Purple Hearts 2 Devamını İzlemek İçin Heyecanlı mısınız?

Melek Ozcelik
  mor kalpler 2

Ne olursa olsun, sonsuza dek mutlu bir son olacağını mı sanıyorsun? Bir yol ne kadar zor ya da meşakkatli görünürse görünsün, her zaman sorunsuz bir yolculuğa çıkacağını mı düşünüyorsunuz?Eğer öyleyse, Purple Hearts tam size göre bir film. Purple Hearts, yazar tarafından yazılan romantik bir dram filmidir. Liz Garcia ve Kyle Kavanoz , yöneten Elizabeth Allen Rosenbaum tarafından üretilen ve Elyssa Dutton , Tess Wakefield'in aynı adlı 2017 kitabına dayanıyor.29 Temmuz 2022'de Purple Hearts Netflix'te kullanıma sunuldu.

Film, şarkıcı/söz yazarı olma hayalini sürdürürken, geçimini sağlamak için Austin'deki bir barda geceler boyu çalışan, çabalayan bir şarkıcı olan Cassie Salazar'ı merkezine alıyor.

  mor kalpler 2Özete göre, 'Hevesli bir müzisyen, yakında göreve başlayacak bir Denizci ile uygun bir evlilik yapmayı kabul eder, ancak bir trajedi kısa sürede sahte ilişkilerini tamamen gerçeğe dönüştürür.' Ve çok farklı olan sorunlu bir deniz piyadesi olan Luke, sırf ordu uğruna evlenmeyi kabul eder.

Luke, beklenmedik bir trajedinin sonucu olarak beklenenden daha erken eve gönderilir ve zamanla hayali birliktelik gerçek bir birlikteliğe benzemeye başlar. Sonsuza dek mutlu değil, değil mi?

Evet doğru?Purple Hearts'ı izlediyseniz ve zaten filmin sadık hayranlarıysanız, tüm sorularınızın yanıtları bizde. Purple Hearts 2 çıkacak mı diye merak ediyorsanız okumaya devam edin. Yenileme, çıkış tarihi ve daha fazlası hakkında bilmeniz gerekenler burada verilmiştir.

İçindekiler

Purple Hearts 2 Çıkacak mı?

Bir devam filminin varlığı henüz onaylanmadı. Netflix itibariyle 29 Temmuz . Olasılık bir Mor Kalpler 2 ancak oldukça uzaktır. Cassie ve Luke arasındaki aşk hikayesi tatmin edici bir sonuca varıyor. Bu nedenle, hikayeye devam etmek gerekli görünmüyor.Bir devam filmi olsaydı, bunun yerine Cassie ve Luke'un evli bir çift olarak hayatına odaklanabilirdi. Hatta ebeveyn bile olabilirler. Her evlilikte olduğu gibi, sorunlar ortaya çıkabilir.

Luke'un okuldan atıldığını hatırlayın. ABD Deniz Piyadeleri dolandırıcılıkla suçlandıktan sonra. Luke'un iş bulmadaki zorluğu ilişkilerinde bazı sorunlara neden olabilir.

Ayrıca Kontrol- The Wilds 2. Sezon: Çıkış Tarihi Onaylandı mı? Ve Hakkında Bildiğimiz Daha Pek Çok Şey?

Sonra Cassie'nin çiçek açan şarkı söyleme kariyeri var. Sonuç olarak, sayısız tura çıkacak ve asla gerçekten evde olmayacak. Bu nedenle ilişkileri gerginleşebilir.

Netflix bir Purple Hearts 2 projesine yeşil ışık yakmaya karar verirse, bir ton fikir var. Sadece bekleyin ve Netflix'in neye karar verdiğini görün. Purple Hearts'ın artık tek tip bir film olması bekleniyor.

Yeni Purple Hearts 2 güncellemeleri için Netflix Life'ı kontrol etmeye devam edin!

Purple Hearts 2 için Çıkış Tarihi

Açık 29 Temmuz 2022, Purple Hearts, Netflix'te 12:00 AM PT/3:00 AM ET/12:30 PM IST'de yayınlanmak üzere kullanıma sunuldu. Ancak filmin devamı olan Purple Hearts 2 hakkında henüz bir tartışma olmadı.

Sonuç olarak, şu anda herhangi bir bilgi mevcut değil. Mor Kalpler 2'ler çıkış tarihi ve resmi bir duyuru olmadan hiçbir şey söylenemez.

  mor kalpler 2

Hayranlar Purple Hearts 2'den Ne Bekleyebilir?

Hikayenin sonunda hiçbir uçurum yoktu. Ancak çok şey bekleniyor Mor Kalpler 2 . Evlendikten sonra Cassie ve Luke'un hayatı bize gösterilecek.

Çocukları olacak ve sorunlarla ilgilenecekler mi, yoksa Luke, Cassie'yi şarkıcılık kariyerine başlarken destekleyecek mi?

Ayrıca Kontrol- Finding Ola 2. Sezon: Dizi İle İlgili Netflix Yenileme Planları!

Luke'un Purple Hearts'ta olduğu gibi dolandırıcılıkla suçlandıktan sonra Birleşik Devletler Deniz Piyadeleri'nden terhis edildiğini ve iş bulmakta zorlandığını gözlemledik. Bu, bu ilişkide işleri zorlaştırabilir. bir ton daha fazla.

Mor Kalpler 2'nin Oyuncuları

Filmin devamı hakkında hiçbir şey söylenmedi. Ancak filmi gördükten sonra, aşağıdaki rakamların geri döneceğine güvenilebilir. Mor Kalpler 2

sofya carson Casandra Salazar olarak

Nicholas Galitzine Luke İliği olarak

kat kurnaz Katrina Cunningham olarak

Breana RaqueL Riley olarak

Seçilmiş Jacobs Frankie olarak

Nicholas Duvernay as Armando

Kaitlin Huwe serin olarak

Kendall Chappell Mila olarak

Josh Cruze Müzik Busker olarak

asante jones Col Yarvis olarak

AJ Tanen Dr. Greyson olarak

Purple Hearts nerede?

Netflix, görüntülenebilecek Mor Kalplere sahiptir.

Sıkça Sorulan Sorular

Purple Hearts'ın Hikayesi Nedir?

Hevesli bir şarkıcı ve göreve başlamak üzere olan bir denizci, uygun bir evliliğe karar verirler, ancak bir trajedi çok geçmeden hayali aşklarını çok gerçek kılar.

Mor Kalp Hikayesi Gerçek mi?

Genç çift, farklı yetiştirilme tarzlarına ve siyasi görüşlere sahip olmalarına rağmen, farklılıklardan daha çok ortak noktaları olduğunu kısa sürede anlar. Bu uydurulmuş bir aşk hikayesi olsa da, birçok insan romantizmin ilham kaynağı ve tüm hikaye ile bağlantı kurabilir.

Mor Kalpler: Dizi mi, Sinema Filmi mi?

Mor Kalpler muhafazakar bir hayran kurgusu gibi oynuyor ve Netflix'in yılın en çok izlenen filmi olması bekleniyor. Film, siyasi yelpazenin karşıt taraflarında yer alan iki insan arasındaki bir romantizmi göstermeye çalışıyor, ancak tüm sempatilerini Amerikan ordusunda bulma takıntısı, diğer her şeyi gölgede bırakıyor.

Mor Kalpler filmi nerede çekildi?

Tahmin ettin - evlendiler! BAH'a ihtiyacı olan bir denizci, sağlık hizmetine ihtiyacı olan bir kız bulur. Suç duyurusu olasılığı nedeniyle, bunu evde yapmanızı TAVSİYE ETMİYORUZ. Bu, Purple Hearts filminin Kaliforniya'daki bir askeri tesiste çekilmesini ironik ve daha da büyüleyici kılıyor.

Mor Kalpleri Kim Yazdı?

Liz Garcia

Paylaş: