Unsolved Mysteries 5. Sezon Yayın Tarihi: Unsolved Mysteries Nereden İzlenir?

Melek Ozcelik
  çözülmemiş gizemler 5. sezon çıkış tarihi

Hayranları heyecanla bekliyor Çözülmemiş Gizemler 5. Sezon  yayın tarihi . Hatta dizinin 4. sezon için yenilenmesi gerekiyor. Ancak dizinin yenilenip yenilenmeyeceği veya iptal edilip edilmeyeceği konusunda da tartışmalar yürütüyorlar.Gösteri, reytingler açısından iyi karşılanmış olsa da, yayın platformunun bir sezon daha yeşil ışık yakıp yakmayacağı belirsizliğini koruyor. Hayranlar, yalnızca yakında daha fazla güncellemenin sağlanacağını umabilir.İçindekiler

Çözülmemiş Gizemler Sezon 5'in Yayın Tarihi

Hayranlar, Çözülmemiş Gizemler'in 5. Sezonunun yayınlanmasını heyecanla bekliyor. Reyting başarısına rağmen, Akış hizmetinin şovu beşinci sezon için uzatıp uzatmayacağı belli değil. . Şovun geleceğini çevreleyen belirsizlik göz önüne alındığında, hayranlar yalnızca yakın gelecekte daha fazla bilginin yayınlanmasını umabilir.

Daha fazla: Wayne 2. Sezon: Amazon Prime Video'ya mı Geliyor? Potansiyel Çıkış Tarihi nedir?geçen sefer son üç bölüm Çözülmemiş Gizemler Cilt 3 1 Kasım'da Netflix'te yayınlandı . Netflix resmi bir açıklama yapmadığı için dizinin dördüncü cildinin çıkıp çıkmayacağına dair şu an için bir bilgi yok.

Çözülmemiş Gizemlerin Önermesi

Çözülmemiş Gizemler bir çok çeşitli gerçek hayat gizemlerini kapsayan belgesel tarzı TV şovu faili meçhul suçlar, kayıp şahıs vakaları, komplo teorileri ve paranormal fenomenler gibi. Dizi, John Cosgrove ve Terry-Dunn Meurer tarafından tasarlandı. Başarısı, 1988'de NBC'de ilk kez piyasaya çıktığında haftalık bir şovla sonuçlandı.

Yıllar geçtikçe, Raymond Burr, karl malden ve Robert Stack gösteriye ev sahipliği yaptı. Başarısına rağmen dizinin reytingleri yavaş yavaş düştü. Sonunda 2002'de Lifetime tarafından iptal edildi. Spike, programı 2008'de kısaca yeniden başlattı. Dennis Farina ev sahibi olarak. Gösteri, ürkütücü tema müziğiyle ünlüydü. Sonunda , Netflix, diziyi 2019'da yeniden yayınlamaya karar verdi. O zamandan beri 3 cilt yayınlandı.Çözülmemiş Gizemlerin Özeti 3. Sezon

Üç yeni bölüm Çözülmemiş Gizemler 18 Ekim 2022 Salı günü Netflix'te yayınlandı. . Sporcu Tiffany Valiante'nin ölümü 'de soruşturuluyor. Mile Marker'daki Gizem , bunun bir intihar mı yoksa daha uğursuz bir suç mu olduğunu oluşturmak için.

Gökyüzünde bir şey ”, 1994 yılında batı Michigan'da garip ışıkların gizemli oluşumunu inceliyor. İçinde ' Torbalı Vücut ”bir adam öldürülür. Katil, iz bırakmadan ortadan kaybolan bir lise sınıf arkadaşıdır.

  çözülmemiş gizemler 5. sezon çıkış tarihi25 Ekim Salı günü üç bölüm daha yayınlandı. “Death in a Vegas Motel”, Las Vegas mafyasını yanlış yönlendiren Buffalo Jim Barrier'in şüpheli ölümünü inceliyor.

İçinde ' Paranormal Korucular İşleri sırasında doğaüstü olaylarla sık sık karşılaşan Navajo Nation korucuları gösteriliyor. İçinde ' Josh'a ne oldu? Josh Guimond adlı genç bir adamın ortadan kaybolması, ortadan kaybolmasından yirmi yıl sonra soruşturulur.

Sezonun son üç bölümü 1 Kasım Salı günü yayınlandı. “ Körfezdeki Vücut Cesedi bir hafta sonra kurtarılmadan önce insansız teknesi evinden kilometrelerce uzakta bulunan Patrick Mullins'in hikayesini gösterdi.

Bu, polisi ölümünü araştırmaya zorladı. “ Daire 14'teki Hayalet Korkunç bir cinayetle bağlantılı bir daireye taşınan bir kadın ve kızının tuhaf deneyimlerini araştırıyor. son bölüm' Bir ebeveyn tarafından kaçırıldı ”, ebeveynlerin kaçırılmasının acısına giriyor ve kendi ebeveynleri tarafından kaçırılan iki çocuk hikayesini vurguluyor.

Çözülmemiş Gizemler Sezon 5 İçin Spoiler

Serinin 5. Sezonu ile ilgili spoiler hakkında herhangi bir bilgimiz yok. Şimdiye kadar Netflix, dizinin yalnızca 3 cildini yayınladı. Serinin 4. Sezonunun ne zaman yayınlanıp yayınlanmayacağını bile bilmiyoruz. Dizinin 5. sezonunun konusu hakkında yorum yapmak mümkün olmayacak. Ancak önceki sezonlarda olduğu gibi çözülmemiş gizemleri belgelenmiş bir şekilde keşfetmenin arka planını takip etmesini bekliyoruz.

Çözülmemiş Gizemler 3. Sezonu İnceleme ve Derecelendirme

Gösterinin adı olan 'Çözülmemiş Gizemler' bazen sinir bozucu olabilir. Sunulan vakalar için cevapların verilmeyeceğini önermektedir. Bununla birlikte, gösteri, gerçek suç vakalarının sunumunda mükemmeldir.

  çözülmemiş gizemler 5. sezon çıkış tarihi

Her gizem için ayrıntılı bir video oluşturmak için ilk elden hesaplar, fotoğraflar, videolar, ses kayıtları ve röportajlar kullanır. Bu yaklaşımı onu diğer gerçek suç dizilerinden ayırıyor.

Çözülmemiş Gizemler Nereden İzlenir?

Çözülmemiş Gizemler, popüler bir gerçek suç dizisidir. şu anda Netflix'te izlenebilen . Gösteri, sürükleyici hikaye anlatımı ve çözülmemiş vakalarla izleyicileri büyüledi.

Çözüm

Bir kaynağa göre, 18 Ocak 2019'da Unsolved Mysteries'in 12 bölümlük yeniden lansmanı yayınlanacak. Dizinin her bölümü farklı bir gizemin içine giriyor. “Saf belgesel” tarzında olmayı hedeflediği için canlanma dizisinin bir sunucusu veya anlatıcısı yok. 6 Eylül 2022'de Netflix, 'üç gecelik etkinlik' olarak faturalandırılan dokuz bölümden oluşan üçüncü cildi duyurdu. 18 Ekim, 25 Ekim ve 1 Kasım 2022'de akış için hazır olacak.

Daha fazla: Rain Dogs 2. Sezon Yayın Tarihi: Rain Dogs Nereden İzlenir?

Bu şimdi makalenin sonu. Bu makaleyi okumaktan zevk aldığınıza eminiz. Benzer konularda daha fazlasını keşfetmek istiyorsanız, bizi şu adresten ziyaret edin: www.trendingnewsbuzz.com. Makalelerimizi her zaman tavsiye edebilir ve önerebilirsiniz

Okumaya devam et

Paylaş: