Spoiler uyarısı! Salt Lake City'nin Gerçek Ev Kadınları 3. Sezonu Sonunda Gerçekleşiyor

Melek Ozcelik
  Salt Lake City'nin Gerçek Ev Kadınları 3. Sezon

Salt Lake City'nin Gerçek Ev Kadınları, son zamanlarda oldukça popülerlik kazanan popüler realite dizilerinden biridir. Dizide izleyicinin ilgisini çeken ve ilgisini çeken her şey var. Reality dizisinin ikinci sezonunun yayınlanmasının ardından dizinin o ikonik kadınları sahneye geri getirip getiremeyeceği hayranların kafası karışmıştı. İkinci sezonun sona ermesinden bu yana, Salt Lake City'nin Gerçek Ev Kadınları Sezon 3, realite şovu için şimdiye kadar en çok talep edilen sezonlardan biri oldu.

Dizinin hayranları dizinin geri dönmesini bekliyor. Dizinin ilk sezonu tanıtıldığında izleyiciler diziyi izlemeye başladı ve gelecek için heyecanlandı. Gösterinin dünyanın dört bir yanında sadık hayranları var ve bu insanlar dizinin geleceği hakkında bilgi edinmek için can atıyorlar.Ancak hayranlar üçüncü sezonu merak etse de realite dizisi her zaman karakteriyle ilgili iddialar ve tartışmalar altında hayatta kaldı. Geçmişte, Jen'in nasıl mahkum edildiğini gördük ve bu da gösteride birden fazla sorunla sonuçlandı. Görünüşe göre önümüzdeki sezon, geçmişteki bazı iddiaları ve diziye büyük değişiklikler getirecek. Hayranların bazılarını görmesi muhtemeldizideki iki oyuncunun vedası da dahil olmak üzere köklü değişiklikler. Bu yazıda, Real Housewives of Salt Lake City Sezon 3 hakkında her şeyi göreceğiz. Dizi hakkında her şeyi öğrenmek için makaleyi okumaya devam edin.

İçindekilerSalt Lake City'nin Gerçek Ev Kadınları 3. Sezon: Başka Bir Sezon Olacak mı?

  Real Housewives of Salt Lake City 3. Sezon güncellemeleri

Real Housewives of Salt Lake City, diğer realite TV şovlarından farklı. Bu dizilerin çoğu ünlülerin moda, şan ve zengin yaşam tarzının peşinde koşarken, bu reality TV şovu başka bir şeye hizmet ediyor. Bunları planladılar mı yoksa zamanla mı oldu bilmiyoruz ama Real Housewives of Salt Lake City sizi heyecanlandıracak en dramatik dizilerden biri.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: The Handmaid's Tale Sezon 5: Bilmeniz Gereken Her Şey!İkinci sezonda ise kadroyla birlikte işlerin nasıl değiştiğini gördük. ikinci sezonun tamamlanmasının ardından dizi, gelecek sezonda eklenecek daha fazla şey yapan binlerce yeni şeyle tanıştı.

Neyse ki yetkililer fazla zaman almadı ve gösterinin yenilendiğini onayladı, Bravo! Real Housewives of Salt Lake City 3. Sezon resmi olarak gerçekleşiyor. İkinci sezonun yeniden bir araya gelmesinden hemen sonra açıklandı ve teslim edildi. J ile jw.org tr Shah'ın yaklaşmakta olan mahkemesi, Jennie Nguyen'in ırkçılıkla suçlanan Facebook gönderileri üzerine aniden ateş açması ve Meredith Marks ile Lisa Barlow arasındaki düşmanlığın büyümesiyle, etrafınızda şimdiden birçok şey oluyor.

Real Housewives of Salt Lake City 3. Sezon Çıkış Tarihi: Ne Zaman Çıkacak?

  Salt Lake City'nin Gerçek Ev Kadınları 3. Sezon Real Housewives of Salt Lake City 3. Sezon resmi olarak gerçekleşiyor. Ancak hayranlar, uzun süredir ertelenen çıkış tarihi konusunda endişeli.Şunlar da hoşunuza gidebilir: Grown-ish 6. Sezon: Başka Bir Bölüm Olacak mı?

Cohen, Şubat 2022'de Entertainment Tonight'a verdiği demeçte, 'Yeniden bir araya gelme, ne olacağını bilmediğiniz oldukça dramatik bir noktada kalan kadınlarla sona erdi. çünkü şimdiden başladı, çok şey oluyor ve şu anda orada çekim yaptığımız için mutluyum. ile benzer bir şey yaptık Beverly Tepeleri, yeniden birleşmeyi çektikten hemen sonra yeni sezonu çekmeye başladık ve her ikisi gibi bir durumda, işe yaradı.”

Reality Tv programı daha önce duyurulsa da çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir güncelleme yapılmadı. Ancak fragman yayınlandıktan sonra yetkililer dizinin son teslim tarihini doğruladı.

Salt Lake City'nin Gerçek Ev Kadınları 3. Sezonu 29 Eylül 2022'de geliyor. Resmi kaynaklar haberi doğruladı ve hayranlar şovu izlemek için sabırsızlanıyor.

Salt Lake City'nin Gerçek Ev Hanımları 3. Sezon Oyuncular: Ondan Ne Bekleyebiliriz?

Dizi, tüm orijinal karakterleri gösteriye geri ekleyecek. Jen, Heather ve Meredith ile başlayarak, bu üçü gösterinin temel direği olacak ve dizinin saygınlığını koruyacak. Bununla birlikte, olacak Whitney Rose ve Lisa Barlow.

23 Nisan'da resmi Instagram hesabı Salt Lake City'nin Gerçek Ev Kadınları çekimleri doğruladı. Haber gelince hayranlar öğrendi Angie Katsanevas ve Danna Bui-Negrete gösteriye katılacak. Daha sonra E! Rollerinin dizide sınırlı olacağı doğrulandı.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: SkyMed 2. Sezon: Olası Çıkış Tarihi, Oyuncular ve Daha Fazlası

Hala gösteri için daha fazla ayrıntı görmemiz gerekiyor. Fragman, gösteriye bazı yeni yüzler getirme olasılığını açan birçok şeyi içeriyor. Kadroya yeni karakterler katılabilir ancak rolleri diziyle sınırlı kalacak. Büyük ölçüde, dizi muhtemelen sadece ana karakterleri takip edecek.

İzlenecek resmi bir fragman var mı?

üçüncü sezon Salt Lake City'nin Gerçek Ev Kadınları resmi olarak onaylandı. Daha da inanılmaz olan şey ise dizinin üçüncü sezon için resmi olarak fragmanı yayınlamış olması. Hayranlar şimdiden fragmana şaşırdı ve merak ediyor. Üçüncü sezonun fragmanını bir şekilde kaçırdıysanız, işte burada. Dizinin resmi fragmanını izleyin ve her şeyi öğrenin.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Resmi web sitemiz bu siteden daha fazlasını okuyun ve yaklaşan dünya hakkında en son bilgileri alın. Reality Tv şovlarına takıntılı olan arkadaşlarınızla bunu paylaşın.

Paylaş: