Ve Just Like That 3. Sezon Nihayet Başlıyor! Tüm Güncellemeleri Kontrol Edin

Melek Ozcelik
 Ve Aynen Böyle 3. Sezon

Ve Just Like That, efsanevi dizinin popüler canlandırmalarından biridir. Seks ve Şehir . Orijinal dizi 25 yıl önce yayınlandı ve insanların diziden ilham almasına şaşmamalı. Hayranların drama dizisini sevdiğine şüphe yok.Gösterinin ilk sezonu 9 Aralık 2021'de yayınlandı. İlk sezonun yayınlanmasının ardından dizi tüm dünyada yüksek potansiyel yaratmaya başladı. Şov yapımcısı yaygın bir popülerlik yarattı ve şovun dünya çapında yayınlanacağı onaylandı.Dizi yayınlanalı çok uzun zaman olmadı. Bugünkü yazımızda dizinin 3. sezonundan bahsedeceğiz. Dizinin üçüncü sezonu hakkında bilgi edinmek isteyen birçok kişinin olduğunu biliyorum. İşte dizinin 3. sezonuyla ilgili tüm detaylar.

İçindekiler

Ve Aynen Öyle 3. Sezon: Yenilendi mi, İptal Edildi mi?

Dizinin yenilenme durumuyla ilgili çok soru geliyor. Şovun ilk iki sezonu resmi olarak yayınlandı ve hayranlar her bir detayına bayıldı. Gösterinin hikayesi tüm dünyada büyük saygı görüyor.Birçok kişi üçüncü sezonun olasılığını şimdiden sorguladı. İnsanlar dizinin üçüncü sezonu hakkında spekülasyon yapıyor. Şovun üçüncü sezonunun şovda yer alma ihtimalinin yüksek olduğunu bilmek sizi memnun edecektir. Yetkililer, gösterinin yenilenme durumunu doğrulamadı.

Şunları da okumak isteyebilirsiniz: Love on the Spectrum 3. Sezon: Şovun Diğer Flört Şovlarından Farkı Nedir?

Gösterinin hikayesi büyük bir uçurumda sona erdiğinde hayranlar şaşırmadı. Bu, izleyicinin gösterinin yenilenmesini onaylamasını sağlar. Bununla birlikte birçok kişinin dizi hakkında soruları var, daha fazlasını öğrenmek için bir sonraki bölümü okumaya devam edin.Ve Aynen O Kadar 3. Sezon Yayın Tarihi: Ne Zaman Yayınlanacak?

Pek çok insan şimdiden diziyi sorgulamaya başladı ve dizinin üçüncü sezonunun yayınlanacağı kesinleşmiş tarihi öğrenmek istiyorlar. Yazma sırasında, gösterinin çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir duyuru yapılmadı.

Şunları da okumak isteyebilirsiniz: The Brokenwood Mysteries 10. Sezon: Dizinin Geri Dönme Olasılığı Nelerdir?

Onaylanan yayın tarihi hakkında bir güncelleme yapılmadı ancak hayranlar, dizinin çok yakında yayınlanacağından emin. Bu yıl bitmeden yenilenen dizide her şey yolunda giderse seyirciler dizinin 2024 yılında vizyona girmesini bekleyebilir.Bu en erken tarih. Yetkililer dizi ile ilgili bir şey belirtmediği için bunu belirtiyoruz.

Ve Just Like That 3. Sezon Oyuncu Kadrosu: Kimler rol alacak?

Şovun başka bir sezonu olacaksa, hayranlar şovun tüm ana karakterlerinin gelmesini bekleyebilirler. Şovun oyuncu kadrosunun hayati bir rol oynamasına şaşmamalı. Sonraki birkaç satırda, bunun hakkında konuşacağız. Gösteri hakkında bilgi edinmek için bölümü okumaya devam edin.

 • Sarah Jessica Parker, Carrie Bradshaw rolünde
 • Cynthia Nixon Miranda Hobbes olarak
 • Kristin Davis Charlotte York Goldenblatt olarak
 • Mario Cantone Anthony Marentino olarak
 • David Eigenberg Steve Brady olarak
 • Willie Garson Stanford Blatch olarak
 • Evan Handler Harry Goldenblatt olarak
 • Che Diaz rolünde Sara Ramirez
 • Chris Noth, Bay Büyük / John James Preston rolünde
 • Sarita Choudhury Seema Patel olarak
 • Cathy Ang Lily Goldenblatt olarak
 • Niall Cunningham Brady Hobbes olarak
 • Chris Jackson Herbert Wexley olarak
 • Nicole Ari Parker Lisa Todd Wexley olarak
 • Alexa Swinton Rock Goldenblatt olarak
 • Karen Pittman, Dr. Nya Wallace rolünde
 • Aidan Shaw rolünde John Corbett

Bununla birlikte seriye ek toplayıcının da dahil olacağına dair büyük spekülasyonlar yapıldı. Şu an itibariyle duş ve ben şovun ek kadrosuyla ilgili hiçbir şey yemedik. Ekibimiz şu anda konuyu araştırıyor ve herhangi bir güncelleme olursa mutlaka bu makale aracılığıyla sizi bilgilendireceğiz.

Şunları da okumak isteyebilirsiniz: Designing Miami 2. Sezon Yayın Tarihi: Dizinin Beklenen Oyuncu Kadrosu Neler?

Yetkili Ne Diyor?

Showrunner Michael Patrick King, “Yaptığımız değişiklikler olmadan Sex and the City'yi şimdi yapmaya çalışsaydık, aklımda bu kadar güncel olmazdı. Tartışılacak bir şey olmazdı. Tartışma fırsatı olmazdı”

“Sex and the City iyiyken, aynı sorunun farklı versiyonlarını deneyimleyen dört kişiye gösterdik, yani, kendinizi nasıl tatmin edersiniz? Şimdi daha da fazla karakterle yaptığımız şey bu.”

And Just Like That 3. Sezon Resmi Fragmanı

Resmi fragmanı mı arıyorsunuz? Dizinin resmi fragmanını izlemek istiyorsanız, ne yazık ki dizi bununla ilgili henüz bir şey açıklamadı.

Şovun üçüncü sezonu onaylanmadı ve bu nedenle şovun resmi bir fragmanı veya teaser'ı yok. Şu anda ayrıntılar üzerinde çalışıyoruz ve herhangi bir güncelleme olursa mutlaka size bildireceğiz. Ama diziyi izlemek için can atıyorsanız, o zaman bir Resmi Tanıtım Filmi gösterinin ilk sezonu için.

Şovu nerede izlemeli?

Hayranların diziyle ilgili sahip olduğu en önemli sorulardan biri de And'ı nereden izleyeceğiniz. Bu anime dizisinin tek bir bölümünü bile izlemediyseniz Amazon Instant Video, Google Play ve Vudu'da izlemenizi tavsiye ederiz.

Seyircinin izlemesi için platformda özel olarak bulunan dizi, bunun dışında, bu platformlarda izleyicilerin izlemesi için tonlarca harika dizi var. Herhangi bir öneri istiyorsanız, izlemenizi öneririz. Londra Çeteleri 3. Sezon , Undercover Underage 3. Sezon , 2. Sezon , Ve Kuruluş Osman 5. Sezon .

Nihai Karar

Gösterinin ilk sezonu yayınlanır yayınlanmaz, insanlar diziyi öğrenmek konusunda oldukça şüpheci hale geldi. Dizi an itibariyle hikayesini çoktan noktalamış olsa da insanların ilgisi bitmemiş durumda. Dizinin gelecek bölümlerini beklediğinizi ve yaratıcının bu tür bir dizi üzerinde çalışmasını istediğinizi biliyoruz. Şov yapımcıları geçtiğimiz günlerde ikinci sezonu yayınladı ve şimdi tüm dünyada çok fazla merak var.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Resmi web sitemizden daha fazlasını okuyun ve trend haber vızıltısı , ve eğlence topluluğunda gerçekleşen yaklaşan etkinlikle ilgili en son güncellemeleri alın. Bu makaleyi diziyi izlemeyi seven biriyle paylaşın ve dizinin onaylandığını bilmelerini sağlayın. Serinin üçüncü taksitini görmeyi uman tüm insanlara. Güncellemeleri kaçırmamak için makale yazmaya devam etmenizi öneririz.

Paylaş: