci sezonu yayınlandıktan sonra hayranlara dizinin bir sezon daha devam edeceği konusunda güvence verildi. Sen teksin? Sezon 8, son bölümünü 9 Eylül 2022'de yayınladı.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Ultraman Sezon 3: Başka Sezon Olacak mı?



Bundan sonra, ardışık sezonlar için güncelleme yapılmadı. Earth sezonunun yayınlanmasının üzerinden neredeyse 3 yıl geçti ve hayranlar hala dizinin geleceğini merak ediyor. Reality TV şovlarıyla çıkmaya takıntılı olan izleyiciler arasında çok fazla kafa karışıklığı oldu. diğer realite dizileri prodüksiyonlarını çoktan ödemişken, One You The One? hiçbir şeyi doğrulamayan nadir dizilerden biriydi.

Reality TV şovunun muazzam bir popülaritesine sahip olmasına rağmen, hayranların şov için herhangi bir yenileme statüsüne sahip olmaması teklif edildi. Mart 2022'de Variety, Paramount'un diziyi dokuzuncu kez aldığını bildirdi. Daha önce, dizinin sekizinci sezonu MTV tarafından yayınlandı. Ancak dizinin sekizinci sezonu yayınlandıktan sonra Paramount diziyi restore ederek dokuzuncu kez bu reisleri teslim etti.

Sen teksin? 9. Sezon Çıkış Tarihi: Ne zaman çıkacak?



Reality Tv dizisinin dokuzuncu sezonu çok yakında geliyor. Yetkililer daha şimdiden realite dizisinin geri geleceğini ve MTV yerine Paramount'a yöneleceğini belirtmişlerdi.

Ancak dizinin resmi bir çıkış tarihi belirtilmedi. Daha önce hayranlar, realite serisinin 2020'de geleceğinden şüphelenmişti ancak gösteri küresel pandemi nedeniyle yayından kaldırıldı. Yenileme haberi haberlere çarptığında, hayranlar dizinin onaylanmış teslim tarihi hakkında spekülasyon yapmaya başladı.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Euphoria 3. Sezon: Olası Çıkış Tarihi, Oyuncular, Konu ve Fragman

Ne yazık ki, yetkililer yaklaşan gösteri için onaylanmış 2. çıkış tarihini henüz doğrulamadı. en son raporda, Tek Sen misin? 9. Sezon, yarışmacıların kayıtlarına şimdiden başladı. Yapım ve çekimler başlayacağı için dizinin bu yıl bitmeden yayınlanmasını bekleyebiliriz.

Bir Sen misin? için yüksek şans var mı? 9. Sezon 2022 veya 2023'te çıkacak. Şov için henüz belirtilen resmi bir çıkış tarihimiz yok. Şov için herhangi bir resmi çıkış tarihi olacaksa, size bildireceğimizden emin olacağız.

Sen teksin? 9. Sezon Oyuncular: İçinde kim olacak?

  sen teksin? 9. Sezon

Sen Olan Mısın?'ın resmi Twitter hesabı. Dokuzuncu sezonda yer alacak kişileri resmen açıkladı, dokuzuncu bölüm için kayıtlar resmen başladı ve hayranlar dizinin geleceğini merak ediyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: 'Wu-Tang: An American Saga 3. Sezon' Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Diziye ilgi duyan ve dizide yer almak isteyenlerdenseniz web sitesini de ziyaret edebilirsiniz. Şu an itibariyle, dokuzuncu sezon için oyuncu kadrosuyla ilgili onaylanmış bir güncelleme yok. Dokuzuncu sezona kimin gidip gitmeyeceğini bilmiyoruz. Resmi duyuruyu ve gösterinin açıklanmasını bekliyoruz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Vampirler 2. Sezon: Oluyor mu, Yok mu? [En son güncellemeler]

Hayranlar Bu Habere Nasıl Tepki Verdi?

Hayranlar, flört realitesi TV şovunu tekrar izleyecekleri için heyecanlı. Çok uzun zaman oldu ve hayranlar realite TV şovunu kaçırıyor. diğer flört şovu zaten yenilenmiş ve harika sezonlar sunmaya devam ederken,  Are You The One, küresel pandemiden bu yana güncellenmeyen realite şovlarından biridir.

İzlenecek Resmi Fragman var mı?

Ne yazık ki, dizinin dört gözle bekleyebileceği resmi bir fragman yok. Geçmişte, dizinin düzenli güncellemelerle geldiğini gördük. Gösterinin Paramount altında yayınlanmasıyla, gösterinin geri döneceği doğrulandı. Seri hakkında bilgi edinmek için hevesliyseniz, makaleyi sonuna kadar okumaya devam edin.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Resmi web sitemizden daha fazlasını okuyun Trend haber vızıltı ve yaklaşan etkinliklerle ilgili en son güncellemeleri alın. Bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın ve sizi şovla tanıştırmasına izin verin.