Star Trek: Lower Decks Sezon 4 Yayın Tarihi, Ayrıntılar, Oyuncular, Konu ve Spoiler Ortaya Çıktı!

Melek Ozcelik
  Star Trek: Lower Decks 4. Sezon Yayın Tarihi

Paramount+ az önce duyurdu Star Trek: Lower Decks Sezon 4'ün çıkış tarihi ile ilgili haberler popüler yetişkinlere yönelik animasyon dizisi. Star Trek: Lower Decks, bu yazın sonlarında yayın platformuna geri dönecek. Gösteri, Kaliforniya sınıfı bir yıldız gemisi olan USS Cerritos'ta vasıfsız görevler yerine getiren bir grup asteğmen etrafında dönüyor.İçindekilerStar Trek: Lower Decks Sezon 4'ün Beklenen Yayın Tarihi

Dördüncü sezonu Star Trek Lower Decks'in prömiyeri 2023 yazında yapılacak . Ancak kesin bir tarih açıklanmadı. Söylentilere göre çıkış tarihi bu yılın yaz sonuna yakın olacak. İlkbaharın sonlarında başlaması beklenen Star Trek Strange New Worlds 2. sezonunun sonu ile arasında bir boşluk bırakacak.

Star Trek'in Beklenen Oyuncusu: Alt Güverte

Star Trek: Lower Decks'in ses sanatçısı şunları içerir: Beckett Mariner rolünde Tawny Newsome ( iki Star Trek Evreninin geçişinde kimler görülebilir? ), Brad Boimler'ı Jack Quaid, D'Vana Tendi'yi Noël Wells, Sam Rutherford'u Eugene Cordero, Carol Freeman'ı Dawnn Lewis canlandırıyor. Daha fazla: Benden Sana: Kimi ni Todoke 2. Sezon Yayın Tarihi: Dizinin Reytinglerine Bakın! Görebiliriz Jerry O'Connell Jack Ransom rolünde , Shaxs rolünde Fred Tatasciore, T'Ana rolünde Gillian Vigman, Andy Billups rolünde Paul Scheer ve Kayshon rolünde Carl Tart yer alıyor.

Star Trek'in Öncüsü: Alt Güverte

Star Trek: Alt Güverte” USS Cerritos'ta görev yapan destek ekibinin hayatlarını takip ediyor . 2380 yılı boyunca Yıldız Filosu'nun en önemsiz yıldız gemilerinden biridir. Gösteri, çeşitli bilim kurgu olaylarının ortasında hem iş hem de sosyal yaşamlarını sürdüren Teğmenler Mariner, Boimler, Rutherford ve Tendi'yi konu alıyor.

  Star Trek: Lower Decks 4. Sezon Yayın Tarihi

Köprü mürettebatı şunları içerir: Yüzbaşı Carol Freeman, Komutan Jack Ransom, Teğmen Shaxs ve Doktor T'Ana . Serinin 1973-74'teki 'Star Trek: The Animated Series'ten sonra ikinci animasyon filmi olan 'Lower Decks' daha olgun ve esprili bir tona sahiptir.Star Trek'in Özeti: Alt Güverte Sezon 3

Star Trek: Lower Decks bizi 'alt güvertedekilerle' bir yolculuğa çıkarıyor. Onlar USS Cerritos'ta vasıfsız işler yapan mazlumlar . Bu sezon, CBS Eye Animation Productions, Secret Hideout, Önemli Bilim, Roddenberry Entertainment ve Titmouse animasyon stüdyosunun, dizi sorumlusu Mike McMahan ve denetleyici yönetmen Barry J. Kelly'nin ortak çalışmasıyla gerçekleştirildi.

Daha fazla: Tooth Pari: When Love Bites'ın Çıkış Tarihi! Bir Vampir Aşk Hikayesinin Oyuncularını, Konusunu, Fragmanını ve İncelemesini Keşfedin!

Sezonda geçmiş Star Trek dizilerinden geri dönen birkaç konuk yıldız yer alıyor: Star Trek: Yeni Nesil ve Star Trek: Deep Space Nine. Üçüncü sezon 25 Ağustos 2022'de Paramount+'ta gösterime girdi. 27 Ekim'e kadar on bölüm sürdü.Star Trek: Alt Güverte Sezon 4 İçin Spoiler

4. Sezonun konusu Star Trek Lower Decks'in yaratıcısı Mike McMahan tarafından açıklandı. O USS Ceritos mürettebatının yıldız gemilerini yok eden gizemli güce katılmayacağını belirtti ve galaktik barışı tehlikeye atıyor.

Bunun yerine, Teğmen Mariner, Boimler, Tendi, Rutherford ve geçici Teğmen T'Lyn, Yıldız Filosu sorumluluklarını yerine getirecek, kötü niyetli bilgisayarlarda ve tünellerde gezinecek ve hem yeni hem de klasik türlerle karşılaşacaklar.

Star Trek: Alt Güverte Sezon 4 Fragmanı

Şu anda var Star Trek: Lower Decks'in dördüncü sezonu için fragman mevcut değil . Ancak hayranlar oyunun 2023 yazında veya sonbaharında vizyona gireceğini tahmin edebilir. 3. Sezon fragmanını izle .Star Trek: Alt Güverte İçin İnceleme ve Derecelendirme

Alt Güverte artık inanılmaz bir derecelendirmeye sahip Rotten Tomatoes'da 10 üzerinden 8 . Hayranlar ve eleştirmenler de dizinin Star Trek'i en iyi şekilde yansıtmaya devam ettiği konusunda aynı fikirde. Gösteri gerçek insanlara borçludur, gerçek bir umut duygusu yayar.

  Star Trek: Lower Decks 4. Sezon Yayın Tarihi

Her 30 dakikalık bölüm tonlarca komik şaka, orijinal fikir ve asla eğlendirmeyen geçmişle ilgili büyüleyici bağlantılarla doludur.

Star Trek: Alt Güverte Nerede İzlenir?

Şu anda üç sezon boyunca izlenebilecek 30 Star Trek: Lower Decks bölümü mevcut. Ama bir Dördüncü sezon 2023'te geliyor . Henüz başlamadıysanız izlemeye başlamalısınız. Tüm seriyi yalnızca Paramount+'ta yayınlayabilirsiniz. Ancak bazı insanlar bunu Amazon Prime'da da izleyebilir.

Çözüm

Lower Decks'in 4. Sezon için yenilenmesinin yanı sıra dizinin beşinci sezonunun da olacağı açıklandı. Benzer şekilde Strange New Worlds de üçüncü sezonla geri dönecek. Her iki dizi de 10 bölümden oluşacak.

Ayrıca Star Trek: Prodigy adlı animasyon dizisi de genç izleyicileri hedef alıyordu. O olacak ikinci sezonla geri dönüyoruz bu kış Paramount+'ta. Star Trek: Discovery, 5. Sezondan sonra sona erecek ancak hayranlar, 2024'ün başlarında geri döndüğünde birkaç bölüm daha bekleyebilirler.

Daha fazla: The Neighbourhood 6. Sezon Yayın Tarihi: CBS'nin Favori Dizisi Altıncı Sezonu İçin Yenilendi!

Bu makale için elimizde olan tek şey bu. Bu tür konularda güncel kalmak için bizimle bağlantıda kalın. Bize öneri ve tavsiyelerde bulunmaktan memnuniyet duyarız. Böyle ilginç makaleleri okumak için bizi şu adreste ziyaret edin: www.trendingnewsbuzz.com .

Paylaş: