Herkes Elmasları Sever Sezon 2: Amazon Studio'nun Popüler Soygun Dramı Geri mi Dönüyor? Burayı kontrol et!

Melek Ozcelik

İlk sezonun sonunda Leo'nun hapisten nasıl çıktığını gördük. Öte yandan ekibin geri kalanı elmasları almak üzeredir. Love Grove'un ona hatırlattığı gibi, hayatta kalmak istiyorsa önce oraya varması gerekiyor. Bununla birlikte bu dizi sona eriyor ve insanları izleyicilerin bilmesi gereken pek çok şey olduğuna inandırıyor.



Pek çok kişi dizinin sonuyla tartışıyor ve bizim burada olmamızın nedeni de bu, dizinin sahip olduğu potansiyel geleceği tartışıyoruz.



Her izleyicinin aklındaki ortak sorulardan biri dizinin yenilenme durumudur. Çoğunuzun dizinin ilk sezonunu izlediğinizi ve şimdi 2. bölümün güncellemelerini aradığınızı biliyoruz. Dizi hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Heist filmlerini izlemeyi seviyor musunuz? Kontrol et Netflix'te Bu Hafta Trend Olan En İyi 5 Soygun Filmi! Bu filmlerin neyle ilgili olduğunu görün.

Genel Bakış

Tür
 • Soygun
 • dram
Dayalı Anvers elmas soygunu
Tarafından yazılmıştır
 • Bernardo Pellegrini
 • Giulio Carrieri
 • Michele Astori
 • Stefano Bises
Yöneten Gianluca Maria Tavarelli
Oyuncular
 • Kim Rossi Stuart
 • Anna Foglietta
 • Rupert Everett
Besteci Ralf Hildentaschen
Menşei ülke İtalya
Orijinal dil İtalyan
Sezon sayısı 1
Bölüm sayısı 8
Üretme
Yapımcı Olivia Slater
Üreticiler
 • Mario Gianani
 • Lorenzo Gangarossa
Sinematografi Marco Pieroni
Editör Alessandro Heffler
Kamera kurulumu Çoklu kamera
Koşu süresi 50 dakika
Üretim şirketleri
 • Amazon MGM Stüdyoları
 • Menüetto Filmi
 • Vahşi tarafı
Orijinal sürüm
Amazon Prime Videosu
Serbest bırakmak 13 Ekim 2023

Herkes Elmasları Sever 2. Sezon Yayın Tarihi: Ne zaman çıkacak?



Yönetmenliğini Gianluca Maria Tavarelli'nin üstlendiği, yapımcılığını Menuetto Film ve Wildside'ın üstlendiği İtalyan televizyon dizisi Herkes Elmasları Seviyor İzleyicilerin kendisine bağlı kalmasını sağlayan önemli bir hikayeyi benimsiyor. Dizinin ilk sezonu 13 Ekim 2023'te yayınlandı ve platformda büyük ses getirdi.

Popüler Heist drama dizisi Amazon Prime Video'da yayınlanmamız için mevcut. Heist dizilerinin gerilim ve bol miktarda fanteziyle dolu olması nedeniyle izleyiciler arasında popüler olduğunu zaten biliyoruz. Money Heist gibi diziler, İlk sezonunun yayınlanmasının ardından muhteşem bir başarı elde etmeyi başardı.

Bu serinin yenilenme durumundan bahsederken, maalesef size anlatacağımız bir güncelleme yok. Diziyi izlemeyi sabırsızlıkla bekleyen pek çok insan var ve siz de onlardan biriyseniz, yetkilinin duyurusunu kontrol etmek için bir süre beklemelisiniz.



Dizinin yenilenme durumu yetkili tarafından onaylandıktan sonra açıklanacak. Dizinin 2024'ün sonlarında yayınlanmasını bekleyebilirsiniz.

Herkes Elmasları Sever 2. Sezon Oyuncuları: İçinde kim olacak?

Gelin dizinin oyuncu kadrosuna bir göz atalım ve dizinin 2. sezonu gelirse kimlerin geri dönme ihtimali olduğunu görelim.

 • Kim Rossi Stuart, Leonardo Notarbartolo rolünde
 • Anna Foglietta, Anna rolünde
 • Rupert Everett John Lovegrove rolünde
 • Sandra rolünde Carlotta Antonelli
 • Görsel acemi Macody Lund, Judith DeWitt rolünde
 • Malcolm McDowell
 • Eric Gordon

Herkes Elmasları Sever 2. Sezon Konu Güncellemeleri: Bundan Ne Beklenmeli?



Resmi özet şöyle diyor: “Anvers'teki Elmas Merkezi soyuldu. Soygun tüm ülkede şok etkisi yaratırken, Elmas Merkezi'nin yönetimi ve özel elmas biriminin başkanı Albert Mertens için de cehennem oldu. Hücresinde kilitli olan Leonardo, ekibinin hangi üyesinin ona ihanet ettiğini merak ederek yapbozun parçalarını bir araya getirmeye çalışır. Belki alarm uzmanı eski arkadaşı Ghigo. Veya kilit harikası Sandra.

Leonardo, yeraltı dünyasını temsil eden şüpheli avukat John Lovegrove ile gizli bir anlaşma yapar; Elmas Polisi'nin şefi Albert Mertens, Elmas Merkezindeki birisiyle ilgili yeni bir ipucunun peşine düşer. Leonardo'nun karısı Anna, hapishanedeki kocasını ziyaret etmek için Anvers'e gider ancak kendisini Mertens tarafından köşeye sıkıştırılmış halde bulur; Elmas Merkezi'nin yöneticisi Judith Dewitt, Leonardo'yla ilişkisi nedeniyle soruşturmaya dahil olur.

Anna, kocasının sadece hırsızların kralı olmadığını, aynı zamanda Elmas Merkezi'nin müdürü Judith Dewitt ile evlilik dışı bir ilişki yaşadığını keşfeden Anna tarafından birçok kez proje raydan çıkar. Mertens, soygunun Hint elmas topluluğunun yardımıyla düzenlendiğine dair bir ihbar alır. Anna, soyguna katılma fırsatı karşılığında Leo'ya bir şans daha vermeye karar vermişti ama artık bıkmıştı.

Mertens, Hindistan'daki elmas ticareti camiasına karşı geniş bir polis operasyonu başlatır, ancak bunun ünlü bir eski hırsız ve polis muhbiri olan Simon Van De Velde tarafından kurulan sahte bir iz olduğunu keşfeder.

Herkes Elmasları Sever 2. Sezon Resmi Fragmanı

2. sezonun resmi fragmanını merak ediyorsanız ne yazık ki yakın zamanda yayınlanmayacak. Ancak 1. sezonun çevrimiçi fragmanını izlemediyseniz size yardımcı olmak için buradayız. 1. Sezonun resmi fragmanını izleyin ve her şeyi öğren

Gösteriyi nerede izlemeli?

Diziyi izlemek ister misiniz? Herkes Elmasları Sever Amazon Prime Videosu izleyicilerin izlemesi için. herkes gösteriyi yayınlamak için platforma gidebilir.

Dizinin reytingleri nasıl?

Yazımızın bu bölümünde dizinin ilk sezonunun yayınlanmasının ardından aldığı çevrimiçi reytingden bahsedeceğiz. Gösteriyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, her şeyi burada bulacaksınız.

Bu siteden daha fazla

Çözüm

Dizinin son bölümünü izlediyseniz, ilk sezonun sonunun berbat olduğunu ve tamamlanması için gerçekten bir sezona daha ihtiyaç duyulduğunu bileceksiniz. İkinci sezona ilişkin herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Bu makaleyi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederiz. Web sitemizdeki yaklaşan yenileme hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız trend haberler birçok ayrıntıyla size yardımcı olacak. Web sitemizdeki makaleleri okumaya devam edin ve yaklaşan animasyon şovlarıyla ilgili tüm bu önemli bilgileri saniyeler içinde alın. Bu makaleyi anime izlemeyi seven biriyle paylaşın ve onlara şehirlerin geleceği hakkında bilgi verin.

Paylaş: