World War Z 2: Devam Filmi Olacak mı?

Melek Ozcelik
  dünya savaşı z2

World War Z 2013'te piyasaya sürüldü ve hayranlar olası geleceği merak etmeyeli 9 yıl oldu. Paramount, hayranlarının yararına çalışıyor olsa da, söyledikleri her şey bir şaka gibi görünüyor. Hayranlar, filme sadık kalıp devam filmini beklemeleri mi yoksa World War Z 2 düşüncesinden kaçmaları mı konusunda şüphe duyuyorlar.Filmin özellikleri e zombi kıyameti ve korkuyu masaya geri getiriyor. Max Brooks'un aynı adı taşıyan romanından uyarlanan film vizyona girdiğinde büyük bir mutluluk yaşandı. Filme verilen tepki tamamen beklenmedikti ve hayranların filme verdiği ezici tepki, başka bir bölüm fikrini geri getiriyor. Filmin bir bölüm daha yayınlamak için yeterli nedeni olsa da, yaratıcılardan herhangi bir açıklama yapılmadı.Film, dünya çapında 500 Milyon $ hasılat elde ederek gişe rekorları kıran bir hit olarak çıktı. Sadece bu değil, film tüm zamanların en yüksek zombi hasılat yapan filmlerinden biri olarak işaretlendi. Ve bu yeterli değilse, o zaman nedir?

Bu yazıda, film gişe rekorları kıran ofis için saf bir başarı olmasına ve başka bir bölüm yayınlamak için tüm nedenlere sahip olmasına rağmen neden World War Z 2 olmadığını öğreneceğiz.

İçindekilerWorld War Z 2: Bir Devam Filmi Olacak mı?

Hayranların filmin geleceğini merak etmesinin üzerinden 9 yıl geçti. Hayranların devam filmi hakkında düşünmesi çok uzak bir iş gibi görünse de, umudumuzu asla kaybetmemeliyiz. Dizinin başındaki kişinin film üzerinde çalışması için hala şans var ve bu, şu kişiler tarafından doğrulandı: Jeremy Kleiner'ın devam filminin “Bir gün” gerçekleşebileceğini söylediği açıklaması

Belki de filmin ilk kısmı korkunç gecikmelerden geçti, beklenmedik üretim gecikmeleriyle karşılaştı ve daha birçok şey. Filmin neden bu kadar uzun sürdüğü anlaşılabilir. Söylemekten nefret ediyoruz ama filmin olası geleceği hakkında resmi bir açıklama yok.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Pretty Little Liars: Original Liars 2. Sezon – Olası Çıkış Tarihi, Oyuncular, Konu ve Daha Fazlasıİlk bölümü geliştiren, samimi olup başka bir bölüm yapmak tamamen yaratıcılara kalmış, Hayranlar filmin geliştirilmesini istemek için her yolu denediler. Sosyal medya, kişinin düşüncelerini paylaşması için zaten güçlü bir yol ve hayranlar World War Z 2 ile ilgili kampanyalar başlattı.

Jeremy'nin açıklaması hayranlara yeterince umut veriyor ve bir devam filmi olasılığını da beraberinde getiriyor. Doğrulanmış haberleri öğrenmek için hala beklememiz gerekiyor. Her şeyi öğrenmek için bu sayfayı yer imlerine ekleyin.

World War z 2 Çıkış tarihi: Ne zaman çıkacak?Yazım sırasında, filmin devamı için belirtilen resmi bir çıkış tarihi yok. 2017 yılında, devam filminin üretime başlayacağı doğrulandı, ancak zaman geçtikçe yapımla ilgili herhangi bir güncelleme yapılmadı. Gösterinin olası geleceği hakkında birçok söylenti geldi ve gitti.

Şaşırtıcı bir şekilde, yaratıcılar tüm bunlardan hiç rahatsız olmadılar. Daha sonra World War Z'nin başrol oyuncusu Brad Pitt, yılın en büyük başarısı olan “Once Upon a Time in Hollywood”un çekimlerine başladı.

Daha sonra, oyuncunun yoğun programı nedeniyle film ertelendi. Yönetmen David Fincher'ın Mindhunter 2. Sezon'daki çalışması nedeniyle başka bir gecikmenin devamı. Hayır, şüphesiz dizi zaman ayırmaya değerdi ve Mindhunter'ın ilk sezonu inanılmaz bir başarı getirdiğinden, yönetmen ikinci bölüm üzerinde çalışmaya hevesliydi. .

Şunlar da hoşunuza gidebilir Büyük Haberler! Toradora 2. Sezon Netflix'e Geliyor

Eğer öyle olmasaydı, film büyük bir gecikmeyle karşı karşıya kalır, çünkü Zombi filmlerinin en büyük izleyici kaynaklarından biri olan Çin, bu tür korku filmlerinin çığlıklarını yasaklamıştır. Bildirildiğine göre, Çin seyirci olarak büyük miktarda hasılat elde ettiğinden bu, takım için en büyük şoklardan biriydi. Zombi filmlerinin yasaklanması, yapımcıların prodüksiyonu durdurmaları için başka bir neden daha veriyor.

Daha sonra zombi filmlerini yasaklayan ülke Çin, her türlü filmin yapımını durduran ve herkesin bundan muzdarip olmasına neden olan korkunç virüsle geldi. İronik diyorum! Küresel salgın milyonlarca can kaybından sorumluydu ve hatta dünyanın kapanmasına neden oldu. Bu, filmin gecikmesinin birçok nedeninden biri olarak ortaya çıktı.

Tüm bunları sonuçlandırmak gerekirse, film, son 9 yılda gösterime girmemesinin tüm nedenlerini vermiş, hayranları oldukça tatmin etmiş ve geri döneceklerine inandırmıştır. Ancak filmin vizyon tarihi hakkında resmi bir açıklama yok. Bu doğru giderse ve üretim erken başlarsa, 2023 veya 2024'te World War Z 2'yi görebiliriz.

World War Z 2'nin olma ihtimali var mı?

  World war z 2 Çıkış Tarihi

Yaratıcılar, devam filmine olan ilgilerini ortaya koydukları için, World War Z 2'nin olma olasılığı çok yüksek. Ayrıca, ilk bölümün başarısı büyük bir başarıydı ve kimse bunu göremeyecek. Zombi filmleri, eğlence dünyasının popüler türlerinden biridir ve bu, dizinin tekrar yaşanmasının bir nedeni olabilir.

Şunlar da hoşunuza gidebilir: Olağanüstü Avukat Woo Sezon 2 Sonunda Netflix'te Yenilendi

Bütün bunların ötesinde, Brad Pitt'in 'Mükemmel bir hikayemiz vardı, onun öncülük ettiği, gerçekten güçlü bir hikaye' diyen açıklamasını unutamayız. Hazırladığı şeyler henüz tanık olmamıştı. Eminim başka bir şeyden çıkaracaktır.'

Bütün bunlar gelecekteki olasılığa dair bir fikir veriyor ve filmin devamını çekmesi için hala bir şansın olduğunu ortaya koyuyor.

World War Z 2 Oyuncular: İçinde kimler olacak?

  dünya savaşı z2

Kuşkusuz film, Birleşmiş Milletler araştırmacısı ve zombi savaşçısı Gerry Lane rolünü tekrarlayan Brad Pitt'siz bir film olmayacak. Bu karakterler ve kariyerleri onsuz filmde ilerlemeyeceği için şimdiden kitlesel bir popülerlik kazandı.

Bir röportajda, Mireille Enos Gerry'nin karısı Karin Lane olarak geri döneceğini doğruladı. Oyuncu kadrosu onayında herhangi bir güncelleme yok ve filmin 9 yıllık aradan sonra gerçekleştiğini düşünürsek, bu şeylerin devam filmini nasıl etkileyeceği hala net değil.

Film bu kadar uzun bir aradan sonra ekrana geldiği için bazı ek karakterler olabilir. Retrolar, yeni karakterler içeren iyi bir hikaye arayacak.

İzlenecek resmi bir fragman var mı?

Ne film onaylandı ne de hayranlar için resmi bir fragman yok. İçerik oluşturucular, devam filminin resmi fragmanını yayınladıysa, size bildireceğimizden emin olacağız. Fragman gelene kadar ilk bölümün resmi fragmanı elimizde.

Bu makaleyi beğendiniz mi? Resmi web sitemizden daha fazlasını okuyun Trend haber vızıltı ve yaklaşan olaylarla ilgili en son güncellemeleri alın. Bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın ve gösteri hakkında bilgi edinmelerine izin verin.

Paylaş: