ZeroZeroZero 2. Sezon: Onaylanmış Yayın Tarihi ve Son Güncellemeler

Melek Ozcelik
 ZeroZeroZero 2. Sezon: Onaylanmış Yayın Tarihi ve Son Güncellemeler

ZeroZeroZero, yakın zamanda yayınlanan dizilerden biridir ve eminim ki çoğu insanın başlığı okuduktan sonra dizi hakkında bilgi edindiğinde kafası karışacaktır. ZeroZeroZero, pek çok insan için elbette alışılmadık bir isim ama insanların hayatına adapte olması uzun sürmedi. Son zamanlarda, TV ve OTT platformlarında suç draması dizileri hakimdir. İnsanlar şimdiye kadar tüm bu içeriği seviyor ve bu, insanları olası sonuçları merak ettiriyor, amazon hikayesi ve muhteşem olay örgüsü ile bu şovların hikayesi geniş çapta tanınırlık kazanıyor.ZeroZeroZero ilk sezonu ekrana geldiğinde insanların karşısına yeni bir dünya çıkarmıştı. tarafından yazılan popüler roman serisinden esinlenilmiştir. Roberto Saviano, ZeroZeroZero kokainin insanlar tarafından tüketilen en saf halidir.Serinin hikayesi uyuşturucu ve sebepleri etrafında toplanıyor. Cezai işlem yapılıyor ve kokainin halk arasında nasıl daha fazla bilinir hale geldiğini öğrendik. İzleyiciler ve eleştirmenler gösteriye olumlu tepki gösterdi.

İlk sezonun tamamlanmasının ardından izleyiciler olası bir 2. sezonu merak etti. Bu suç dramasının 2. sezonuyla ilgili detayları bekliyorsanız bu yazı tam size göre.

İçindekilerZeroZeroZero 2. Sezon: Başka Bir Sezon Olacak mı?

İlk sezon, Meksika ve İtalyan yeraltı dünyasının gizli dünyasını keşfediyor. Dizi, yeraltı dünyasının dinamiklerini ve insanların oradayken karşılaştıkları zorlukları gösteriyor. Kokain dağıtımı zaten hızlanıyor ve kokainin yolculuğu dünyanın farklı bölgeleri arasında daha da farklılaşıyor.

Dizinin ilk sezonu, insanların yaşadığı duygusal ve zorlayıcı şeyleri gösteriyor. Uyuşturucuların milyonlarca insanın hayatını etkilemesine şaşmamalı. Sadece onu tüketen kişi değil, aynı zamanda onunla bağlantılı olan insanlar da. Dizi, iki kardeşin yolculuk sırasında babalarını nasıl kaybettiklerini konu alıyor.

Herkesin dizinin bir sezonu daha olacağına inanmasının sebeplerinden biri de “mini dizi” ya da “Sınırlı dizi” gibi kelimelerle isimlendirilmemesi, biliyoruz ki çoğu dizinin sadece bir sezonu çıkacaktı. sezon, başlıklarında bunu kullanın. Bu dizide durum böyle olmadığı için dizinin daha fazla sezonu olacağını biliyoruz.Ayrıca, ilk sezonun resmi fragmanı YouTube'da 3,5 milyondan fazla görüntülemeyi engelledi. Bu da dizinin altında olmadığını ve tüm dünyada takip eden büyük bir hayran kitlesine sahip olduğunu gösteriyor. İnsanlar, karakterin hikayesine ve performansına hayran kaldı ve takdir etti ve bu, dizinin kısa süre sonra devam etmesi için tüm nedenlerin olduğunu gösteriyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir Uluslararası Zihin-Beden Sağlığı Günü: Bu Önemli Gün Hakkında Takip Etmeniz Gereken Her Şey!

İlk sezonun muazzam bir popülarite kazanması ve milyonlarca izleyiciye ulaşmasıyla birlikte, herkes şovun başka bir sezonunu görmeyi umuyor. Şovun ikinci sezonuyla ilgili endişeleriniz varsa, dizinin olacağını bileceksiniz.ZeroZeroZero 2. Sezon Yayın Tarihi: Ne Zaman Çıkması Bekleniyor?

Yetkililer, dizinin kesin çıkış tarihi hakkında henüz bir detay vermedi. Yetkililer dizinin başka bir sezonunun olup olmayacağını doğrulamadı ancak dizinin finaline baktıktan sonra dizinin diziyi geri getirme ihtimalinin yüksek olduğundan eminiz.

Dizinin hikayesi büyük bir uçurumda bitiyor ve karakterler bunu işlemeye devam ederken, dizinin hikayeyi ekrana geri getireceğinden eminiz. İkinci sezon için bu kadar çok kefil olmasının bir başka nedeni de popülerlik. ZeroZeroZero, dünya çapındaki izleyicilerden büyük bir hayran kitlesi kazanıyor. Bununla birlikte, ikinci sezonun geri döneceğini düşünüyoruz.

Dizi için herhangi bir çıkış tarihi verilmediği için, dizinin önümüzdeki yıl içinde ikinci sezonu getirme ihtimalinin hala yüksek olduğunu düşünüyoruz. ZeroZeroZero Sezon 2'nin 2023 veya 2024'te yayınlanması bekleniyor.

ZeroZeroZero 2. Sezon Oyuncu Kadrosu: Kimler rol alacak?

Şu an itibariyle dizinin yenilenmesiyle ilgili herhangi bir resmi teyidimiz yok ancak tüm ipuçları dizinin olası geleceğine yönelik. Pek çok kişi dizinin başka bir sezonu olacağına inandığı için diziye dahil olan bazı karakterlerin olduğunu söylemek isteriz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Lebron James Egzersiz Rutini ve Diyet Planı: Diyet Planını Bilin Covid'den Acı Çektikten Sonra Formunu Nasıl İyileştiriyor?

İkinci taksitte kimin toplanacağını bilmek istiyorsanız, sonraki birkaç satırı gözden geçirin ve kendiniz öğrenin.

 • Andrea Riseborough Emma Lynwood olarak,
 • Dane DeHaan, Chris Lynwood rolünde,
 • Giuseppe De Domenico, Stefano La Piana rolünde,
 • Adriano Chiaramida, Don Damiano “Minu” La Piana rolünde,
 • Manuel Quinteras olarak Harold Torres,
 • Noé Hernández, Varas rolünde,
 • Tchéky Karyo, François Kurtarma rolünde,
 • Italo Curtiga rolünde Francesco Colella,
 • Diego Cataño Chino olarak
 • Norman Delgadillo Diego olarak
 • Lucia rolünde Nika Perrone,
 • Gabriel Byrne Edward Lynwood olarak
 • Claudia Pineda Chiquitita olarak
 • Erick Israel Consuelo, Moko rolünde,
 • İsa Lozano Gordo olarak,
 • Indio rolünde José Salof,
 • Jacinto Sözleri olarak Flavio Medina,
 • Enrique Leyra rolünde Victor Huggo Martin,
 • Seyydina Baldé, Omar Gamby rolünde,
 • Nabiha Akkari Amina olarak

Ayrıca dizide yer alacak ek karakterler hakkında da herhangi bir detay bulunmuyor. konuyla ilgili herhangi bir güncelleme olacaksa, size bildirdiğinizden emin olun. diziyle ilgili tüm güncellemeleri kısa sürede alabilmeniz için bu sayfayı yer imlerine ekleyin.

Hayranlar diziye nasıl tepki verdi?

Meksika dizisi tüm dünyada büyük bir popülerlik kazandı. Amazon Prime Video'da yayınlanan dizi, izleyicilerden ve eleştirmenlerden olumlu tepkiler aldı. Bu dizinin yeterince değerlendirilmediğine 1 ve hayranlardan daha fazla beğeni aldığına hâlâ inanan birçok kişi olsa da, dizi hala dünya çapında milyonlarca insanın güvenini kazanmayı başarıyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir Yellowstone 4. Sezon 2. Bölüm: Sözleşmeler. pazarlık. İş planları. Bunu Kastedebilirler.

Bir kişi “Şimdiye kadar izlediğim en iyi dizi!!!. Meksikalı olmak ve kartel kültürünün arka planını çocukluğumdan beri bilmek diziye ilgi duymamı sağladı. Bu gösteri insanları aldığı kadar gerçek. Bu dizi sizi kartellerin nasıl işlediğini ve Meksika'daki tüm yozlaşmayı anlamaya olabildiğince yaklaştırıyor. Her oyuncu karakteri/rolünde çok başarılı. Manzarayı ve farklı ülkeleri nasıl gösterdiklerini de seviyorum. Don Mine, sadakati ve işine olan sözü nedeniyle favorim, bu işte uzun bir hayat yaşamak için gerekli bir şey. Manuel çok iyi bir aktör ve beynini güçlü noktası olarak kullanan iyi bir kartel liderinin tanımı. Komisyoncular da rollerini iyi oynadılar. Genel olarak kendiniz görmelisiniz. Ve umarım 2. sezon ile çıkarlar.

İzlenecek resmi bir fragman var mı?

Maalesef  ikinci sezonla ilgili izleyebileceğiniz resmi bir fragman yok. Bununla birlikte, dizinin ilk sezonu çoktan yayınlandı ve yetkililer, izleyicilerin araması için fragmanı yayınladı. Şans eseri sezonun resmi fragmanını yaptıysanız, o zaman sizin için buradayız. ZeroZeroZero'nun resmi fragmanıydı ve daha fazla ayrıntı aldı.

Diziyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bize yazmayı unutmayın. Bu makaleyi beğendiniz mi? Resmi web sitemizden bu siteden daha fazlasını okuyun ve yaklaşan ayrıntılarla ilgili tüm ayrıntıları öğrenin.

Paylaş: