Utah'ta Kamp Yapmak: Gidilecek 6 Harika Yer

Melek OzcelikUtah, onu Amerika'da bir aile tatili için en iyi yerlerden biri yapan ikonik bir ağız sulandıran manzaraya sahiptir. Eyalet, milli parklar, eyalet parkları, USDA ilk hizmetleri ve arazi yönetimi bürosu dahil olmak üzere benzersiz özelliklere sahip yaklaşık 300 kamp alanına sahiptir. Parklar, sinek balıkçılığı, yürüyüş, bisiklet, slot kanyonları, dağcılık veya kamp ateşi kurmak . Utah'ın manzarası, özellikle Güney Utah'ta, her yerde yüksek irtifa ormanları, insan yapımı göller ve ikonik kırmızı kayalar gösterir. Kuzey Utah'ın farklı özellikleri var ama inanılmaz şeyler ve birkaç park da var.İçindekiler

Utah'ta 6 Muhteşem Kamp Alanı

Bear Lake Eyalet Parkı

Adres: 25 Doğu 300 Kuzey St. Charles, Kimlik 83272

Idaho ve Utah arasında bulundu. Birden fazla hizmet ve standart site içeren yaklaşık 50 kamp alanına sahiptir. Her yıl yaklaşık 15000 kampçıyı ağırlayan kampçılar için geniş bir kapasiteye sahiptirler. Bear Lake State Park, tekneniz, mayonuz, oltanız ve oyuncaklarınız ile birlikte gelmenizi sağlayan su severler için mükemmel bir destinasyondur.Park, yaklaşık 20 mil uzunluğunda ve 8 mil genişliğinde olup, burada manzara Idaho ve Utah arasında eşit olarak paylaşılmaktadır. Göl, yoğun turkuaz renkli suyu nedeniyle genellikle Kayalıkların Karayipleri olarak adlandırılır. Yaz aylarında gölün dibi mükemmel bir yüzme alanı haline gelir ve ilkbaharda kış aylarında Bonneville cisco'nun aşina olduğu bir balık türü olan buz balıklarını yakalamak için harika bir yerdir. Parkta bisiklet, kuş gözlemciliği, kampçılık, kürek, balık tutma, kürek sporları, karavan ve yüzme gibi birçok aktivite bulunuyor.

Eyalet parkı içindeki tüm faaliyetler, park yöneticisi tarafından aksi belirtilmedikçe, sabah 7 ile akşam 10 arasında gerçekleşir. Rezervasyon için müşteri hizmetleri sağlayıcısı (208) 945-2325) ile iletişime geçebilir veya web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Antilop Adası Eyalet ParkıAdres: Antelope Island Eyalet Parkı, 4528 West 1700 South, Syracuse, UT 84075.

Bu, harika manzaralara sahip başka bir park, özellikle de büyük boynuzlu koyun, pronghorn Antilop ve diğerleri gibi vahşi yaşam. Vahşi hayvanlar sadece parkın yanından geçerken görülüyor. Salt Lake City'deki Layton Kasabasının batısında, Büyük Tuz Gölü'nde yer almaktadır. Antelope Island Eyalet Parkı'nın bir başka imza özelliği de Büyük Tuz Gölü. Büyük Tuz Gölü, özellikle rengi ve tuzlu tadı nedeniyle harika bir manzaradır.

Eyalet parkı, plaj piknik alanı, marina ve Bridger Bay, White Rock, göl kenarı ve ladyfinger gibi çeşitli kamp alanları gibi çok çeşitli olanaklara sahiptir.Bağlantıları olmamasına rağmen RV'lerin parkta hareket etmesine izin veriyorlar. Plaj alanı çevresinde tonoz tuvaletler ve duşlar var. Ayrıca temel mal ve hizmetleri sağlamak için bir restoran ve bakkal var.

Giriş ücretleri, ulaşım aracınıza veya uyruğunuza göre değişir. Örneğin, Utah'ta ikamet eden bir kişi giriş için 5 dolar öderken, ikamet etmek isteyen bir kişi bunun yerine 10 dolar öder. Bir araçla giren bir kişi 10 ABD Doları, bir bisikletçi veya yaya ise 3 ABD Doları karşılığında erişim elde eder.

Park tüm yıl boyunca açık kalır, ancak rezervasyonlarınızı yeterince erken yapmanız gerekir. Çalışma saatleri her ay değişmektedir. (801) 725-9263 ile iletişime geçin ve daha fazla bilgi için rezervasyonlarınızı yapın.

alevli boğaz

Adres: 95 Kuzey 100 Batı

Manila, UT 84046

Flaming Gorge Ulusal Rekreasyon Alanı, Utah'daki en iyi su sporlarından bazılarına sahiptir. Flaming Gorge'daki su alanına Flying Grove rezervuarı denir ve 42.000 dönümden fazla alanı kaplar. Rezervuar, yaz aylarında 70°C'lik bir sıcaklığı koruyarak su kayağı, jet ski ve wakeboarding için mükemmel hale getirir. Ayrıca ülkenin en iyi balıkçılık alanına sahip olduğu bilinmektedir.

Parkın içinde, rezervuarın mavi manzarasının derinliklerinde büyüyen, yaprak dökmeyen yaprakları ve ardıçları olan Ashley Ulusal Ormanı adında bir orman var. Rezervuar ayrıca onu çevreleyen güzel kırmızı dağlara sahiptir.

Flaming Gorge, 43 kamp alanına ve yaklaşık 700 bireysel kamp alanına sahiptir. Kamp alanları yürüyüş için bir patikaya sahiptir ve çayırlar, ağaçlarla kaplı yamaçlar ve dağ zirveleri arasında uzanır.

Parktaki tesislere erişmek için sadece standart giriş kartı değil, bir alan geçişi almanız gerekir. Alan geçişi, günlük geçiş, 16 günlük geçiş ve yıllık geçişlerden oluşur. Parklar, bazı tatil mevsimleri dışında tüm yıl boyunca açıktır. Ayrıca parkta hareket ve aktiviteler için düzenlenmiş bir zaman vardır. Daha fazla bilgi için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Capitol Reef Ulusal Parkı

Adres: 52 West Headquarters Drive, Torrey, UT 84775

Utah'ın güney merkezinde bulunan Capitol Reef Ulusal Parkı, yaklaşık 100 mil boyunca uzanan Uçurumlar, kubbeler ve köprülerle doludur.

Park, kaya katmanları arasında klasik bir monoklin olan bir su cebi kıvrımına sahiptir. Su cepleri, sudan aşındıkları için kumtaşı katmanlarında görülen küçük çöküntülerdir. Kaya katmanlarının aşınması, renkli Uçurumlar, sivri uçlu kuleler, devasa kubbeler, sade monolitler ve zarif kemerler oluşturur.

Kampı ziyaretiniz sırasında Yol Turları, Capitol resifinde yürüyüş, kampçılık, meyve keşfetme, su cebi kıvrımının dramatik manzarasını izleme ve daha pek çok aktiviteye katılabilirsiniz.

Parkta yaklaşık beş kamp alanı var ve en gelişmiş olanı Fruita kamp alanı. Kamp alanları için rezervasyonlar 1 Mart - 31 Ekim tarihleri ​​arasında geçerlidir. Rezervasyonlar, ilk gelene ilk hizmet esasına göre 6 ay -12 ay önceden kabul edilir. Rezervasyon yapmak için web sitelerini ziyaret edin veya daha sonra aracılığıyla iletişime geçin.

435-425-3791.

Arches Ulusal Parkı Kamp Alanı

Adres: Posta Kutusu 907, Moab, UT 84532

Malzemeler kumtaşı, pastel alacakaranlık gökyüzü ve solmuş yeşil ardıç ile boyanmış bir çöl gibi görünen bir park mı arıyorsunuz? Arches Ulusal Parkı sizin için en iyi yer. Park, büyük sütunları ve uzak kanyonları nedeniyle Amerika'nın erotik parklarından biridir. Diğer tüm parklardan farklı, zıt renkler, yeryüzü şekilleri ve Dokulardan oluşan bir manzaraya sahiptir.

Parkta 2000 doğal taş kemer, yüzlerce yükselen zirve ve dev dengeli kayalar var. Tarih, kemerlerin geceleri muhteşem gece gökyüzünü koruduğunu gösteriyor.

Kemerler, yol patikaları, kitapçılar ve ticari hizmetler gibi tesisler, yalnızca kendi kendine keşif için mevcut olan ateşli fırın dışında halka açık erişime açıktır. Arches National Park kampı, yaz aylarında her gece her zaman doldurulan çok sayıda kamp alanına sahiptir. Bu nedenle, rezervasyon yaptırmak için, çoğunuzun talebinizi tatil zamanınızdan çok daha önce yaptınız. Geçiş, gideceğiniz kamp alanına bağlıdır çünkü erişim birbirinden farklıdır.

Büyük Cottonwood Kanyonu

Adres: Salt Lake City'nin 40 mil doğusunda, Salt Lake City, UT 84121

Bu parkta çok sayıda kamp alanı var ve hepsi Salt Lake City, özellikle Spruces ve Redman çevresinde kamp yapmak için çok harika seçenekler. Kamp alanı RVing'e izin veriyor, ancak bağlantıları yok.

Ziyaretçilerin piknik masalarına, kamp ateşi halkalarına, içme suyuna vb. erişimi vardır. Bazı kamp alanlarında beyzbol sahaları, voleybol sahaları ve at nalı çukurları bulunur. Önemli bir sorumluluk reddi beyanı, Salt Lake City'de olduğu için büyük pamuk ağacı Kanyonu'nda evcil hayvanlara izin verilmemesidir.

Parkın içindeki kanyon yaklaşık 15 mil olup, özellikle yaz aylarında yürüyüş, bisiklet, kaya tırmanışı, kamp ve balık tutma gibi aktivitelere olanak sağlamaktadır.

Parka giriş kartı ücretsizdir ve tüm gün ve yıl boyunca açıktır. Sadece orada kamp yapmak veya piknik yapmak istiyorsanız ödeme alırsınız.

Çözüm

Altı kamp alanı, Utah'ta bulabileceğiniz en iyilerden bazıları. Sizi mutlu edecek olanaklara ve özelliklere sahipler. aile kampı ya da tatil unutulmaz. Geçiş ve rezervasyon, hazırlıklarınızı kolaylaştırmak için ele alındı. Rezervasyonlarınızı zamanında yaptığınızdan ve iyi vakit geçirmek için iyi planladığınızdan emin olun. Bir motelde uzun süre kalmanın maliyetini azaltmak için, karavanınızda bile cihazlarınızı ve gadget'larınızı çalıştırabilen bir güneş enerjisi jeneratörü alabilirsiniz. kontrol edebilirsiniz Acevolt Campower 700 burada.

Paylaş: