Yıllarca Boşandıktan Sonra Brad Pitt ve Angelina Jolie Arasında Neler Oluyor?

Melek Ozcelik
  Brad Pitt ve Angelina Jolie

2005 yılında Brad Pitt ve Jennifer Yedi yıllık evliliğin ardından ayrıldıklarını doğruladı ve Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin birlikte olduklarına dair bir söylentiyi ateşledi. Çevrimiçi ve medya, Team Jen ve Team Angelina Jolie arasında yoğun bir rekabeti alevlendirdi ve bazı firmalar taraftarlar için tişörtler bile sattı. Angelina Jolie, İnsanlara Ocak 2006'da çiftin ilk çocuğunun gerçekten yolda olduğunu söyledi. Daha önce ilişkilerini toplum içinde tanımamıştı. Daha sonra ikisi, kendi ifadesiyle 'gökkuşağı' evlerini hızla bir araya getirmeye başladılar. Brad, o yıl içinde Zahara, Maddox ve Angelina'nın ikinci çocuğu evlat edindi. Her iki çocuğun da takma adları “Jolie”den “Jolie-Pitt”e değiştirildi. Namibya'da, Mayıs 2006'da Angelina, Shiloh Nouvel adında bir çocuğu doğurdu.Daha: Alexa Bliss Kiminle Evlendi, Düğünü Nasıldı ve Çok Daha FazlasıO zamanlar üç yaşında olan Pax Thien, ertesi yılın baharında Vietnamlı bir yetimhaneden Brad Pitt ve Angelina Jolie tarafından evlat edinildi. Brad daha sonra yaklaşık bir yıl sonra Pax'i ABD'de büyüttü. On yıllık flörtün ardından, Fransız şarap imalathaneleri Château Miraval'da özel bir törenle yemin ettiler. Angelina, Versace giymişti ve evliliğin çocukları peçesinin her tarafına çekilmişti. O sırada Angelina, Vanity Fair'e “Farklı hissettiriyor. Evli bir çift olmak harika bir duygu.

Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin Boşanması

Angelina, büyük anlaşmazlıkları gerekçe göstererek Eylül 2016'da boşanma talebinde bulundu. Ailenin özel jetinde yaşanan huzursuzluğun ardından FBI ve Los Angeles Çocuk ve Aile Hizmetleri Departmanı potansiyel çocuk istismarı için Brad'i aradıklarını kabul etti. Anonim olarak, yıldız çocuklarından birini fiziksel olarak taciz etmekle suçlandı. O sırada TMZ'ye göre, ortaya çıkanların ayrıntıları 'karışıktı', ancak Maddox'un Brad ile bir anlaşmazlık sırasında annesini sesli olarak savunmak için müdahale ettiği ve bunun sonucunda Brad'in öfkelendiği söylendi. Brad'e yakın bir kaynak İnsanlara verdiği demeçte, Brad ve Angelina arasında 'sarhoşken' bir tartışma yaşandı.

  Brad Pitt ve Angelina JolieBrad şimdi tüm suçlamalardan affedildi, yalnızca “uygun şekilde ele alınmayan ve olması gerekenden daha fazla gelişen bir ebeveyn-çocuk çatışması vardı” dedi. ancak Angelina, boşanmayla ilgili ilk kamuoyuna açıklamasını Şubat 2017'de 'Bu anı atlatacağız ve umarım bunun için daha güçlü bir aile olacağız' diyerek yaptı.

Brad Pitt ve Angelia Jolie, gerçekten ona 8 milyon dolar artı 1.3 milyon dolar borç verdiğini savundular, ancak mahkeme belgeleri, ayrılmadan bu yana ona finansal olarak “önemli girdi” sağlamadığını iddia etti. Ertesi yıl, Angelina'nın Brad'e çocuklara erişim izni verdiği, ancak hala velayeti almak için çalıştıkları açıklandı.

  Brad Pitt ve Angelia JolieAngelina, bir yıl önce Vogue ile yaptığı bir konuşmada Brad ile evliliğini ailesinin 'esenliği' için sonlandırdığını iddia etti. 'Doğru seçimdi' dedi. “Onların iyileşmesine konsantre olmaya devam ediyorum. Çocuklara, kendi gerçeklerinin ve akıllarının farkında olduklarını ve bazı kişilerin benim sessizliğimi fırsat bilip medyada onlar hakkında yalanlar yaymak için kullandığını bildiririm. Aslında altı çok cesur, çok güçlü genç bireyler. Maddox'un Aralık 2020'de 19 yaşına girmesi ve yasal olarak yetişkin olması nedeniyle, Los Angeles'ta en büyük beş çocuğun velayeti için yasal süreç başladı.

Daha: Frank Lampard, Karısını Uzak Mesafeye ve Daha Fazlasına Rağmen Seviyor

Pax şu anda 17 yaşında, Zahara 16, Shiloh 15 ve ikizler Vivienne ve Knox 12 yaşında. Geçici bir karar, Brad ve Angelina'ya çocuklarının ortak velayetini verdi. Davaya aşina olan bir kişiye göre, yargıcın kararı Oscar ödüllü Brad'in çocuklarla temasını 'önemli ölçüde artıracak'. Raporlara göre, karar, çocuklarla konuşan uzmanlar da dahil olmak üzere davaya dahil olan kişilerin “kapsamlı ifadesinden” sonra verildi. Çift önemli ilerleme kaydetti, ancak daha gidilecek çok yol var.Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin Boşanmasının Ardından Yeni Vızıltı Ne?

Angelina'nın eski kocasına karşı 2016 FBI şikayeti ile ilgili bilgiler Ağustos 2022'de ortaya çıktı. Yetkililere Brad'in güney Fransa'dan Los Angeles'a giden özel bir uçakta şiddet uyguladığını bildirdi. Aktrisin polis raporuna göre, Brad'in aktrise çığlık attığı, 'kafasından tuttuğu', onu salladığı, 'tuvalet duvarına ittiği' ve uçağın tavanına yumruk attığı iddia edildi. Dosyalar, Angelina'nın Brad'in en büyük oğulları Maddox'a yaptığını iddia ettiğine ek olarak, iddiaya göre ona bira fırlattığını ve 'Bu aileyi becerdin' diye bağırdığını belirtiyor. Los Angeles İlçesi Çocuk ve Aile Hizmetleri Departmanı, o sırada suçlamaları reddetmesine rağmen, çocuklarından hiçbiri tarafından fiziksel olarak istismar edilmediği sonucuna vardı. Ve FBI tarafından aklandı

Daha: Alexa Bliss Kiminle Evlendi, Düğünü Nasıldı ve Çok Daha Fazlası

Hollywood'un tarihi evi için 25 milyon dolar ödemiş olmasına rağmen Cecil B. DeMille Angelina'nın şu anda ikamet ettiği yerde, sonunda taşınmaya hevesli görünüyor. Harper's Bazaar'a “Yurtdışında yaşamayı çok isterim ve bunu çocuklarım 18 yaşına gelir gelmez yapacağım” dedi. Şu anda kararlarımı babalarının nerede yaşamaya karar verdiğine dayandırmak zorundayım. Brad'e gelince, her zaman eski karısı Jen ile ilişkilendirilecek. Aktris, kendisinin en sevdiği Friends konuk yıldızlarından biri olduğunu iddia ederek çiftin dikkatini çekti. Ve Bay Pitt harikaydı. Onun harika olduğunu iddia etti. Umarım her şey Brad Pitt ve Angelina Jolie arasında yerleşir

Paylaş: