Sheree Whitfield Life ve Çok Daha Fazlasındaki Yeni Adam Kim?

Melek Ozcelik
  Sheree Whitfield flört ediyor

Sheree Whitfield, geçirdiği bir kalp kırıklığı döneminden sonra kendi tarzını yeniden keşfediyor. Atlanta'nın Gerçek Ev Kadınları aktris yeni bir aşk partneri bulmuş gibi görünüyor. Ve sadece şunu söyleyeceğim: eski erkek arkadaşı Tyrone Gilliams'tan çok daha üstün.Sayfa Altı'ya göre, Sheree'nin yeni adamı Aşk ve Evlilik: Huntsville yıldız Martell Holt . Sheree kısa süre önce TMZ'ye Martell ile 'ortak bir arkadaş aracılığıyla' tanıştığını açıkladı. Hatta onu akrabalarından ve tanıdıklarından “birçok kişiyle” tanıştırdı. 'Daha yeni takılıyorduk,' diye devam etti Sheree. İkili, geçtiğimiz günlerde birlikte selfie çekerken de görüldü.Sheree'nin en son romantizmi RHOA'da yayınlandı ve onu dehşete düşürdü. Tyrone, hapsedilmesinin bir sonucu olarak, birkaç sezon önce toplama telefonu aracılığıyla ortaya çıktı. Dolandırıcılıktan 8 yıl hapis yattıktan sonra Philadelphia'da Sheree'yi görecekti. Onu görmek için New York'a giden oyuncu kadrosu gezisini atladı, ancak şimdiki eski sevgilisi tarafından geri çevrildi.

Daha: Nick Cannon kiminle çıkıyor?

Sheree, 'Tyrone beni tanımadığım bir şehirde bıraktı - mesaj yok, temas yok' dedi. Şu anda onunla konuşacak havamda değilim. Bu çok utanç verici.' Sheree, kızıyla bu kadar uzun süre takılı kaldıktan sonra ilişkisini nasıl “bırakacağını” bile bilmediğini söyledi. Bir itirafta, “Birini sevdiğinizde, bazen sizi incitseler ve korkunç şeyler yapsalar bile, bir gecede ondan nefret etmeyeceğinize inanıyorum” dedi. Devam etmek o kadar basit değil.'  Sheree Whitfield flört ediyor

Ama Sheree kalktı ve onun değerini anladı , televizyon programında arkadaşına Tyrone ile bu kadar yıl harcadığı için hissettiğini “f-king aptalca” diyerek söyledi. Ayrıca Andy Cohen'e Tyrone ile 'birkaç aydır' konuşmadığını söyledi. Philadelphia bölümü yayınlandığından beri “ondan konuşmadığını” söylemeye devam etti. Yeni erkeği Martell, beş çocuk babası ve ortak sahibidir. Holt Özel Evleri . Şovun 2018'deki başlangıcından bu yana Love & Marriage: Huntsville'de düzenli olarak yer alıyor. Ve ne yazık ki, küçük bir arka plan araştırması yaptıktan sonra, en büyük itibara sahip değil.

Daha: Charli D'Amelio ve Landon Barker Birbirleriyle Çıkıyor!O vardı uzun süreli ilişki dört çocuğunun annesiyle evliyken başka bir kadınla Metresi Arionne Curry, Martell ile artık bir ilişkisi olmadığını doğruladı, ancak Haziran ayında sosyal medyasında bir gösteride fotoğraflarını paylaştı. Hepimiz temel matematiği yaparsak, şu anda Sheree'yi gördüğü iddia ediliyor. Sheree'nin Tyrone tarafından ihanete uğramasını izlemekten nefret ettim. Martell'in hak ettiği adam olması için dua ediyorum ama ikna olmadım.

Sheree Whitfield'ın Flört Tarihi

Atlanta'nın Real Housewives yıldızı Sheree Whitfield daha önce evliydi. Bob Whitfield olarak da bilinen Bob Lectress Whitfield III, kocasıydı. Neredeyse yedi yıldır birlikteydiler. Bob Whitfield Amerikan futbolunda uzun süredir devam eden Ulusal Futbol Ligi hücum mücadelesidir.

  Sheree Whitfield flört ediyorBağlantıları hakkında, RHOA oyuncusu Sheree Whitfield, son derece iyi arkadaşlar olarak başladıklarını, ancak daha sonra her şeyi değiştiren korkunç olaylar olduğunu açıkladı! İlk tanışmaları açısından, profesyonel basketboldan emekli olduktan birkaç yıl sonra tanıştıklarını belirtti.

Kapsamlı Bir Soruşturma!

Çift ayrıca Kairo ve Kaleigh adında bir erkek ve bir kız çocuğu olan iki çocuğun ebeveynidir. Sheree Whitfield, bu iki çocuğun yanı sıra Tierra Fuller adında bir kızın annesidir. Kardeşlerin en büyüğüdür. Sheree Whitfield onu belirsiz bir eski ilişkiden almış. İlginç bir şekilde, Sheree Whitfield'ın henüz on beş yaşındayken Tierra ile hamile kaldığı iddia ediliyor! 2007 civarında, Sheree Whitfield ve Bob Whitfield ayrıldı! Bob'un kendisine fiziksel olarak saldırdığını ve onu boğmaya çalıştığını iddia etti! Bob ise sürekli olarak bu suçlamaları reddetti. Ayrıca, sadece para için evlendiği söylendi.

Daha: Amanda Bynes Erkek Arkadaş Paul Michael Kimdir? Açıklandı!

Sheree, eğer parayla ilgili olsaydı, asla bir NFL'li adamla çıkmayacağını ifade ederek cevap verdi! Nafaka için eski kocasıyla savaşmak zorunda kaldı! Ondan sonra takım oldu Tyrone Gilliams . Çift, 2012 yılı civarında çıkmaya başladı. Gilliams'ın elektronik dolandırıcılıktan mahkumiyeti, romantizmini kıvırdı. On yıl hapis cezasına çarptırıldı. Şaşırtıcı bir şekilde, bu ilişkilerinde bir engel oluşturmadı. Kısa süre sonra romantizmlerini yeniden başlattılar ve birbirlerine aşk notları göndermeye başladılar, Sheree bunu beğendiğini itiraf ediyor! Şaşırtıcı bir şekilde, COVID-19 salgınından sonra hapishaneden tahmin edilenden daha erken serbest bırakıldı. Ancak, Sheree Whitfield romantizmi hakkında sık sık annesini tuttu ve bekar olduğunu iddia etti; tüm bilinen bu!

Paylaş: