Stars 4. Sezon İptal Haberleri: Bir Sezon Daha Gelecek Mi?

Melek Ozcelik
  Yıldızlar Sezon 4

Üçüncü bölümün yayınlanmasının ardından Star Tv dizisinin hayranları dördüncü sezonunun çıkmasını dört gözle bekliyor. Seyirci Syra Sezon 4 hakkında spekülasyon yapıyor ve akılları gelecek sezonla ilgili sorularla dolu. Lee Daniels ve Tom Donaghy, Star, ilk sezonu yayınladıktan sonra geniş çapta tanınan bir müzikal gençlik dramasıdır. Şov şimdiden büyük bir hayran kitlesi kazandı ve bu yüzden şovun geleceği hakkında sorular soruluyor.Star, şarkı söyleme dünyasında kayda değer bir kariyer inşa etmeye tutkulu üç genç genç öğrencinin hikayesini takip ediyor. Müzik kariyerlerini daha büyük hale getirme yolundaydılar, ancak görünmeyen dramalarla dolu müzik endüstrisine yöneldiler.Müzikal bir drama olduğundan, birçok kişi diziye hayrandır. Gösteri, hikayenin ve harika karakterlerin karşılaştırmasını ve müzikseverleri etkileyen rahatlatıcı bir arka plan müziği sunuyor. Yapımcılığını Michelle Fowler'ın üstlendiği dizi, ilk olarak 14 Aralık 2016'da yayınlandı. İlk sezonun yayınlanmasından sonra, gösteri muazzam bir popülerlik kazandı ve bu da Earth'ü ikinci kez yenileme resmi yaptı. Dizinin ikinci sezonu 27 Eylül 2017'de gösterime girdi. Yetkililer yine gösteriye devam etti ve üçüncü sezon 26 Eylül 2018'de teslim edildi.

İçindekiler

Yıldızlar 4. Sezon Oyuncular: İçinde kimler olacak?Stars'ın hikayesi, müzik kariyerlerine devam eden üç genci takip ediyor. Seride, biz var Serinin ana kahramanı Jude Demorest, Star Davis olarak karşımıza çıkıyor. Star, müzik kariyerine devam etmek ve bir servet kazanmak için Pittsburgh'daki koruyucu evinden ayrılan bir yetimdir. O müzikal zafer elde etmek isteyen tutkulu bir şarkıcı ve dizi boyunca hikaye onun hayatını takip ediyor. Kariyerindeki kalesiyle, sonunda bir müzikal R&B grubu kurdu ve kariyerini daha sonra müzikte sürdürdü.

Gösteride ayrıca Simone Davis (Brittany O'Grady tarafından canlandırılıyor) ile tanışacaksınız. Star'ın üvey kız kardeşi ve aynı zamanda grubun bir üyesidir. Hayatının birçok insanı duygulandıran trajik bir arka planı var. Dizide, her iki kız kardeşi de Pittsburgh'dan Atlanta, Georgia'ya uçmaya teşvik eden üvey babası tarafından cinsel saldırıya uğradığını öğreniyoruz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Büyük Haberler! Sen teksin? 9. Sezon: Paramount+ Sonunda Gösteriyi YenilediBununla birlikte, Ryan Destiny, 19 yaşındaki Star'ın Instagram arkadaşı ve ilham perisi Alexandra aka Alex olarak ortaya çıktı. Zengin bir New York ailesinde doğdu ve grup grubuna katıldı.

Tüm dizi üç ana karakter etrafında toplanmış olsa da, dizide başka insanlar da var ve dizide takip edeceğimiz daha çok karakter var. Bunların dışında Carlotta Brown (Queen Latifah tarafından oynanır), Carlotta'nın trans kızı Cotton (Amiyah Scott tarafından oynanır), Derek (Quincy Brown tarafından oynanır), Miss Bruce (Bayan Lawrence tarafından oynanır) ve Jahil Rivera (Benjamin tarafından oynanır) vardır. Bratt).

Dördüncü sezonda dizinin yan karakterler getirmesi muhtemel. Dördüncü sezon onaylanırsa, şovmen tüm orijinal karakterleri şova dahil edecek. Yani bir hayran olarak herkesle tanışacaksınız.Yıldızlar 4. Sezon Konusu: Ondan Ne Bekleyebiliriz?

  Yıldızlar Sezon 4

Yıldız serisi hikayesini takip ediyor Star ve Simone, büyük şarkıcı olmak isteyen iki kız kardeş, birlikte daha sonra Alex tarafından takip edilen bir grup grubu açarlar. Star ve Simone sert ve ortalama bir geçmişe sahipken, Alex'in yaşamda daha istikrarlı ve zengin bir geçmişi var. Ancak zorlu hayatını geride bırakır ve kızlarla birlikte olmaya karar verir.

Dizi devam ederken, birlikte müzik gruplarını açmaya karar veren bu üç kızın hikayesini anlatıyor. Üç kızın da kendilerini müzik endüstrisinde bulmak için Atlanta'ya gittiklerini ve Star'ın vaftiz annesi Carlotta ile tanıştıklarını görüyoruz. Carlotta'nın Atlanta'da da bir güzellik salonu var. Müzik endüstrisindeki kızların yer almasındaki kilit rollerden biridir. Carlotta, dizide kızlara hak ettikleri her türlü fırsatı vermede büyük rol oynuyor.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Carnival Row 2. Sezon Çıkış Tarihi: İptal Edildi mi Yenilendi mi?

Ayrıca trans kızının da grubun başarısında büyük rol oynadığını öğrenmeye geldik. Ancak en büyük olma yolculuğu birçok zorluğu da beraberinde getirir. Dizi hikayeyi anlatmaya başlayınca biz de dizide bu üç kızın nasıl zorluklarla karşılaştıklarını öğrendik. Müzikal yolculuklarında, geleceklerini haklı çıkarmak için birçok şey ortaya çıkıyor. Portakal keder, duygular ve fedakarlıklarla doludur ve hikaye boyunca hikayeyi şekillendiren bu küçük ve büyük durumları öğrenmeye geldik.

Hikaye, üç ana ipucuna ve onların hayatlarına odaklanıyor. Kişisel yaşamları da zamanla değişti ve bu üç kızın kendilerini toplumda nasıl zor zamanlar geçirdiğini görüyoruz. Ayrıca aile sorunları, bağımlılık sorunları ve kişisel ilişki sorunları da var.

Ayrıca sıkı çalışmalarını ve müziğe olan tutkularını değerlendiren bir müzik yarışmasıyla karşı karşıya kaldılar. Dördüncü sezonda yine onların hayatlarından geçeceğiz. Kendilerini şimdiden dünyanın gelecek şarkıcıları olarak belirlediler ama bu çok kolay mı geliyor? Eh, kızlar geçmişte zaten birçok sorun yaşadılar ve gelecek dizinin seyirciyi olası geleceğe yönlendireceğini umuyoruz.

Yıldızlar 4. Sezon: Başka Sezon Olacak mı?

  Yıldızlar Sezon 4

Dizi ilk olarak 2016 yılında yayınlanmıştı. Zamanla kanal diziyi ileri geri yeniledi ve 2018 yılında iki sezon daha yayınladı. Üç yıl boyunca dizi başarılı bir şekilde üç sezon yayınladı.

Üçüncü sezonun tamamlanmasının ardından trenler dizinin geleceğini merak etmeye başladı. Fox'taki yıldız şovları. Kanalın muazzam popülaritesinden şov sorumludur. Bununla birlikte, dizi kendisini en çok izlenen şovlardan biri olarak işaretledi. Etrafta o kadar çok şey var ki, dizi hala dördüncü sezonunu yayınlamadı.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Vampirler 2. Sezon: Oluyor mu, Yok mu? [En son güncellemeler]

4 yıl oldu ve hayranlar hala dizinin geleceğini merak ediyor. Daha önceki insanlar, gösterinin küresel pandemi nedeniyle olmayacağını varsaydılar. Geçmişte birden fazla dizinin nasıl iptal edildiğini veya birçoğunun covid-19 nedeniyle üretimi durdurduğunu gördük. Birçok insan bu gösteri için aynı şeyi varsaydı.

Ancak daha sonra Stars'ın 4. sezonunun olmayacağı doğrulandı. Dizinin iptal edildiğine dair sert bir haber basına yansıdı. Taraftarlar iptal haberini duyunca hayal kırıklığına uğradı. Üçüncü sezon bir uçurumla sona erdi ve sonuçlandırılması gereken birçok şey vardı. Şovun sonu hiç tatmin edici değildi ve bu hayranlar arasında büyük bir öfke yarattı. Hayranlar dördüncü sezon hakkında bir şeyler öğrenmek için can atıyordu, ancak iptal haberi yetkili tarafından onaylandıktan sonra cesaretleri kırıldı.

Dizinin yayınlanma ihtimali var mı?

Dizinin yenilenmesiyle ilgili olarak, talihsiz bir şekilde 4. sezon olmayacağını size bildiriyoruz. Yetkili, diziyi acımasızca iptal etti, bu da dizinin başka bölümleri olmayacağı anlamına geliyor. Dizinin geleceği henüz belli değil. Hayranlar şov için bir sonraki adımda ne olacağını varsayıyor olsa da, şovun geleceğini doğrulamaktan hala çok uzağız. Diziyle ilgili herhangi bir güncelleme olursa, size bildireceğimizden emin olacağız.

Bu siteyi takip edin ve yaklaşan etkinliklerle ilgili en son güncellemeleri alın. Ayrıca, bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın ve gösteri hakkında bilgi edinmelerini sağlayın.

Paylaş: