Ünlü JoJo Siwa Biriyle Çıkıyor Kimdir? Açıklandı!

Melek Ozcelik
  JoJo Siwa flört

Joelle Joanie “JoJo” Siwa popüler YouTuber , dansçı ve şarkıcı Amerika Birleşik Devletleri . Annesi Jessalynn Siwa ile birlikte iki sezon Dance Moms'da yer alması ve bağımsız olarak çıkardığı 'Boomerang' ve 'Kid in a Candy Store' single'ları ile ünlüdür.Siwa, şu adresteki kanalına yeni videolar yükleyerek günlük aktivitelerini belgeliyor: Youtube “JoJo Siwa” başlıklı.Time dergisinin 2020 yılı yıllık listesine göre dünyanın en önemli 100 kişisi arasında yer alıyor.

İçindekiler

Topluluk Hakkında Ne Zaman Açıklandı?

İlk aşk! JoJo Siwa'nın bir üyesi olduğunu açıklamasının ardından LGBTQ+ topluluğu, en yakın arkadaşı Kylie Prew ile olan romantizmi hakkında açıkça konuştu. Bununla birlikte, çiftin aşkı, yoldaki tümseklerden payını aldı.

Siwa ile ilişkisini yaptı Herkese açık ön gösterim Çıkışından bir aydan kısa bir süre sonra Şubat 2021'de. Dance Moms'ın eski üyesi, uzun mesafeli ilişkisini o sırada nasıl canlı ve iyi tutmayı başardığını tartıştı.

  JoJo Siwa flört

Ağustos 2021'de yaptığı özel bir röportajda Us Weekly'ye FaceTime'ı çok kullandığını söyledi. “FaceTime en güvenilir arkadaşımız oldu ve olmaya devam ediyor. O dışarı çıktı Bir süredir Kaliforniya , bu gerçekten çok hoştu, ama ikimiz de sadece çalışmasını sağlıyoruz, anlıyor musun?” Yani teknik olarak hala uzak mesafeli bir ilişkimiz var ama o bir süredir orada.

İlişki Hakkında Düşündüğünde

“Bumerang”ın şarkıcısı, kendisinin ve eşinin birbirlerinden asla “bir şeyler tutmama” konusunda nasıl bir noktaya geldiklerini açıklamaya devam etti. İkisinin de olduğunu söylemeye devam etti. gerçekten doğru birbirleriyle ve planları hakkında bilgi paylaştıklarından emin olun. Uzun mesafeli ilişkiler söz konusu olduğunda, güven son derece önemli bir faktördür. Ve inanıyorum ki birbirimize güvenebiliyor olmamız, başarılı olmasını sağlayan şeydir.

O yılın ilerleyen saatlerinde, gözlemci hayranlar bunun olup olmadığı konusunda spekülasyon yapmaya başladılar. Siwa ve Prew sonra hala çıkıyorlardı Youtube Ünlü, Dancing With the Stars'ı çekerken zor zamanlar geçirdiği izlenimini verdi.

İlk aşk! Sonrasında JoJo Siwa LGBTQ+ topluluğunun bir üyesi olduğunu açıkladı, en yakın arkadaşı Kylie Prew ile olan romantizmi hakkında açıkça konuştu. Bununla birlikte, çiftin aşkı, yoldaki tümseklerden payını aldı.

Siwa İlişkisini Ne Zaman Açıkladı?

Siwa, Prew ile ilişkisini, çıktıktan bir aydan kısa bir süre sonra Şubat 2021'de halka duyurdu. Dance Moms'ın eski üyesi, uzun mesafeli ilişkisini o sırada nasıl canlı ve iyi tutmayı başardığını tartıştı.

Us Weekly'ye özel bir röportajda söyledi. Ağustos 2021 onun kullandığı Yüz Zamanı çok fazla. “FaceTime en güvenilir arkadaşımız oldu ve olmaya devam ediyor. Bir süredir California'da, ki bu gerçekten çok hoştu, ama ikimiz de sadece çalışmasını sağlıyoruz, anlıyor musun?' Yani teknik olarak hala uzak mesafeli bir ilişkimiz var ama o bir süredir orada.

  JoJo Siwa flört

“Bumerang”ın şarkıcısı, kendisinin ve onun nasıl olduğunu anlatmaya devam etti. ortak asla bir noktaya değinmek Birbirinizden “bir şeyler tutun”. İkisinin birbirleriyle gerçekten samimi olduklarını ve planları hakkında bilgi paylaştıklarını söylemeye devam etti. Uzun mesafeli ilişkiler söz konusu olduğunda, güven son derece önemli bir faktördür.

O Zaman Kamuoyu Spekülasyona Başladı

O yılın ilerleyen saatlerinde, gözlemci hayranlar bunun olup olmadığı konusunda spekülasyon yapmaya başladılar. Siwa ve Prew YouTube ünlüsü, Dancing With the Stars'ı çekerken zor bir dönemden geçtiği izlenimini verdikten sonra hala çıkıyorlardı.

Ekim 2021'de Us dergisine verdiği röportajda Jojo Siwa şunları açıkladı: Prens Büyüleyici rutin [partner Jenna Johnson ile birlikte] Dancing With the Stars'da.' Birkaç hafta oldu ve işler zorlaştı, ama üstesinden geliyoruz. … Şovda olmasaydım, kesinlikle durumu farklı şekilde ele alırdım. Sadece sefaletimde yuvarlanmak için biraz zaman istedim.

Şarkıcı, ayrılma sürecinden geçerken yeni biriyle tanışmak istediğini itiraf etti. Siwa için gerekliydi ilişki kurmak 'onu seven' ve kişi olarak kim olduğunu 'değiştirmek istemeyen' biriyle.

Eski rekabetçi dansçı, Aralık 2021'de Halkın Seçimi Ödülleri'nde Bizimle 'sarılmayı çok özlediğim için sarılacak bir arkadaşa sahip olmak istediğini' paylaştı. “Bunu daha önce de belirtmiştim, kucaklaşmayı çok özledim çünkü bir kucaklaşma arkadaşım olsun istiyorum” diye ekledi. 'Dışarı çıkma fikriyle ilgili bir sorunum yok.

  JoJo Siwa flört

Açıkçası ben şu konsepte inananlardanım. 'hayat işte, ' ve bu gece aşık olacağım biriyle tanışma olasılığına açığım. Ve bir dahaki sefere aşık olduğumda, bilirsin, güncelim; ancak, o zamana kadar eğlenmek için flört etmekten kaçınırım. Kesinlikle taahhüt edene kadar biriyle çıkmam. ”

Tekrar İlişkiye Gitmeye Karar Verdiğinde!

Bir kez daha piyasadan kaldırıldığına dair ipuçlarını bıraktıktan sonra, Siwa sonunda temiz çıktı ve Prew ile ilişkilerine bir şans daha vereceklerini söyledi. “Sevilmek için şanslıyım ve bir ilişki içinde olduğum gerçeği beni oldukça mutlu ediyor. Mayıs 2022'de bir röportaj verdi. Bu gece eğlence ve çok hoş bir deneyim olduğunu söyledi.

Paylaş: