Outer Banks 3. Sezon: Konu, Tarih, Saat, Platform, Oyuncular Ve Daha Fazlası!

Melek Ozcelik
  dış bankalar sezon 3

Geçmişte gençlik dizileri yalnızca kimin popüler olduğuna ve aşık olduğunuz kişiyle sonunda nasıl bir araya geleceğinize odaklanıyordu. Bu alt tür, “ gibi televizyon programlarının başarısının bir sonucu olarak giderek daha rekabetçi hale geldi. Riverdale ” ve “Tatlı Küçük Yalancılar”.Birlikte olacaklar mı, olmayacaklar mı? temelli ortaklıklar, izleyicilerin ilgisini çekmek için yeterli değildir. Netflix Top 10 liderlik tablosunda yükselen şu anda en popüler dizi olan “Outer Banks” için durum tam olarak bu.İçindekiler

Mevcut Mevcut Şov Hakkında Neler Var?

Televizyon şovunun şu anda iki sezonu var. kemer ve kronikler Babasının ortadan kaybolmasıyla bağlantılı olabilecek gizemli bir hazineyi ararken Chase Stokes tarafından oynanan John B'nin maceraları. Bazılarından yardım alıyor. en yakın arkadaşlar ancak gömülü zenginliklerin olduğu her yerde, onu kendileri için ele geçirmeye hevesli bir sürü başka hain güç vardır.

  dış bankalar sezon 3Serinin etrafında büyük bir gizem var ve 2. sezon prömiyeri , bu gizem daha yeni derinleşti. Elbette, cevaplar olduğu kadar çok soru ortaya çıkıyor; ancak, “Outer Banks”in üçüncü sezonunda ne olacağını tahmin ediyoruz.

Outer Banks 3. Sezonu Ne Zaman Çıkacak?

Bu yazının yazıldığı tarih itibariyle Netflix'in “Outer Banks”i üçüncü sezon için resmi olarak yenilemediğini göz önünde bulundurmak gerekir. Diğer taraftan, Programın popülerliğini göz önünde bulundurarak ve 2. Sezonun bitmesinin izleyicileri önemli ölçüde merakta bıraktığı gerçeği, yapımcıların ek bölümler üretmesi mantıklı olacaktır. Bu, diziyi oluşturmaktan sorumlu Jonas Pate'in ilgilendiği bir konu.

2020 yılında, arzusunu dile getirdi. Haftalık eğlence gösterinin devam etmesini isteyeceği süre hakkında: “En başından beri, bunu en az dört sezonluk bir program ve neredeyse kesinlikle beş sezonluk bir program olarak düşündük, ancak bundan eminiz. sadece dört mevsim gidecek.  dış bankalar sezon 3

Uzun yayı oldukça uzağa çektik. Umarım bize bu hikayeleri gerçekten anlatabilme fırsatı verilir.”

Netflix onu taşımaya karar verirse, biz 3. Sezonu tahmin et 2022'nin ortalarında, yaz ya da sonbaharda düşecek. 2. Sezonun prömiyeri 30 Temmuz 2021'de gerçekleştiğinden, bir yenileme siparişi daha erken alınırsa üretim daha erken başlayabilir. “Dış Bankaların” yakın gelecekte herhangi bir zamanda iptal edilmeyeceğine dair güçlü bir şüphemiz olduğunu bildirmekten dolayı rahatladık.Outer Banks'in Yaklaşan Üçüncü Sezonunda Kimler Oyuncu Olacak?

Uyarı: “Outer Banks”in ikinci sezonunun sonu burada açıklanıyor.

sözlükte güvenilecek kimse yok “Dış Bankalar” evreni.

Dünyamızda, tüm bu altın külçeleri ele geçirmek için ateşli bir arzuya sahip birçok insan var. Henüz resmi bir kadro duyurusu yapılmamış olsa da, dizinin önceki sezondan sağ çıkan ana karakterlerinin yeni sezon için geri döneceğini güvenle söyleyebiliriz.

Bu bireyler şunları içerir: John B. Stokes , Sarah Cameron (Madelyn Cline), Ward Cameron (Charles Esten), Kiara (Madison Bailey), JJ (Rudy Pankow) ve Pope (Jonathan Daviss).

Yeni Karakter Kimler?

Ayrıca dizinin ikinci sezonunda (Carlacia Grant) Cleo gibi yeni karakterler tanıtıldı. Grant, dizinin ek bölümler için yeşil ışık yakması durumunda karakteri oynamaya devam etmek için gösteriye geri döneceğinden emin. Röportajda söylediğine göre o dergi , 'Eğer tüm bu Cleo ve Pope olayı biterse, tüm dikkatim üzerimde çünkü nasıl oynanacağını görmekle gerçekten ilgileniyorum.

  dış bankalar sezon 3

Buna ek olarak, hakkında daha fazla şey öğrenmekle oldukça ilgileniyorum. Cleo'nun geçmişi . Kendi adıma, özellikle onun geçmişi ve nereden geldiği hakkında daha fazla şey öğrenmekle ilgileniyorum. Ve onun olduğundan çok daha fazla baş belası, hatta olduğundan daha fazla baş belası olmasını istiyorum.” Hikaye dört veya beş sezon boyunca anlatılırsa bunların hepsi ve daha fazlası yapılabilir.

Dış Bankaların 3. Sezonunda Neler Olacak?

Uyarı: “Outer Banks”in ikinci sezonunun sonu burada açıklanıyor.

“İlk sezonunun sonuçlanmasıyla aynı satırlarda Dış bankalar, ” Sezon 2'nin sonuçlanması, gelecekte gösteri için sonuçları olacak büyük bir uçuruma da sahip. Eylem sırasında, Pogue'ların çalınmadan ve kötülük için kullanılmadan önce bir an için altın bir haç ele geçirdikleri gösterilmiştir. Ekip bir kez daha, önemli ölçüde zarar verecek bir hazineyi elde etmenin eşiğindeydi. koşullarını geliştirmek , ama her şey son dakikada olur.

Ama Gelecek İçin Umut Var!

Bu, gelecek için hiçbir umut olmadığı anlamına gelmez ve Pogues'in Sezon 3'e girerken beklenmedik bir yardım alma olasılığı vardır. John B'nin babası, Büyük John (Charles Halford tarafından oynanır), hala hayatta olup olmadığı, önceki sezonun sonunda gelen en şok edici açıklamaydı.

Serinin başından beri, bize şu bilgileri verildi: Onu öldüren kişi Ward'dı. , ama cesedi asla bulunamadı. Görünüşe göre tüm bu zamanı düşük bir profil tutmak için harcadı. Büyük John, Elizabeth Mitchell tarafından oynanan Limbrey ile birlikte ve ona kefeni bulmada yardım edeceğine söz veriyor. Ama önce, John B.'nin görevinde yardım talebini kabul etmesi gerekiyor.

Paylaş: