Paul Wesley Kimdir ve Neden Ines De Ramon ile Boşanıyor?

Melek Ozcelik
  paul wesley flört

Üç yıllık evlilikten sonra, Paul Wesley Vampir Günlükleri ve eşi Ines De Ramon boşandı. 2018 yazında, 29 yaşındaki mücevher uzmanı ile 40 yaşındaki oyuncu arasındaki ilk bağlantılar görüldü. Söylentilere ve medyadaki tartışmalara yanıt olarak 2019'un başlarında evlendiler, ancak ilk yıldönümlerinden sonraya kadar birlikteliklerini kamuya açıklamadılar.Bununla birlikte, Paul geçen ay New York'ta bir Brothers Bond Bourbon etkinliğinde fotoğraflandığında, hayranlara ayrılmalarından önce bir işaret verildi. Çiftin temsilcisine göre ayrılık kararı beş ay önce alınmış ve karşılıklıdır. Şu anda gizlilik istiyorlar.Daha: Pia Toscano Boşanma

Haziran 2018'de bir akşam yemeğinin ardından, Wesley ve De Ramon ilk kez el ele tutuşurken görüldü. Aktör, 2017'de ayrılana kadar The Vampire Diaries'de rol alan Phoebe Tonkin ile dört yıllık aralıklı bir ilişkiye sahipti. Bundan önce, 2011'den 2013'e kadar Wesley, Torrey DeVitto , Pretty Little Liars oyuncusu. Paul Wesley son olarak Star Trek: Strange New Worlds, bir Star Trek: Discovery yan ürünü olan televizyon dizisinde profesyonel olarak yer aldı. Prior Star Trek: The Original Series, Kaptan Christopher Pike ve USS Enterprise ekibini galaksideki yeni gezegenleri keşfederken takip ediyor.

Paul Wesley'nin Karısı Ines De Ramon kimdir?

Cenevre Üniversitesi, 2013 yılında Ines de Ramon'a İşletme Lisans Derecesi verdi. Ramon, beslenme sağlığı koçu olarak niteliğe sahiptir. Bütünleştirici Beslenme Enstitüsü ilave olarak. Ramon, çeşitli eğitim geçmişlerine sahip olmasına rağmen, son birkaç yıldır kuyumculuk sektöründe yoğun bir şekilde çalıştı. Ramon'un LinkedIn profiline göre, İsviçreli kuyumcu De Grisogono ve Christie'nin mücevher departmanında pozisyonları vardı. Ayrıca bu yılın Şubat ayında Anita Ko Mücevherat için bir fotoğraf çekimine katıldı. Ramon ana dili İtalyanca, Almanca, Fransızca ve İngilizcedir. Kesin doğum tarihi, yaşı, mesleği ve eğitim geçmişi hala bilinmiyor.Paul Wesley'nin İlişki Zaman Çizelgesi

Haziran 2018'de New York'ta bir akşam yemeğinin ardından Paul Wesley ve Ines de Ramon ilk kez el ele tutuşurken görüldü. O ayın ilerleyen saatlerinde Wesley, New York Montauk'taki bir düğünde Ramon, Jessica Szohr ve Nina Dobrev'in bir fotoğrafını paylaştığında ilişkilerini Instagram'da halka duyurdular.

  paul wesley flört

Ancak Paul ve Ines, Şubat 2019'da aynı alyanslarla görüldüğünde, evliliklerinin haberi kamuoyuna duyuruldu.
Wesley, 2020'de People dergisine verdiği bir röportajda, salgın sırasında Ramon ve köpekleri Greg ile evde geçirdiği zaman ve hapsi hakkında konuştu.Daha: Lamar Jackson Kız Arkadaşı: Jaime Taylor, Lamar Jackson'ın Kızının Annesi mi?

Sabbatik izin alabildiği için minnettarlığını ve hayatını “yeniden değerlendirmesine” izin verdiği için onun için önemli olduğunu ifade etti.
Paul Wesley, doğaüstü gençlik draması The Vampire Diaries'deki Stefan Salvatore rolüyle ünlüdür. Bunun dışında, Paramount+ televizyon dizisi Star Trek: Strange New Worlds'de James T. Kirk'ü canlandırdı. Paul, Ines de Ramon ile evlenmeden önce 2011'den 2013'e kadar aktris Torrey DeVitto ile evlendi.

Paul Wesley'nin Geçmiş İlişkileri

Vampire Diaries oyuncusu kişisel hayatını gizli tutsa da, Paul Wesley ve Ines de Ramon en azından 2018 sonbaharından beri çıkıyorlar. Instagram'da Eylül 2018'den bir “Throwback Perşembe” çekimi paylaştı. Şubat 2019'un başlarında, çift New York'ta birbirine uygun yüzükler takarken görüldü ve bu da evlilik spekülasyonlarına yol açtı.  paul wesley flört

Eylül 2013'ten Mart 2017'ye kadar The Vampire Diaries'de rol alan Paul Wesley ve Phoebe Tonkin romantik bir ilişki içindeydi. Phoebe Jane Elizabeth Tonkin, 12 Temmuz 1989 doğumlu Avustralyalı bir aktris ve modeldir. En önemli rolleri arasında H2O: Just Add Water'daki Cleo Sertori, Tomorrow When the War Began'daki Fiona Maxwell, The Secret Circle'daki Faye Chamberlain bulunmaktadır. , ve The Vampire Diaries'deki Hayley Marshall ve The CW'deki The Originals dizisi. Killer Movie filminin ortak yıldızları Paul Wesley ve Torrey DeVitto, 2007'de çıkmaya başladı. 17 Nisan 2011'de evlendiler. Daha sonra Aralık 2013'te boşandılar.

Daha: Blake Shelton'ın Net Değeri ve İlişki Durumu Nedir?

Amerikalı aktör, şarkıcı, insancıl ve eski model Torrey Jol DeVitto, 8 Haziran 1984'te doğdu. ABC Ailesi/Serbest Biçimli gizem draması Pretty Little Liars'ta (2010–2017) Melissa Hastings rolüyle ün kazandı. , CW fantastik draması The Vampire Diaries'de (2012–2013) Dr. Meredith Fell ve CW draması One Tree Hill'de (2008–2009) Carrie. 2013'teki Lifetime gösterisi Army Wives'ın yedinci ve son sezonunda Maggie Hall'u canlandırdı. 2015 yılında NBC tıp draması Chicago Med'de Dr. Natalie Manning olarak görünmeye başladı.

Cloud 9'da rol alan Paul Wesley ve Marnette Patterson, Kasım 2004'ten Mayıs 2005'e kadar sürdü. Amerikalı aktris Marnette Provost “Marne” Patterson, 26 Nisan 1980'de doğdu.

Paylaş: