Women of the Movement 2. Sezon: Sonunda Yenilendi mi? En son güncellemeler

Melek Ozcelik
  Hareketin Kadınları 2. Sezon

Orada olacak Hareketin kadınları 2. sezon? Women of the Movement 2. sezon ne zaman yayınlanacak? İlk sezonun yayınlanmasından sonra hayranlar, 2. sezonun kadınları için bir sezon daha olacağına ikna oldular. Emmett Till'in annesinin hikayesini içeriyor. Çocuğu için adaleti sağlamak için bir hareket başlatan Till Mobley. Dizi başlarken, oğlu için her şeyi yapmak isteyen bir annenin duygusal ve güçlü yanını konu alıyor.Women of the Movement'ın ilk sezonu 20 Ocak 2022'de yayınlandı. Dizinin yayınlanmasından sonra hayranlar olayların acımasız gerçeğini öğreniyor ve bu hikayelerin arkasında tam olarak ne olduğunu görüyor.Dizi eleştirmenler ve izleyiciler tarafından iyi karşılandı ve herkes gösterinin sonunda sevinirken, hayranlar ikinci sezonu öğrenmekten rahatsız oldu. Bazı söylentiler ikinci taksitin iptalini önerdi.

Bu yazımızda onun dizisi ile ilgili her şeyi detaylı olarak paylaşacağız. Gösteri hakkında her şeyi öğrenmek için makaleyi okumaya devam edin.

İçindekilerWomen of the Movement 2. Sezon: Başka Sezon Olacak mı?

  Hareketin Kadınları 2. Sezon

Serinin yenilenme durumu hakkında bilgi almak ister misiniz? Eh, bu yazı yazılırken dizinin geri döneceği henüz açıklanmadı. İlk sezon 2022'de yayınlandı ve son güncellemelere göre dizinin devam edeceğine dair bir işaret yok.

Kanal zaten başka programların yapımıyla meşgul ve Hareketin Kadınları'nın yenilenmesi söz konusu olduğunda yetkililer bir şey söylemedi.Dizinin yenileneceği kesinleşmese de bu hiçbir zaman dizinin olmayacağı anlamına gelmiyor. Genel olarak, yenileme büyük ölçüde şovun popülaritesine bağlıdır. Öte yandan, şovun çalışmak için ilham verici bir teması var. Sivil haklar hareketi ile ilgilenir ve ayrıca insan hakları konusunu tartışır. Bu şeylerin günümüz neslini büyük ölçüde etkilediğini ve bir ışık tutmayı başardığını zaten biliyoruz. Böyle göz alıcı bir tema ile Hareketin Kadınları için duyurulmak için her fırsat var.

Women of the Movement 2. Sezon Çıkış Tarihi: Ne Zaman Çıkacak?

  Hareketin Kadınları 2. Sezon

Ne yazık ki, yetkililer 2. sezonun kadınları için onaylanmış çıkış tarihini henüz açıklamadı.  Seyircilerden ve eleştirmenlerden gelen yüksek puanlar ve olumlu tepkiler göz önüne alındığında, şovun yeni bir bölümü daha almaya kararlı. ABC News henüz ikinci sezonla ilgili hiçbir şey güncellemedi ancak hayranlar kanalın seriye devam edip etmeyeceğini öğrenmek için can atıyor. ABC'nin diziye devam etmek isteyip istemediğine henüz karar verilmedi.Şunlar da hoşunuza gidebilir: Watchmen 2. Sezon: Olası Çıkış Tarihi, Konu, Oyuncular ve Daha Fazlası!

Ek olarak, şovun kadrosunda sınırlamalar var çünkü ABC, hareketin kadınlarının sınırlı bir şov olduğunu zaten onayladı. Ancak, herhangi bir Limited serisinin yenilendiğini ilk kez duymuyoruz. Daha önce “Sınırlı dizi” veya “Mini Dizi” olarak adlandırılan birçok şov, popülerlik kazandıktan sonra yenileniyor.

Durum buysa, Hareketin Kadınları'nın onayını tekrar görebiliriz. Women of the Movement 2. Sezon için en iyi varsayımımız,

Women of the Movement 2. Sezon Oyuncular: İçinde kimler olacak?

Dizinin oyuncu kadrosu birden fazla karakterden oluşuyor. Başka bir sezon olursa, göreceğiz Adrienne Warren Mamie Till-Mobley olarak , Tonya Pinkins Alma Carthan olarak, Cedric Joe, Emmett “Bobo” Till olarak , Glynn Turman tarafından Rev. Mose Wright, Ray Fisher Gene Mobley olarak, Chris Coy J.W. Milam olarak, Julia McDermott Carolyn Bryant olarak, Carter Jenkins Roy Bryant olarak, Gary Basaraba Şerif Clarence Strider olarak , Simeon Wright rolünde Jamir Vega, Wheeler Parker JrLeslie Silva rolünde Ruby Hurley rolünde Joshua Caleb Johnson, Rayfield Mooty rolünde Chris Butler, Dr. Theodore Roosevelt Howard rolünde Alex Désert, Simeon Booker rolünde Miles Fowler ve Medgar Evers rolünde Tongayi Chirisa.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Hit-Monkey 2. Sezon Çıkış Tarihi: Yenilendi mi, Yenilendi mi?

Diğer oyuncular arasında James L. Hicks rolünde Jason Turner yer alıyor. , Chet Packton rolünde Daniel Abeles, Jesse J. Breland rolünde Timothy Hutton, Gerald Chatham rolünde Gil Bellows , Elizabeth “Lizzie” Wright rolünde Vivian Fleming-Alvarez, Dan Wakefield rolünde Dan Byrd, Sheriff Smith rolünde Kevin Cutts, Johnny Whitten rolünde Jason Gaines, J.W. Kellum ve Ted Welch, Harvey Henderson rolünde.

Ayrıca, Yargıç Curtis Swango rolünde Chip Lane, Willie Mae rolünde Deja Dee, Maurice Wright rolünde Luke Hardeman, Roy Bryant Jr. rolünde Hudson Hurley, Robert Smith rolünde Todd Barnett ve Mandy Bradley rolünde Charlotte Haynes Hazzard olacak.

Women of the Movement 2. Sezon Konusu: Ne hakkında olacak?

  Hareketin Kadınları 2. Sezon

İkinci sezonda da aynı olaylara odaklanacağız. İkinci sezon için kesin bir olay örgüsü yok, ancak olacaksa, size bildireceğimizden emin olacağız.

ABC Entertainment Başkanı Karey Burke bir röportajda şunları söyledi: “Bugün 14 yaşındaki Emmett Till'in korkunç cinayetinin 65. yıldönümü. Emmett'in annesi Mamie Till-Mobley'nin amansız adalet arayışı bu sınırlı seride vurgulanacak.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Virgin River 5. Sezon: Netflix, Beşinci Sezonunu Duyurdu!

Ayrıca, 'Hikayeleri, tarif edilemez bir ıstırap ve vahşet ile bir annenin çocuğuna olan sarsılmaz sevgisini içeriyor ve günümüzün ırksal adalet hareketinin yolunu hazırlayan bir hareketi ateşliyor' diye ekledi. Yıldızlardan oluşan bir yapım ekibinin yardımıyla onların hikayesini ABC'ye taşımaktan inanılmaz gurur duyuyoruz.'

İzlenecek resmi bir fragman var mı?

Ne yazık ki, ikinci sezon için resmi bir fragman yok. Dizi henüz ikinci sezon için resmi açıklama yapmadı. Eğer bir ihtimal dizinin fragmanını kaçırdıysanız, işte ilk bölümün resmi fragmanı.

Şov gibi mi? Resmi web sitemiz bu siteden daha fazlasını okuyun ve yaklaşan etkinlikle ilgili en son güncellemeleri alın. Bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın ve gösteri hakkında bilgi edinmelerine izin verin.

Paylaş: