Queens 2. Sezon: Yenilendi mi İptal mi Edildi?

Melek Ozcelik
 kraliçeler sezon 2

Bu makalede, ilgili tüm en son bilgilerle sizi güncellemeye devam edeceğiz. Kraliçeler 2. Sezon . Şimdiye kadar sizin için öğrendiklerimize bir göz atalım.Queens ne zaman çıktı? 2. sezon için yenilendi mi yoksa iptal mi edildi? Queens 2. sezon ne zaman yayınlanacak? Dizide kim oynayacak? EğerYukarıda bahsedilen soruların cevabını öğrenmek için bu makaleyi okumaya devam etmenizi öneririz. Aradığınız her şey burada. Başlayalım

İçindekiler

Queens 2. Sezon durumu: Yenilendi mi İptal mi Edildi?

Resmi Yenileme Durumu: İptal edildi

Kraliçeler bir Amerikan müzikal drama televizyon dizisidir. Dizinin prömiyeri yapıldı 19 Ekim 2021 üzerinde ABC . başrol Eve, Naturi Naughton, Nadine Velazquez ve Brandy Norwood . Mayıs 2022'de dizi bir sezon sonra iptal edildi.BEĞENEBİLİRSİN:- Binbaşı Grom Veba Doktoru: Bu Aksiyon Filminin Devam Filmi Olacak mı?

Queens Season 2'nin başarısı çok büyüktü. Ancak iptal haberi hayranları hayal kırıklığına uğrattı. İptal haberi 1. sezondan 3 ay sonra geldi.

 kraliçeler sezon 2

Dizi yaratıcısı/showrunner Zahir McGhee On Cancellation

Dizi yaratıcısı/showrunner Zahir McGhee TVLine'a şunları söyledi: 'Açıkçası ben ve hayranlar bunun Eve olmasını umuyor.'BEĞENEBİLİRSİN:- Studio 666'ya Bir Göz Atalım: Bir Korku Filmi

Ekledi: “Gösteriyle çok gurur duyduğunu biliyorum, izlediğini biliyorum. Ve şov açıkça onunla daha iyi. Yani, kesinlikle geri döneceğinden umutluyuz. Ama bu ona sorduğum bir şey değil çünkü [yeni annelik] çok daha önemli ve biz ona bu zamanı ve alanı vermek istiyoruz.'

1. sezonun önceki bölümleri

 • Bölüm 1 1999
 • Bölüm 2 Kraliçelerin Kalbi
 • 3. Bölüm Sen Kime Kaltak Diyorsun?
 • 4. Bölüm Güneş Yok mu
 • 5. Bölüm Clout için her şeyi yapın
 • 6. Bölüm Tahtın Arkasında
 • 7. Bölüm seni kim vurdu
 • 8. Bölüm Tanrı'nın Planı
 • 9. Bölüm Barlar
 • 10. Bölüm kötü kız kayıtları
 • 11. Bölüm Ben bir Köleyim 4 U
 • 13. Bölüm 2022

SSS - Sıkça Sorulan Sorular

Queens'in 2. sezonu olacak mı?

TVLine, müzikal dramanın iptal edildiğini ve Sezon 2 için geri dönmeyeceğini öğrendi.Queens'te kaç bölüm var?

Toplam 13 bölüm var.

İlk sezon ne zaman çıktı?

Dizinin prömiyeri 19 Ekim 2021'de ABC'de yapıldı. Mayıs 2022'de dizi bir sezon sonra iptal edildi.

Son Sözler

Makaleyi bitirmek için, umarız bu makaleyi beğenmişsinizdir. Queens Sezon 2 ile ilgili en son bilgileri size ulaştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR:- Emeklilik Planı Filmi: Nicolas Cage Bir Aksiyon Filmi Daha Geliyor!

Queens Season 1 büyük bir hit oldu ve büyük bir hayran kitlesi kazandı. Hem izleyicilerden hem de eleştirmenlerden iyi yorumlar aldı. Herkes ikinci sezonunu beklerken, iptal haberi geldi ve herkesi şok etti. Yukarıda da belirtildiği gibi, haberler gerçekten beklenmedik ve Queens Season 2 iptal edildi. Sizce Queens 2. sezon gerçekleşirse haber sezonundan ne bekleyebiliriz?

Filmler ve TV şovlarıyla ilgili bu tür en son güncellemeler için bizi izlemeye devam edin. Söyleyecek bir şeyiniz varsa, görüşlerinizi aşağıda paylaşabilirsiniz.

Paylaş: