Penguin Bloom Netflix: Bu Drama Filmine Bir Göz Atalım

Melek Ozcelik
 penguen çiçeği

Bu makalede, ilgili tüm en son bilgilerle sizi güncellemeye devam edeceğiz. penguen çiçeği . Aradığınız her şey burada. Şimdi sizin için şimdiye kadar öğrendiklerimize bir göz atalım.

Penguin Bloom ne zaman vizyona girdi? Penguin Bloom'da kimler oynuyor? Filmin konusu nedir? Filmi nereden izleyebilirim?

Yukarıda saydığımız soruların cevabını da bilmek istediğinizi biliyoruz. Bu makaleyi okumaya devam etmenizi öneririz. Başlayalım penguen çiçeği

İçindekilerPenguen Bloom Hakkında

penguen çiçeği dram filmidir. Filmin yönetmenliğini Glendyn Ivin , bir senaryodan Shaun Grant ve Harry Cripps, ve aynı adlı kitaba dayanmaktadır. Cameron Bloom ve Bradley Trevor Greive . yıldızlar Naomi Watt , Andrew Lincoln ve Jacki Weaver . Kitap ve film gerçek bir hikayeye dayanmaktadır. Sam ve Cameron Bloom'un ailesi ve 'Penguen' adlı Avustralyalı bir saksağanla etkileşimleri.

Penguen Bloom Kısa Bilgiler

Yöneten Glendyn Ivin
Tarafından yazılmıştır Shaun Grant
Harry Cripps
Dayalı Penguen Bloom, Cameron Bloom
Bradley Trevor Greive
Üretilmiş Emma Cooper tarafından
Bruno Papandrea
Steve Hutensky
Jodi Matterson
Naomi Watt
başrol Naomi Watt
Andrew Lincoln
Jacki Dokumacı
Rachel Evi
Leeanna Walsman
lisa hensley
sinematografi Sam Chiplin
Tarafından düzenlendi Maria Papoutsis
Bu şarkı ... tarafından Marcelo Zarvo
Üretim şirketleri Ekran Avustralya
Endeavor İçeriği
NSW oluştur
uydurulmuş hikayeler
reçelli tart filmleri
geniş konuşma
Tarafından dağıtıldı Yol Gösterisi Filmleri (Avustralya)
Netflix
(Amerika Birleşik Devletleri)
Yayın tarihleri 12 Eylül 2020 (TIFF)
21 Ocak 2021 (Avustralya)
27 Ocak 2021 (Amerika Birleşik Devletleri)
çalışma süresi 95 dakika
Ülkeler Avustralya
Amerika Birleşik Devletleri
Dil ingilizce

Penguen Bloom Arsa

Sam Bloom (Naomi Watts) Tayland'da bir aile tatilinde yanlışlıkla yüksek bir balkondan düşer ve göğüs omurlarını kırarak kısmi felçle sonuçlanır. Ailesiyle birlikte Avustralya'ya döner. Tekerlekli sandalyede yaşama alışırken acı çekiyor ve acı çekiyor. Kocası Cameron'dan (Andrew Lincoln), üç oğulları Noah, Rueben ve Oli'den ve Sam'in baskıcı annesi Jan'dan (Jacki Weaver) destek alır.DAHA FAZLASI İÇİN:- Filmi Daha Güzel Kılan Tender Bar'dan En İyi Karakterler!

Bir gün oğulları yaralı bir saksağan piliç getirir. Adını Penguen koydular. Sam, Penguen'e bakar ama Noah'a dikkat etmesi gerektiğini anlar. Noah, Tayland'da balkona çıkmasını isteyen kişi olduğu için kendini suçlu hissediyor. Annesinin kazasından kendisinin sorumlu olduğunu düşünüyor.

Sam ve Cameron'ın ilişkisi artık eskisi gibi değil çünkü o mücadele ediyor ve kazadan önceki zamanı diler. Ayrıca ona asla nasıl olduğunu sormamasını ister. Birkaç hafta sonra Penguen tamamen iyileşir ve uçmayı öğrenir. Bu, Sam'e kendisi için bir şeyler yapmak için bir umut vizyonu verir. kayak derslerine başlar. Sam'in doğum gününde Bloom'lar, Sam'in kız kardeşi Kylie (Leeanna Walsman) ve Sam'in kano eğitmeni Gaye (Rachel House) ile birlikte Jan'ın evine akşam yemeğine giderler. Jan ve Cameron, Sam'in yeni hayatı hakkında tartışırlar ve Penguen şimdi iki büyük kuş tarafından saldırıya uğrar ve sonra uçup gider.

DEVAMINI OKU:- Wendy Williams filmi: Bu biyografik film hakkında bildiğimiz her şey?Sam, Noah ile suçu hakkında yüzleşir ve ona olanlardan sorumlu olmadığını söyler. Sam, Cameron'a dikkat eder ve Cameron'dan ona nasıl olduğunu sormasını ister. diye sorunca 'daha iyiyim' diye cevap veriyor. Penguen birkaç gün sonra eve döndüğünde, Sam iyileşmesine yardım ettiği için ona teşekkür eder.

 penguen çiçeği

Penguen Bloom Oyuncular

 • Naomi Watt Sam Bloom, Cameron'ın karısı ve Jan'ın kızı olarak
 • Andrew Lincoln Sam'in kocası Cameron Bloom olarak
 • Griffin Murray-Johnston Nuh Bloom olarak
 • felix kameron Rueben Bloom olarak
 • Abe Clifford-Barr Oli Bloom olarak
 • Jacki Dokumacı Jan, Sam'in annesi olarak
 • Rachel Evi Gaye olarak
 • Leeanna Walsman Kylie olarak
 • lisa hensley Bron olarak

Penguen Çiçeği Fragmanı

İşte Penguen bloom'un fragmanı. Şimdi kontrol et.Penguen Bloom Yayını

12 Eylül 2020'de Penguin Bloom dünya prömiyerini Toronto Uluslararası Film Festivali'nde yaptı. Film Avustralya'da sinemalarda gösterime girdi. 21 Ocak 2021 ile Yol Gösterisi Filmleri .

27 Ocak 2021'de film ayrıca Netflix Kuzey Amerika, Birleşik Krallık, İrlanda, Güney Afrika, Fransa ve belirli Asya ülkelerinde.

Son Sözler

Makaleyi bitirmek için, umarız bu makaleyi okumaktan zevk almışsınızdır. Penguin Bloom ile ilgili en son bilgileri size ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.

Penguin Bloom, Sam'in mücadele ettiği günlerdeki yolculuğunu anlatan bir dram filmi. Kendi hayatını ve çevresindeki insanların hayatını etkileyen bir kaza geçirir. Bununla birlikte, bir penguenin varlığı, penguen de yaralandığından, ilişki kurabilmesi için tamamen iyileşmesi için ona motivasyon duygusu verir. Bu iyimserlik duygusu, özellikle Sam'in kazasından kendisinin sorumlu olduğunu düşünen kocası ve oğlu Noah başta olmak üzere çevresindeki insanlarla ilişkisini yeniden kurmasını sağlar.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR:- Bir Kadının Parçaları İncelemesi: Vanessa Kirby'nin Filmdeki İnanılmaz Performansı!

Gelecekte, yolumuza yeni bir bilgi gelirse, sizi bu bilgilerle güncel tutacağımızdan emin olacağız. Yaklaşan tüm bilgiler yakında bu sayfada güncellenecektir. Daha fazla bu tür son güncelleme için bizi izlemeye devam edin. Ayrıca aşağıdan görüş paylaşabilirsiniz.

Paylaş: