The Company You Keep 2. Sezon Yayın Tarihi: Popüler ABC Draması Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Melek Ozcelik
 The Company You Keep 2. Sezon Yayın Tarihi

1. Sezonun galasından hemen sonra seyirciler, The Company You Keep 2. Sezonun çıkış tarihini merak ediyor. Sahip Olduğunuz Şirket, ABC'nin en yeni ve en popüler dramasıdır. bir kapsar casusluk, romantizm, aldatma ve abartılı oteller dahil olmak üzere çeşitli heyecan verici unsurlar .Yetenekli ikili Milo Ventimiglia ve Catherine Haena Kim. Ventimiglia ve Kim, sırasıyla büyüleyici bir suçlu ve gizli bir CIA ajanı rollerini oynuyorlar. İlişkileri, atanan görevlerine müdahale etmekle tehdit ediyor.İçindekiler

The Company You Keep 2. Sezonun Yayın Tarihi

ABC, The Company You Keep 2. Sezonun durumuyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapmadı. Romantizm ve aldatmacanın 1. sezonu 19 Şubat 2023'te çıktı. . Şu an itibariyle, şovun yenilenmesi belirsizliğini koruyor. Ya yenileme ya da iptal haberini bekliyorlar.

The Company You Keep 2. Sezonun Oyuncuları

 • Milo Ventimiglia, yasa dışı şeyler yapan bir aileden gelen çok iyi bir dolandırıcı olan ve çok para için büyük riskler alabilen Charlie Nicoletti'yi canlandırıyor.
 • Catherine Haena Kim, CIA için çalışan ve siyasette önemli bir aileden gelen gizli bir ajan olan Emma Hill'i oynuyor.
 • Sarah Wayne Callies( Prison Break 6. sezonda kim rol aldı? ) Birdie Nicoletti'yi canlandırıyor, Charlie'nin ablası aynı zamanda bir dolandırıcı ve onunla bir bar işletiyor.
 • Polly Draper, Charlie ve Birdie'nin annesi ve Leo Nicoletti'nin karısı Fran Nicoletti'yi oynuyor.
 • William Fichtner, bir çelik işçisi olan ama şimdi ailesiyle dolandırıcı olarak çalışan Leo Nicoletti'yi canlandırıyor.
 • Tim Çu Emma'nın erkek kardeşi ve yeniden seçilmek için yarışan bir Senatör olan David Hill'i oynuyor.
 • James Saito, Asyalı Amerikan Kennedy'leri olarak bilinen önemli bir siyasi ailenin lideri olan Joseph Hill'i canlandırıyor.
 • Freda Foh Shen, Joseph'in karısı ve Emma ile David'in annesi olan Grace Hill'i oynuyor.
 • Felisha Terrell, Brendan Maguire adlı İrlandalı bir gangsterle çalışan gizemli bir kişi olan Daphne Finch'i canlandırıyor.

Sahip Olduğunuz Şirketin Yeri Serisi

Sahip Olduğunuz Şirket bir TV programıdır. My Fellow Citizens adlı Güney Kore dizisinden ilham alıyor ! İki aileye odaklanarak tipik romantik komedi hikayesini bir adım öteye taşıyor. Milo Ventimiglia'nın karakteri Charlie Nicoletti, kız kardeşiyle birlikte toplumun en kötüsü olarak kabul edilen insanlardan para dolandırmak için çalışan bir dolandırıcı ailesinin başıdır. Daha fazla: Star Trek: Lower Decks 4. Sezon Yayın Tarihi, Ayrıntılar, Oyuncular, Konu ve Spoiler Açıklandı! Bunlar günümüzün Robin Hood'ları olarak tasvir edildi . Catherine Haena Kim'in karakteri Emma Hill, babası eski bir vali ve erkek kardeşi bir senatör olan “Asyalı Amerikalı Kennedy'ler” olarak anılan güçlü bir siyasi aileden geliyor.

Tuttuğunuz Şirket 1. Sezonun Özeti

Charlie Nicoletti, bir ailenin üyesidir. Baltimore'da sahip oldukları bir barı yasadışı faaliyetlerini örtmek için kullanan dolandırıcılar. Bir soygundan 10 milyon dolar alırlar ve emekli olmayı planlarlar. Ancak Charlie'nin nişanlısı parayı çalar ve kaçar. Emma Hill, ortağı onu aldatan gizli bir CIA ajanıdır. Charlie ve Emma buluşur ve birlikte romantik bir hafta sonu geçirirler. Gerçek kimliklerini açıklamasalar bile.

Daha fazla: Survivor 45. Sezon Yayın Tarihi: Yenileme Durumu Nedir?Charlie, Emma'ya aşık olur ve suç hayatını bırakmaya karar verir. Fakat, zengin bir papazı hedef alan yeni bir işe dahil olur. . Bir gala etkinliğinde Charlie, arayı kapatmak için Emma'ya yalan söyler, ancak daha sonra onu 10 milyon dolarlık soygunun bir videosunda tanır. Charlie'nin ailesi papazın parasını almayı başarır. Ancak önceki işlerinde aldattıkları uyuşturucu çetesi onları aramaya gelir.

 The Company You Keep 2. Sezon Yayın Tarihi

Charlie, Emma'dan özür diler ve ona olan hislerini kabul eder. Bir ilişki başlatırlar. Uyuşturucu sendikası aile barına gelir ve paralarını geri ister. Tam olarak ne olduğunu bilmek için şovu sonraki bölümlerde izlemelisiniz.The Company You Keep 2. Sezon İçin Spoiler

Hayranlar neler yapabilir? The Company You Keep'in ikinci sezonunu tahmin etmek şu anda zor . Dizinin ilk sezonunun bitmesi gerekiyor. Ek olarak, ikinci sezonun yenilenmesiyle ilgili resmi bir açıklama yapılmadı.

The Company You Keep 2. Sezon Fragmanı

1. sezonun çıkışı şimdi gerçekleşti. 2. Sezonun yenilenmesi hakkında bir bilgi olmadığı için yani 2. Sezon için fragman yok . O zamana kadar izleyebilirsiniz fragman 1. Sezon için

Dizi Tuttuğunuz Firmanın İncelemesi ve Derecelendirmesi

Sahip Olduğunuz Şirket” bir izlemesi son derece eğlenceli olan mükemmel bir soygun şovu . Nicoletti ailesinin her hafta çeşitli kostümler giyerken zekalarını ve zekalarını kullanarak eksilerini çekmesini konu alıyor.Gösteri hem izleyiciler hem de eleştirmenler arasında çok popüler oldu ve IMDb'de 10 üzerinden 7,3 ve Rotten Tomatoes'da %84 puan aldı.

The Company You Keep 2. Sezonu Nerede İzleyebilirsiniz?

ABC televizyon ağı The Company You Keep'i yayınlıyor. Yeni bölümler gösterinin tamamı ayrıca Disney+Hotstar'da mevcuttur. Dramı seviyorsanız sırlar diziyi izleyin

Çözüm

geleceği gösteri siyasi yönüne bağlıdır Charlie ve Emma'nın yer aldığı romantik olay örgüsüne ek olarak Kennedy'leri anımsatan . Program, her hafta yeni bir dolandırıcılığın ortaya çıktığı prosedürel bir yapıya sahiptir. Bununla birlikte, Emma'nın erkek kardeşinin yeniden seçilme kampanyasını çevreleyen siyasi entrika, hikayeye hakimdir. Bu olay örgüsü geliştikçe ikinci sezonun nasıl olabileceğine dair daha iyi bir fikrimiz olabilir.

Daha fazla: Hulu's Saint X Yayın Tarihi Açıklandı, Yaklaşan Diziyle İlgili Son Detayları Kaçırmayın

Yazının sonuna geldik. Umarım bu makaleyi ilginç ve okumaya değer bulmuşsunuzdur. Bu tür makaleleri okumakla ilgileniyorsanız, bizi şu adresten ziyaret edin: www.trendingnewsbuzz.com . Öneri ve tavsiyelerinizi dilediğiniz zaman bize bırakın.

Paylaş: