Sebastian Stan Biriyle Çıkıyor! İçeriden Rapor!

Melek Ozcelik
  Sebastian Stan flört ediyor

Sebastian Stan, Romanya'dan bir aktör. 2007'de The CW's Gossip Girl'de Carter Baizen rolüyle öne çıktı. Stan ayrıca televizyon programlarında da yer aldı. Krallar ve Bir Zamanlar.En çok Captain America: The First Avenger (2011), Captain America: The Winter Soldier (2014) filmlerinde Bucky “Winter Soldier” Barnes rolüyle tanınır. Kaptan Amerika: İç Savaş (2016), Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı (2018), Yenilmezler: Oyun Sonu (2019) ve Şahin ve Kış Askeri Disney+.  Sebastian Stan flört ediyorKalp hırsızlığı! Sebastian Stan, yıllar boyunca bir dizi önde gelen bayanla bağlantı kurdu, ancak özel hayatını özel tutmak için elinden gelenin en iyisini yapıyor.

İçindekilerKariyer Geçmişi Hakkında

Marvel Sinematik Evreninde Bucky Barnes rolünden önce, Stan en iyi The CW'nin Dedikoducu Kız'daki Carter Baizen rolüyle tanındı. Genç dramadaki tekrarlayan görevi, onu 2008'de çıkmaya başladığı eski kız arkadaşı Leighton Meester ile tanıştırdı.

'Ben çok şanslı bir adamım,' diye haykırdı. Take Woodstock'ın New York galası 2009'da, çiftin ayrılmasından bir yıl önce. “Tanıdığım en ilgi çekici, sofistike, yetenekli ve komik insan.” O kesinlikle çok komik.'

O zaman, Pam & Tommy yıldızı, o zamanki kız arkadaşının ekrandaki aşk ilgisi Ed Westwick ile kişiselleştiğini görmenin, Chuck Bass'ı canlandıran Ed Westwick'i söyledi. Meester'den Blair Waldorf, onu rahatsız etmedi.  Sebastian Stan flört ediyor

'Bu bir iş ve herkes bu konuda aynı zihniyete sahip.' 'Ancak, hepimiz bu konuda şaka yapıyoruz,' dedi Stan. 'İyi haber şu ki, evine kadar eşlik edeceğim.'

Meester, Avengers: Endgame oyuncusu ile ayrıldığını söyledikten sonra Adam Brody ile devam etti. 2014 yılında evlenen çiftin iki çocuğu var.Neden Dianna Agron ve Jennifer Morrison ile Bağlantılı Oldu?

Stan, kendi adına, daha sonra Dianna Agron ve Jennifer Morrison, her iki aktris. Her zaman kendine güvenen, yürek hoplatan hayranların bildiği ve sevdiği biri değildi.

“12 yaşındayken buraya geldim. Romanya ” Bir aksanla konuşuyordu. 2011'de Seventeen dergisine “Lise birkaç yıl zor geçti” dedi. “Karışmak istedim. Beğenilmek istedim. Çekici olmak istedim. Sevilmek istiyordum. 'Bu insanlar benim hakkımda ne düşünecek?' diye merak ederek çok zaman harcadım. Ancak güçlü bir benlik duygusu oluşturmanın bir kısmının kendine güvenmeyi öğrenmek olduğuna inanıyorum.”

  Sebastian Stan flört ediyor

Kariyeri ilerledikçe, ben, Tonya yıldızı, kişisel hayatını spot ışıklarından uzak tutmaya çabaladı. Yıllarca süren dostluktan sonra Revenge alum ile bir romantizm başlattı. Margaret Levieva, Temmuz 2014'te Us Weekly'ye göre. Bir kaynağa göre çift, Taylor Schilling'in Manhattan'daki 30. doğum günü partisine katıldı ve bütün gece “birbirlerinin yanından ayrılmadı”.

O sırada içeriden ikinci bir kişi, “İkisi de son derece sanat fikirli ve zeki adamlar” dedi.

Ortak hobilerine rağmen, çiftin ilişkisi sürmedi . 2016 yılına kadar Levieva, Joshua Jackson ile fotoğraflandı ve Stan ile ayrıldığına dair söylentileri körükledi.

Stan'in en unutulmaz flörtlerinden bazılarını görmek için aşağı kaydırın:

Meester Leighton

Eski çift üzerinde çalışırken bir araya geldi 2007'de Dedikoducu Kız ve bir romantizm şüpheleri ertesi yıl su yüzüne çıktı. Meester, Stan'in 2009'da Sevgililer Günü için sipariş ettiği 'gerçekten güzel soyut [sanat]' hakkında fışkırdığında, ikili arasında işler ciddileşiyor gibi görünüyordu. Ancak ikili, 2010 yılında işi bıraktı.

agron dianna

Bir görgü tanığı 2011'de Us'a Stan'in bir kazadan sonra sahne arkasına düştüğünü söyledi. Glee performansı Shiva Baby aktrisini görmek için - ve 'birbirlerinin üzerindeydiler'. O yılın ilerleyen saatlerinde geçici bir ayrılıktan sonra, çift 2012'de tamamen ayrıldığını söyledi.

Morrison Jennifer

Stan ve Chicago yerlisi birlikte oynadıktan sonra yakınlaştılar. ABC Bir Zamanlar 2012'de, ama romantizmleri hızla söndü. Kasım 2013'te Us'a konuşan bir kaynak, 'Yolları ayrıldı - kötü kan yok' dedi. 'Sadece birbirlerinden ayrıldılar.'

Temmuz 2014'te Margarita Levieva Us, 2009'da Spread filminde yer alan iki kişinin “birlikte eğlendiğini ve nereye gittiğini gördüklerini” açıkladı. İki yıl sonra, ilişkilerini temelli bitirdikleri ortaya çıktı.

Alejandra Onieva

Logan Lucky yıldızının fotoğrafları ve İspanyol aktris el ele tutuşuyor Daily Mail tarafından Temmuz 2020'de yayınlandıktan sonra, ikisinin romantik bir ilişki içinde olduklarına dair söylentiler dolaşmaya başladı. O yılın ikinci yarısında, Meksika'nın Tulum kentinde sıcak havanın tadını çıkardıkları ve İspanya'da birbirlerine sevgi gösterdikleri gözlemlendi.

Bir yıl flört ettikten sonra, Stan resmen Onieva'ya teklif edildi 2021 yılının Haziran ayında ona iyi bir doğum günü dilediği sevimli bir video mesajı şeklinde. “Bir yıldan fazla bir süre önce, çok fazla karanlığın olduğu bir zamanda ışık olarak ortaya çıktınız. Çok minnettarım 🙏🏻❤🙏🏻 #2020 #loveinthetimeofcovid #quarantinenights #loveinthetimeofcovid “Rutgers Üniversitesi eski öğrencisi Instagram'da paylaşım yaptı.

Onieva şu gözlemde bulundu: “Bana sunduğun aşk, en harika hediye bu hayatın bana verdiği şey ve sana tapıyorum!”

Annabelle Wallis

2022 baharında oynayan aktörün Winter Soldier Wallis ile çıkıyordu . İkisi de Robert Pattinson'ın Mayıs ayında düzenlediği doğum günü partisine gitti. Myles Hendrik tarafından çekilen ve o zamandan beri kaldırılan bir Instagram fotoğrafı, The Tudors'un eski kadrosunun bir Emmy yarışmacısının alt dudağını ısırmaya tehlikeli bir şekilde yaklaştığını gösteriyor.

Paylaş: