The God of High School 2. Sezon: Yenilendi mi, Yenilendi mi?

Melek Ozcelik
  lise 2. sezon tanrısı

Anime dizilerine artan ilgiyle birlikte, insanlar çevrimiçi olarak yeni diziler aramaya daha fazla ilgi gösteriyor. Son yıllarda, giderek daha fazla anime dizisi üretiliyor ve minnetle, hayranlar artık şovun daha fazla popülerlik kazanmasına yardımcı olan değerli şovları tanıyorlar. The God of High School, çevrimiçi platformda heyecan yaratan yakın zamanda yayınlanan anime serilerinden biridir. Dizinin ilk sezonu yayınlandıktan sonra dizinin hayranları ikinci sezonu merak etmeye başladı. Peki The God of High School 2. Sezon olacak mı?Anime dünyasının binlerce çeşit anime dizisiyle nasıl daha çeşitli hale geldiğini görüyoruz, her gün bir stüdyo tarafından desteklenen yeni şovlarla tanışıyoruz. Başlıca anime serileri, bazı büyük yazarlar tarafından yazılan mangadan uyarlanmıştır, ancak çevrimiçi akış platformu da anime kültüründe yer aldığından, bu insanlar için anime serilerini getirmek yeni bir trend haline geliyor.  lise tanrısı 2. sezon çıkış tarihi

Dev OTT platformları şimdiden özel anime şovlarını yapıyor, Crunchyroll ilk kez 'The God of High School'u geliştirdi. Crunchyroll'un kendisi tarafından yaratılan seri, dünya çapında bir izleyicinin sevgisini kazandı. Şimdi, hayranlar şovla ilgili gelecekteki duyuruyu duymayı bekliyor. Dizinin yenilenmesini bekleyenlerdenseniz bu yazı tam size göre.

The God of High School 2. Sezon: Yenilendi mi, Yenilendi mi?

  lise 2. sezon tanrısı The God of High School, Park Yongje tarafından yaratılan ve aynı isimle webtoon'da yayınlanan manhwa'ya dayanan aksiyon dolu bir anime dizisidir. Animenin ilk sezonunun yayınlanmasının ardından dizi izleyicilerden büyük bir tepki aldı. 2020'de The God of High School, harika bir karakter gelişimi ile bir aitlik hikayesi sunan birinci sınıf anime serileri arasındaydı.Daha fazla insan 'Lisenin Tanrısı' hakkında bilgi aldıkça, ikinci sezona olan talep önemli ölçüde arttı Ne yazık ki, bu yazı yazılırken dizinin yenileme durumu hakkında herhangi bir güncelleme yok. Seyirci hala dizinin ikinci bölümünü duyurmasını bekliyor ancak stüdyo başka görevleri de öncelik listesine almış gibi görünüyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Kung Fu Panda 4: Resmi Duyurusu ve Çıkış Tarihi Açıklandı

Giderek daha fazla insanın The God of High School hakkında bilgi edinmesiyle birlikte talep artıyor ve insanlar gösteriyi geri getirmek için şimdiden dilekçeleri imzalıyorlar. Sosyal medyanın gücü, izleyiciyle birlikte oynuyor ve izleyicilerin adaleti sağlamasına yardımcı oluyor.Öte yandan, stüdyonun büyük popülaritesi olan bir diziyi yenilemekle ilgilendiğini biliyoruz. Gösterinin yenilenmesi büyük ölçüde başarısına bağlıdır. The God of High School örneğinde, anime serisi zaten dünyanın dört bir yanındaki güçlü fandoma damgasını vurdu.

Ayrıca, webtoon hala anime serisinde tamamlanması gereken birçok bölüm içeriyor. İzleyiciler için mevcut olan kaynak materyalin gelişiyle, gösterinin başka sezonlarının olacağını biliyoruz. Dizinin yenilenme şansı oldukça yüksek.

The God of High School 2. Sezon Çıkış Tarihi: Ne Zaman Olacak?

  lise 2. sezon tanrısı oyuncu kadrosuNe yazık ki, yazının yazıldığı sırada bize çıkış tarihi hakkında bilgi veren bir güncelleme yok. Stüdyo, The God of High School Sezon 2 ile ilgili hiçbir şey konuşmamaya karar verdi.

Son iki yıldır The God of High School hayranları dizinin bir sezon daha yayına girmesini sabırsızlıkla bekliyor. Anime dünyası genellikle örgütlenmemiş yenilenmesiyle tanınır; gösterinin. Anime dizileri de dahil olmak üzere kaç dizinin küresel pandemi virüsünden etkilendiğini unutamayız. Böyle giderse dizinin ertelenme ihtimali çok yüksek.

Şunlar da hoşunuza gidebilir Büyük Haberler! Toradora 2. Sezon Netflix'e Geliyor

The God of High School'un ilk sezonu 2020'de yayınlandı. Yine de stüdyo diziyle ilgili bir şey söylemedi ama bir şey olursa mutlaka size haber vereceğiz. Dizinin olma şansı oldukça yüksek gibi görünüyor ama şu anda bir şey söylemek çok zor.

God of High School 2. Sezon'un 2023'te yayınlanması bekleniyor. Mümkünse, gelecekteki ayrıntıları size bildireceğimizden emin olacağız.

The God of High School 2. Sezon Oyuncular: Neler geri dönecek?

İkinci bir sezon olacaksa, dizinin tüm orijinal karakterleri geri getirmesini bekliyoruz. Anime serisinin ana karakterleri yeniden getirdiği sık sık görülüyor ve biliyoruz ki onlarsız 2. sezon olmayacak.

Yani, ikinci sezonda bekliyoruz Mori Jin Seslendiren: Tatsumaru Tachibana, Daewi Han ( Seslendiren Kentaro Kumagai), bak Yoo ( Ayaka Ōhashi tarafından seslendirildi), İlpyo Parkı ( Seslendiren Koki Uchiyama), Seungchul Baek ( Yuya Uchida tarafından seslendirildi), Manseok Çetesi ( Seslendiren Tomokazu Sugita), Gamdo Go ( Hiroyuki Yoshino tarafından seslendirildi) ve Taek Jegal ( Kenjiro Tsuda tarafından seslendirildi).

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Sonunda Baki 4. Sezon Netflix'te! En son güncellemeler

Bununla birlikte, olacak Taejin Jin ( Seslendiren Kazuhiro Yamaji), Mujin Parkı ( Daisuke Namikawa tarafından seslendirildi), Komiser O ( Yuki Kaida tarafından seslendirildi), Komiser P ( Asami Tano tarafından seslendirildi), Komiser Q ( Kenji Hamada tarafından seslendirildi), Komiser R ( Chikahiro Kobayashi tarafından seslendirildi) ve Spiker/Komiser T ( Tomokazu Seki tarafından seslendirildi). 

Şov talep ederse, şovda bazı ek karakterler görebiliriz. MAPPA henüz oyuncu kadrosuyla ilgili herhangi bir güncelleme yapmadı, ancak bunların kesin olarak geleceğine inanıyoruz.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Resmi web sitemizden bu siteden daha fazlasını okuyun ve yaklaşan etkinlikle ilgili en son güncellemeleri alın. Bu makaleyi rom-com şovlarını seven arkadaşlarınızla paylaşın ve onlara bu harika diziyi hatırlatın.

Paylaş: