Partner Track 2. Sezon Yayın Tarihi: Yenileme Onaylandı mı veya Yayında Herhangi Bir Yasak Var mı?

Melek Ozcelik
  Partner Track 2. sezon çıkış tarihi

Netflix'in İş Ortağı İzleme Dikkatimizi çeken ve daha fazlası için son derece enerjik olduğumuzu söylemek için korunan en yeni çalışma ortamı tabanlı gösteri.

Şu anda numarayı alıyor Netflix'in ana on listesinde beş yer , dizi hukuk danışmanını takip ediyor Ingrid Yun ortak olmaya çalışırken New York şehrinin en büyük firması.Helen Wan'ın romanının ışığında, Partner Track, duyguları iş rekabetiyle harmanlar, Ingrid, şu anki erkek arkadaşı Nick Laren ile büyüleyici bir önceki sıradan ilişki Jeff Murphy'nin arasına girerken.Bizim gibi, on bölümün her birine katkıda bulunduysanız, muhtemelen yakın zamanda bir 2. sezon olup olmadığını düşünüyorsunuzdur. hakkında gerçekleştirmek istediğiniz her şey burada Partner Track 2. sezon . *Önümüzdeki spoiler*.

İçindekilerPartner Track 2. Sezon Onaylandı mı?

ne yazık ki, bir Partner Track 2. sezon şu anda Netflix tarafından onaylanmadı. Bununla birlikte, şov ancak bir hafta önce (26 Ağustos) gönderildi, yani aslında açıklanacak kısa bir süre var.

Ayrıca, Partner Track, dekorasyonda kısıtlı bir dizi olarak kaydedilmemiştir (kısıtlı diziler genellikle bir bağımsız sezonla sınırlıdır), bu da sevindirici bir haber. Gösteri sorumlusu Georgia Lee Entertainment Weekly'ye hitaben şunları söyledi: “ Henüz 2. sezon için onayımız yok, ” ancak sonraki bir seride neler olabileceğini tahmin etti - bu kendinden emin.

  Partner Track 2. sezon çıkış tarihiIngrid Yun (Arden Cho) bir iyi niyetlidir. , Netflix dizisi Partner Track'te ciddi bir New York hukuk bürosunda ortak olmak için taşa konmadı. “ Partner yolunda olmanın, gerçekte kim olduğunuzu anlama şekliniz olduğunu ifade ederler. ” diyor Ingrid pilot bölümde.

Ingrid'in en yakın arkadaşı Rachel (Alexandra Turshen), Ingrid'e uzun süredir acımasız olduğunu hatırlatır. Rachel, Ingrid'in ortaklığın halledildiğinden emin.

Parmaklar geçti!Partner Track 2. Sezonda Kimler Başlayabilir?

için sıkı durmamız gerekecek Partner Track 2. sezon tam bir oyuncu listesi almadan önce bildirilecek. Her şey düşünüldüğünde, açıkçası o başrol oyuncusunu tahmin ederdik. arden cho Dominic Sherwood'a ek olarak Ingrid Yun olarak geri dönmeli Jeff Murphy .

Ayrıca Ingrid'in ortakları var Rachel Friedman ve Tyler Robinson Agresif avukat Dan Fallon olarak rol alan Nolan Gerard Funk'a ek olarak Alexandra Turshen ve Bradley Gibson tarafından canlandırılıyor.

Oyuncu görmemiz pek olası değil Rob Heaps, Nick Laren olarak geri döndü , Ingrid ve Nick'in ilişkisi çökmeye başladıktan sonra. Yine de merhaba, bu onun Ingrid'in hayatında yer almayacağı anlamına gelmiyor, bu yüzden arkamıza yaslanıp izlememiz gerekecek.

Partner Track 2. Sezonda Ne Olabilir?

Partner Track birinci sezon finali bir şok ihanetinin altını çizdi - Ingrid ortak yapmadığı açıklamanın Jeff (Murphy) yakalandığı konusunda firmaya bilgi verdi.

Dizinin başındaki Georgia Lee, deneme yazarlarının Jeff'i neden daha şaşırtıcı bir insan yapmaya karar verdiklerini anlayarak, hukuk danışmanının 2. sezonda nereye gidebileceğini belirtti.

  Partner Track 2. sezon çıkış tarihi

EW'ye şunları söyledi: Endişelenebildiğim kadarıyla bu, karakterleri daha makul kılmakla bağlantılı çünkü kimliklerinin ne olduğunu, nereden geldiklerini anladığımızda, yaptıklarını neden yaptıklarını da anlayacağız. Murphy'yi 2. sezonda biraz daha genel bir insan olarak anlamaya başlayacağız.'

Partner Track 2. Sezon Ne Zaman Çıkabilir?

2. sezona ihtiyacımız olacak bir çıkış tarihinde herhangi bir istihbarat almadan önce onaylanacak. Bir sonraki dizinin devam etmesi durumunda, 2023'te yeni bölümlerin bir süre düşmesini bekliyoruz.

Ne yazık ki, şu anda potansiyel bir s ile ilgili hiçbir haber yok. Partner Track'in 2. sezonu - yine de canlandırıcı haberler alacağımızdan eminiz.

26 Ağustos'ta yola çıkan web tabanlı özellik genellikle 28 günlük Devam edip etmeme konusunda bir seçime karar vermeden önce pencereden ekrana yürütme ve görüntüleme.

Beste saatinde, Partner Track, Birleşik Krallık'ta Netflix'te ana 10'da , ve orta alanda diyagramları tırmanıyor Avrupa, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri t oo, bu kesinlikle gelecek şeylerin iyi bir göstergesi. Şu anda yer tutuyor.

Bu yüzden umarım dizi, Helen Wan'ın kitabının ışığında, altında yatan koşunun sonucunu düşünerek başka bir toplantı için geri dönecektir ( ön deneme…? Avukat esprilerine bayılıyoruz, özür dilerim!)

2. Sezon Konusu: Ne Olacak?

İşlerin daha fazla karışamayacağını düşündüğünüz noktada, Ingrid, ortak hedefini bulmak için ana hedefini bulduktan sonra öfkelendi. Parsons Valentine ve Hunt tarafından yıkıldı… Jeff Murphy .

Görünen o ki, gaddar bir yarışma onun için çok korkunç bir şekilde geldi ve akılda tutularak bile pozisyonlar arasında yükselmeye çalıştığını unutmayın. yabancı düşmanlığı , cinsiyetçilik ve katıksız eski kana susamışlık Rakip hukuk danışmanları arasında, köpekbalıklarının hala suda olduğu görülüyor.

Hiçbiri, ona öyle geliyor ki, Jeff , kiminle ortak bir açık/kapalı ilişkisi onu baltalamasına neden oldu erkek arkadaş Nick İlk sezon koşusu sırasında onunla.

  Partner Track 2. sezon çıkış tarihi

Yine de, ne zaman muhalefetine üstünlük sağlamak için açık kapı ortaya çıksa, onu aldı, ortakların yakın zamanda yakalandığını bilmelerini sağladı, bu şekilde ona olan güvenlerini ve onu ortak yapma isteklerini kırdı.

İlk bildirildiği noktada, yüz yüze geldi. Marty onun durumu olarak beklemek Koreli bayan … öyle olabilir, sonra onunla birlikte temize çıktı Jeff'in ihaneti.

Bu Darlings hikayesi kesinlikle ileride rakiplerden birine dönüşecek.

'Partner Track' Yardımcı Göstericilerinden Biri Zaten 2. Sezon İçin Düşüncelere Sahip.

Gürcistan Lee , Partner Track'in ortak program yürütücülerinden biri, Entertainment Weekly'yi araştırmak istediği bir düşünceyle ilgili olarak eğitti. Partner Track Sezon 2 'Genellikle denemecilerin odasında, Ingrid'in sürecinin 1. Sezonunun konusunun, gerçek gücün kendinizle tutarlı olmaktan geldiğini derin bir şekilde kendi başına bulmak olduğunu söyledim. Sezona Marty'yi tatmin etmeye ihtiyaç duyarak başlıyor, tek ihtiyacı bu.”

Georgia, 'Sezonun sonuna doğru Marty'yi memnun etmekle kalmadı, ikisi de sürekli anlaşmazlık içinde.

Partner Track Sezon 2'de bunu araştırmak büyüleyici olurdu.' O da söyledi Haftalık eğlence o hayranlar “Partner Track Sezon 2'de Jeff Murphy'yi her yönüyle biraz daha fazla kavrayacak.

Partner Track'i kısa bir süreliğine yeniden kurmamak suç olurdu. Bu arada, Partner Track'in 1. Sezonunu şimdi Netflix'te yayınlayabilirsiniz.

  Partner Track 2. sezon çıkış tarihi

Çözüm

Üzgünüm millet, ihtiyacınız olan her şeyi protesto edebilirsiniz, ancak dizinin yayınlanmasından sadece yedi gün sonra şovun doğrudan 2. sezona girmesi için neredeyse hiç şans yok.

Her durumda, burada kontrol etmeye devam edin ve size verebileceğimiz inceliklerin her birini olduğu gibi ve ne zaman olursa olsun size vereceğiz.

Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bize bildirin ve ziyaret etmeyi unutmayın. trend haber vızıltı daha akıllara durgunluk veren güncellemeler için.