Outwaters Canlı Yayın Kanalında Nereden İzlenir? The Outwaters'ın Hikayesi Hakkında Buzz!

Melek Ozcelik
  Outwaters Akış Kanalında Nerede İzlenir

Outwaters akış kanalında Nerede İzleneceğini mi arıyorsunuz? Öğrenmek için bu kılavuza göz atın korku filmi nasıl yayınlanır veya kiralanır , içine giren bir grup arkadaşın yer aldığı. 'The Outwaters' filmi şu anda bazı sinemalarda oynuyor, ancak bazı insanlar onu orada izlemek için beklemeye karar verebilir, böylece savaş ya da kaç tepkileri başladığında korkunç çöküşlerini başka kimse görmesin.İçindekilerOutwaters Nasıl Yayınlanır?

17 Şubat 2023 Cuma, “ Dış Sular ' irade sadece Screambox'ta erişilebilir, Korkunç 2 ” Bu korku odaklı site, Cinedigm ve Bloody Disgusting tarafından oluşturuldu ve özenle seçilmiş yeni çıkanlar ve diğer akış hizmetlerinde bulunmayan sınırlı sayıda üretilen başlıklar dahil olmak üzere geniş bir korku içeriği kitaplığına sahip.Yapabilirsiniz Amazon Prime Video aracılığıyla Screambox'a erişin şu anda sunan bir 7 günlük ücretsiz deneme , ardından aylık 4,99 ABD doları abonelik ücreti. Screambox da olabilir YouTube veya Roku Kanalı aracılığıyla erişilir . Bunun yerine filmi kiralamayı tercih ederseniz, filmi Google Play Filmler ve Apple TV'de 5,99 ABD dolarına, Vudu ise 9,99 ABD dolarına bulabilirsiniz. VOD'da da filmi satın alıp kiralayabilirsiniz.

  outwaters akış kanalı nerede izlenirUnutulmamalıdır ki, film şu anda Birleşik Krallık'ta akış için mevcut değil , ancak Mart sonu veya Nisan 2023'ün olası bir zaman dilimi olması nedeniyle yakında bir çıkış tarihi duyurulabilir.

Daha fazla: Büyük Beyaz Film: Bu Korku Filmi Hakkında Şimdiye Kadar Bildiğimiz Her Şey?

Ayda yalnızca 2,25 ABD dolarına reklam destekli abonelik ve ayda 4,99 ABD dolarına premium abonelik içeren kademeli fiyatlandırma yapısıyla Screambox, korku hayranları için uygun fiyatlı bir seçimdir. Screambox, korku hayranıysanız ve geniş ve kapsamlı bir korku içeriği koleksiyonu arıyorsanız, göz ardı edilmemesi gereken bir platformdur.Outwaters Fragmanı

Dört tatilcinin kamp gezisi sırasında sıcak güneşin altında ortadan kaybolması. Dört bir gönderilir amansız korkunun çılgın yolculuğu hiçbir insanın bir gece yaşamaması gereken karanlık bir dünyaya ve her şey değişir.

Bu sadece bir fragman ve tüyleriniz diken diken olacak. Sadece bekle ve filmin sana ne yapacağını izle. Gidin korku seven arkadaşlarınıza bu filmi anlatın.The Outwaters'ın Hikayesi Hakkında Buzz

“The Outwaters”, aralarında Robbie'nin de bulunduğu bir grup arkadaşı konu alıyor. Banfitch ), kardeşi Scott ( Scott Shamell ), Ange (Angela Basolis) ve Michelle (Michelle May), bir müzik videosu çekmek için Mojave Çölü'ne girerken.

Ancak işler çabuk rahatsız edici bir 911 aramasının gösterdiği gibi karanlık bir dönüş yapın filmin başında. Filmin çoğu, Robbie'nin kamerası tarafından çekilen ve grubun talihsiz yolculuğuna giden olayları belgeleyen buluntu görüntüler olarak sunuluyor.

Outwaters Oyuncuları

“The Outwaters” başrolde olacak gerçek hayattaki anne ve oğul ikilisi Leslie Ann Banfitch ve sırasıyla Leslie ve Robbie Zagorac rollerini oynayan Robbie Banfitch. İkili daha önce “filmde birlikte çalışmıştı. Beyaz ışık ” 2007'de ve aynı zamanda yakında çıkacak diğer iki film olan “Tinsman Road” ve “Exvallis”te rol alacak.

  outlander yayını nerede izlenir

Robbie Banfitch, oyunculuk rolüne ek olarak, 'The Outwaters'ın ve adı geçen diğer filmlerin baş yapımcısı, yazarı ve yönetmeni olarak da anılıyor. Oyuncu kadrosunun geri kalanı şunları içerir: Scott Zagorac rolünde Scott Schamell, Ange Bocuzzi rolünde Angela Basolis ve Michelle August rolünde Michelle May .

Outwaters'ın Yapıcıları Kimlerdir?

5100 Pictures ve Fathom Films dahil, Robbie Banfitch'in tüm diğer girişimlerinin arkasındaki prodüksiyon şirketleri, Outwaters'ın bir parçasıdır. Outwaters olacak sonunda SCREAMBOX platformunda yayınlanabilir olacak çünkü daha yeni SCREAMBOX orijinal olduğu ortaya çıktı. The Outwaters'ın tüm Kuzey Amerika hakları toplu olarak SCREAMBOX, Bloody Disgusting ve Cinedigm'e aittir.

Outwaters İncelemesi

Korku türünün hayranlarına başka bir ürkütücü deneyim verildi. Robbie Banfitch'in 'The Outwaters'ı Kyle Edward Ball'un rahatsız edici analog korku filmi “Skinamarink”in vizyona girmesinin ardından. /Film'de Lex Brisuco tarafından yapılan bir incelemeye göre film, ünlü 'Blair Cadısı Projesi' ile karşılaştırılıyor, ancak aynı zamanda ayrı ve bireysel bir film yapımcılığı çalışması olarak da öne çıkıyor.

Daha fazla: Psikolojik Korku Filmleri: İşte 10 Filmlik Liste!

filmin bir kozmik teröre benzersiz bir yaklaşım bu bazen tehlikeli bile hissettiriyor. Zorlayıcı ve tüyler ürpertici. Bu, dikkatinizi saatlerce çekebilecek türden keşfedilmiş bir video filmi, tıpkı milenyumun başındaki preteenlerin sınırsız çevrimiçi forumlarda gezinmekten nasıl marazi bir şekilde büyülendiği gibi.

Outwaters'ın Derecelendirmesi

Rotten Tomatoes'ta, şu anda %77 reytinge sahip ve onu beğenen eleştirmenler bundan gerçekten zevk alıyor. Daily Beast filmi 'Blair Cadısı Projesi'ne inanılmaz derecede taze bir bakış' olarak nitelendirirken, iHORROR onu 'yılın en rahatsız edici filmi' ve 'bir sonraki kült korku filmi' olarak nitelendirdi.

Korku Severler İçin En İyi Yolculuk

'The Outwaters', bir grup arkadaşın hızla karanlık bir dönüş yapan bir kamp gezisini konu alan bir korku filmi. Film şu anda sinemalarda oynuyor ama aynı zamanda korku odaklı bir dijital yayın hizmeti olan Screambox'ta da izlenebiliyor. çok çeşitli korku içeriği . Genel olarak, 'The Outwaters' olumlu eleştiriler aldı ve buluntu korku filmlerine yeni bir yaklaşım olarak kabul edildi ve bu da onu korku hayranları için mutlaka izlenmesi gereken bir yer haline getirdi.

Daha fazla: Harika İlk Korku Deneyimleri Yaşatacak Çocuklar İçin Korkunç Filmler!!!

Makale şimdi bitti. Umarım bu makaleyi okumaktan zevk alırsınız, lütfen düşüncelerinizi ve önerilerinizi bizimle paylaşın ve web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. www.trendingnewsbuzz.com ve daha şaşırtıcı makaleler için bağlantı.

Paylaş: