The Virtuoso: Bir Suikastçının Hayatını Anlatan Heyecanlı Bir Aksiyon Filmi!

Melek Ozcelik
  virtüöz

Yoğun aksiyon dolu aksiyon filmleri herkes tarafından seviliyor ve bu muhteşem özelliğin adı ' virtüöz ' iyi bir hikaye altında inanılmaz oyuncu kadrosunu sergiliyorDoğruluk ve taahhüt olma mesleği için gerekli kiralık katil . Her şeyden önce duygulardan tamamen yoksun olmayı gerektirir. Soğukkanlı iş deyiminin ne anlama geldiğini anlamak için duygusuz olmak gerekir. ne hedeflenen ne de beraberindeki nedensellikler için.Ancak katil yaşarsa suçluluk, empati veya pişmanlık, bu tamamen başka bir konu. Virtüöz konuyu tematik olarak araştırır, yani kendi davranışlarından rahatsız olan bir suikastçı.

Şimdi bu aksiyon-gerilim filmine olan aşinalığımızı kontrol edelim.

İçindekilerVirtuoso Filminin Çıkış Tarihi Neydi?

  virtüöz

Kaliforniya, Santa Ynez'de çekimler yapıldı. Ocak 2019 . Mart ayı sonlarında hem de Nisan 2019'un başı , Scranton, Pennsylvania filmin çekimlerinde yer aldı. film .

Ayrıca Okuyun: Outer Banks 3. Sezon: Konu, Tarih, Saat, Platform, Oyuncular Ve Daha Fazlası!Filmin Kuzey Amerika ve aynı zamanda Birleşik Krallık lisans hakları da tarafından satın alındı. Lionsgate Filmleri Mart 2021'de ve ardından 30 Nisan 2021 , sinemalarda, VOD'da ve çevrimiçi olarak aynı anda yayınlanmış olmalıdır. Etrafında 4 Mayıs 2021 , Lionsgate Home Entertainment aracılığıyla DVD'de ve Blu-ray'de kullanıma sunuldu.

Aksiyon Filminin Hikayesi Nedir?

  virtüöz

Sözleşmeli katilin adı virtüöz için çalışır akıl hocası , eski bir asker. Ona akıl hocası tarafından görevler verilir ve virtüöz bile onları tamamladığı için iyi para alır.Sözleşmeli katil ve ayrıca akıl hocası tüm işleri posta mektubu ve gizli telefon görüşmesi . Tüm süreç gizli bir şekilde ve en üst düzeyde profesyonellik ile gerçekleştirilir.

içeren kağıt parçası hedefin kimliği, yeri , birlikte zaman Virtuoso'ya iletilir. Virtuoso'nun sorumluluğu, müşterinin tipik olarak soruna bir sonuca varmayı içeren taleplerini yerine getirmektir.

Virtüöz, akıl hocasından bir suikastçıyı öldürmesi gereken acil bir görev alır. yerel konsey CEO'su son zamanlarda mahkeme tarafından görevden alındı.

Müşteri, ölümünün bir aksilik olduğunu ve işlemin 48 saatten daha kısa sürede tamamlanmasını şart koşuyor. Genellikle, Virtüözün bu ziyaretleri planlamak için çok zamana ihtiyacı vardır, ancak bu durumda, o istenmez.

Acelesinde, görevi alt üst eder, hedeflerini ve yolda yakılıp öldürülen bir kadını öldürür. Çocuğun çığlıkları Virtuoso'nun kulaklarında hala nettir, çünkü görüntüyü zihninden silemez.

İki adam arasındaki tartışmalar, belki de akıl hocasının gerçekten de Virtüözün mezarının yakınında yolları kesiştiğinde ailesinin tanıdığı olduğunu ortaya koyuyor.

Ayrıca Okuyun: Dark Matter Sezon 4: Bu Bilimkurgunun İptali Hakkında Bildiğimiz Her Şey?

Her biri olmuştu orduya dahil , Virtuoso ise uzun bir asker silsilesinden geliyor. Akıl hocası, Virtüöz'e şu noktayı göstermek için hikayeyi anlatır. iş hayatında pişmanlık veya utanç için kesinlikle yer yok güvenlik hakkında daha fazla soru sorduğunda.

Akıl hocası ve Virtüözün rahmetli babası, bu tür çığlıkları duymadığı için şanslıydı ve Virtüözün onların ayak izlerini takip etmesi bekleniyordu. Sonunda, onu rahatsız eden her şeyi aşmalı ve mümkün olduğunca çabuk atmalıdır.

Mentor Virtuoso'ya tamamlaması için ek bir görev verir, ancak müşteri şu anda önemli miktarda veri saklar. Ona sadece bir isim verildi, ' Beyaz Nehirler ”ve ölmekte olan kasabanın içindeki ilkel bir kafede bulunan hedefin zamanı ve konumu, 17:00 .

İçeri girdikten sonra Virtuoso bir dizi potansiyel hedef keşfeder. “Beyaz Nehirler” takma adının önemini yorumlayamadığı için herkese karşı temkinlidir.

Başka bir adam, Yalnız, Yakışıklı Johnnie, Johnnie'nin Kızı, Garson , ve gerçekten de ilçe şerifi kendisi zaten şüpheliler listesinde.

Virtüözün hedefi hızla bağlaması ve gece bitmeden hemen önce “Beyaz Nehirler” hakkındaki gerçeği keşfetmesi gerekiyor. Ancak bu turda, suikastçı büyük miktarda teminat alarak hedefini tehlikeye atar. Bu görev onun ölümü olur.

Filmin Ana Oyuncular Kimler?

  virtüöz

Virtüözün baş rolü şu kişi tarafından oynanır: Anson Dağı filmde. Anthony Hopkins Yakın zamanda Baba filmiyle ikinci En İyi Erkek Oyuncu Akademi Ödülünü alan, Mentor rolünü oynadı.

Abbie Cornish, Filmde Garson'u oynayan kişi aynı zamanda inanılmaz filmlerde de görüldü. Parlak Yıldız ve Şeker , Eddie Marsan Loner rolünü canlandıran ve David Morse Yardımcısı oynayan , birincil grubu tamamlar.

Yıpranmış görünümleri ve esrarengiz varlıklarıyla, oyuncu kadrosu, parçası oldukları her şeyi anında geliştirir.

Ayrıca Okuyun: Catwoman Hunted: DC Dünyasını Şaşırtıcı Bir Şekilde Temsil Eden Anime!

Cornish ne zaman ortaya çıksa, Virtuoso neredeyse daha ilginç hale geliyor. Mount'ın yakınlaştığı bu Avustralyalı kız, doğal olarak çekici görünüyor. Bunda o kadar iyi oldu ki, aslında onun karakterini kısaca insanlaştırmayı başarıyor.

Yalnız, Garson, Yakışıklı Johnnie, Johnnie'nin Kızı, Milletvekili ile birlikte, bir motel memuru gibi çok az kişi ve bir benzin istasyonunda çekişen sorunlu bir çift olarak adlandırılan kişiler, bu küçük parçayı içeriden doldurun. akşam için mahalle ortak.

Ekteki oyuncu kadrosu, filmdeki aksiyonun yoğunluğunu artırmak için en iyi işi yaptılar.

The Virtuoso'nun Fragmanı!

Bu aksiyon dolu fragman aracılığıyla bu ölümcül suikastçılara bir göz atalım.

SSS

The Virtuoso filminin IMBD derecesi nedir?

The Virtuoso filminin IMBD puanı 4.9/10'dur.

Aksiyon filminin tahmini çalışma süresi nedir?

Filmin tahmini süresi 1 saat 50 dakikadır.

Filmin yapımcısı kim?

The Virtuoso filminin yapımcılığını Nick Stagliano üstleniyor.

Çözüm!

Virtüöz güçlü bir başlangıç ​​yapıyor ve ilk sekansı aslında oldukça ilgi çekici. İçinde, Mount'ın katilinin en son kurbanını ustalıkla öldürdüğünü ve kaçmak için ne kadar çok fırsatı kaldığını sistemli bir şekilde detaylandırdığını görüyoruz.

Virtuoso'nun yardımcı yazarı ve yönetmen Nick Stagliano, gerçekten merak uyandıran veya eğitici olmasa da, filmi eğlenceli hale getirebilecek bir şıklık, hız ve tonla dalga geçiyor.

Paylaş: