Sweet Magnolias 3. Sezon: Beklenen Çıkış Tarihi, Oyuncular, Konu ve Daha Fazlası

Melek Ozcelik
  Tatlı Manolya 3. Sezon

Netflix, Sweet Magnolias'ın üçüncü sezonunu resmen duyurdu ve hayranlar tüm zamanların en büyük yayınına tanık olmaktan heyecan duyuyor. Sweet Magnolias, Netflix'te yayınlanan popüler dizilerden biridir. Neyse ki, Netflix popüler şovlarıyla ilgilenmeye devam etti ve bu nedenle yenileme duyurusu yetkililer tarafından kamuoyuna açıklandı. Sweet Magnolias Season 3 hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan her şey burada.Sweet Magnolias'ın ikinci sezonu 4 Şubat 2022'de yayınlandı ve o zamandan beri hayranlar ikinci sezonu merak etmeye devam etti. Gösterinin sona ermesinden bu yana 6 ay geçti ve hayranlar şimdiden gelecek hakkında bilgi aramaya başladı.İkinci sezonda, hikayesi Maddie, Dana Sue ve Helen uçurumda kaldı. Sweet Magnolias'ın üçüncü sezonu, bu üç kişinin şov üzerinde nasıl bir etki yaratacağını görecek. Eylemleri üçüncü sezonda büyük bir değişiklik yapacak.Şov henüz karmaşık olmadığı ve üçüncü sezon için resmi bir duyuru olduğu için hayranlar gelecek hakkında bilgi sahibi olmaya karşı savunmasız. İşte ikinci sezon hakkında öğrenmeniz gereken her şey.

İçindekilerSweet Magnolias 3. Sezon: Başka Sezon Olacak mı?

  Tatlı Manolya 3. Sezon

Sweet Magnolias'ın yapımcısı Dan Paulson, dizinin üçüncü sezonunu resmen açıkladı. Bir açıklamada şunları söyledi: Netflix için üçüncü sezonumuza başlamaktan heyecan duyuyoruz ve Serenity'ye geri dönmek için sabırsızlanıyoruz.'

Yetkililer dizinin ikinci sezonunu şimdiden onayladılar. Yenileme vesilesiyle JoAnna Garcia, Swisher Brooke Elliott ve Heather Headley, üçüncü sezonun yenilenmesine sevinerek duygularını sosyal medyada paylaştı.Neyse ki, Netflix seriyi bir uçurumda bırakmayacak ve hayranlar şovun geleceği hakkında bilgi edinebilecek. Üçüncü sezonun çekimleri şimdiden başladı ve buna göre ilerliyor.

Mayıs 2022'de Sweet Magnolia'nın yazarı resmi sayfasını güncelledi ve şunları söyledi: 'Hepiniz Serenity'ye geri dönüyoruz! Sweet Magnolias'ın 3. Sezonunu paylaştığımız için çok heyecanlıyız. Hepinizi evinize davet etmek için sabırsızlanıyorum.”

Filmin yapımına başlandı ve filmin yazarları şimdiden “Başlayalım mı?” diyerek paylaşımda bulundular. yazdılar. 'Sweet Magnolias'ın 3. Sezonu çekimlerinin ilk gününde herkesi Serenity'de ağırlamaktan çok mutluyum!'Sweet Magnolias 3. Sezon Yayın Tarihi: Ne Zaman Çıkacak?

  Sweet Magnolias 3. Sezon Çıkış Tarihi

Twitter'da yetkili, senaryo üzerinde çalışmaya başladıklarını açıkladı. Şükürler olsun ki dizinin çekimleri başladı ve hayranlar haberlere aldırmıyor.

Sweet Magnolias'ın ilk sezonu 2020'de yayınlandı ve ardından 2022'de yayınlanan ikinci sezon izledi. Şimdi, henüz yayınlanmayan üçüncü sezona geri mi dönüyor?

Netflix henüz dizinin geleceğini açıklamadı. Çekimler şimdiden başladı ve hayranlar şimdiden gösterinin erken yayınlanmasını bekliyor. Dizinin çekimleri başlamış olsa da vizyon tarihi konusunda henüz bir açıklama yapılmadı.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: The God of High School 2. Sezon: Yenilendi mi, Yenilendi mi?

İki yıllık boşluk, gösterinin üretimini durduran küresel salgın nedeniyle tipikti. Şimdi, her şey zaten emin ellerde, dizinin beklenenden çok daha erken yayınlanma olasılığı yüksek. Ayrıca, normal bir dizinin yayınlanmasının 9 ay sürdüğünü gördük, bu yüzden bunu akılda tutarak dizinin yakında olmasını bekliyoruz.

Bilgi ve tecrübelerimize göre Sweet Magnolias 3. Sezonun 2023 yılında çıkmasını bekliyoruz.

Sweet Magnolias 3. Sezon Oyuncular: Kim geri dönecek?

  Tatlı Manolya 3. Sezon

Şovun ana başrolü olmadan Sweet Magnolias olmayacak. Dizi, tüm ana karakterleri çerçeveye geri getirecek. Yani bu, üçüncü sezonun tüm orijinal karakterleri kareye geri getireceği anlamına geliyor.

Sweet Magnolias Sezon 3 geri getirecek JoAnna Garcia Swisher Maddie Townsend olarak, brooke elliot Dana Sue Sullivan olarak, Heather Başlığı Helen Decatur olarak Chris Klein Bill Townsend olarak, Justin Breuning Cal Maddox olarak, Carson Rowland Tyler Townsend olarak, Logan Allen Kyle Townsend olarak, Anneliese Hakim Annie Sullivan olarak ve Chris Medlin Isaac Downey olarak.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Rush Hour 4: Jackie Chan ve Chris Tucker Sonunda Geri Dönüyor!

Ayrıca, olacak Dion Johnstone Erik Whitley olarak, Jamie Lynn Spears Noreen Fitzgerald olarak, Brandon Quinn Ronnie O'Sullivan olarak ve Michael Shenefelt Ryan Wingate olarak

Sweet Magnolias 3. Sezon Konusu: Ondan Ne Bekleyebiliriz?

  Tatlı Manolya 3. Sezon

Sweet Magnolias Season 3'ün üçüncü sezonu, birçok yeni şeyi rahatlatacak. İkinci sezonda görevliler diziyi bir uçurumun kenarında bıraktılar ve bir çok şey tamamlanmadan tamamlanmadı.

JoAnna Gracia Swisher, üçüncü sezonla ilgili paylaşımlarda bulunarak, kaldığı yerden devam edeceğini söyledi. İkinci sezonun sonu üçüncü bölümün başlangıcı olacak.

'Kaldığımız yere yakın' dedi. Bu ayrıca, 'Aylar sonra geri gelip 'Helen'e ne oldu?' ve 'Justin hapiste mi?' diyebileceğini sanmıyorum.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Yellowstone 5. Sezonu Sonunda Resmi Teaserını MTV Video Müzik Ödülleri'nde Yayınladı

Üçüncü sezon Maddy, Dana Sue ve Helen'i masaya geri getirecek ve hayatları her zamankinden daha zorlu olacak.

Headley, TVLine ile yaptığı bir röportajda şunları söyledi: “Her iki şekilde de gittiğini görebiliyordum ve elbette bana söylemiyorlar” dedi. . 'Netflix, iyi bir kase makarna ve peynir için tüm sırları dökeceğimden endişe ediyor.'

Hayranları meraklandıran en önemli sorulardan biri Maddie ile ilgili. Hayranlar, Maddie'nin Cal hakkındaki sırlarına nasıl tepki vereceğini görmek istiyor. Sheryl dedi ki, 'Potansiyel bir üçüncü sezonda, kesinlikle Cal'ın paketini açması ve geçmiş olayları düzgün bir şekilde ele alıp almadığını, kaybetmediği halde neden kaybettiğini ve ileride ne gibi seçimler yapabileceğini incelemesi gereken bir şey.' O ekledi, Sadece kendisi için değil, sevdiği insanlar için de.'


İzlenecek resmi bir fragman var mı?

Ne yazık ki, yetkililer henüz üçüncü sezon için resmi bir fragman açıklamadı. Hala Netflix'in bazı teaser'lar ile gelmesini bekliyoruz. Ancak, çekimler zaten yarıda olduğundan ve gösteriyi yakında yayınlayabiliriz.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Bu sitedeki resmi web sitemizden daha fazla makale okuyun ve yaklaşan etkinliklerle ilgili en son güncellemeleri alın. Bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın ve yaklaşan etkinliklerle ilgili tüm güncellemeleri bize bildirin.

Paylaş: